Autor Wątek: Kobitki  (Przeczytany 74627 razy)

Offline krzys127

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kobitki
« Odpowiedź #325 dnia: Marzec 23, 2011, 21:31:22 »
A w sąsiedniej jednostce w powiecie poznańskim naczelnikowi  kobitka  nie jest  tylko potrzebna do akcji ?????? I to jest bardzo ciekawe do czego jeszcze  jak pożarów nie ma a pragnienie musi gasić!!!!

Offline 085

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 423
Odp: Kobitki
« Odpowiedź #326 dnia: Marzec 23, 2011, 23:42:54 »

napisz jeszcze raz co chciałeś powiedzieć, bo z tego bełkotu nic nie można zrozumieć, chociaż ja z poznańskiego...

i taka dygresja, koledzy - co to za słowo "kobitka" ? Partnerka dla facecika ? Mężczyznki ?

Dodam jeszcze... Pewna prężna OSP z powiatu poznańskiego zbłaźniła się kiedyś, bo na akcję powódź wyjechała GBA niepełna obsada.
- Czemu nie ma wszystkich ? - pytają na miejscu
- A co, dziewczyny mieliśmy brać ? Na powódź ?

A nawet na powodzi, oprócz targania ciężkich worów jest jeszcze sypanie piasku, wiązanie supłów, masa innej roboty, do której nie trzeba być chłopem, fizolem, kafarem itd.

Ale pokutuje niestety takie z dupy za przeproszeniem podejście - "KOBITEK nie bieremy na wuz"  :wall:
Na marginesie, dowódca tego GBA który nie wziął na wóz dziewczyn, które przybiegły na alarm, jest kapitanem PSP. Głupich nie sieją, a głową muru nie przebijesz. Ale życzę powodzenia, dziewczyny :)

Z innej beczki - jak kto chce sobie poczytać, jak dziewczęta i kobiety radziły sobie na wojnie - polecam książkę pt Wojna nie ma w sobie nic z kobiety. Chociaż założę się, że ci którzy tak plują na kobiety, książek nie czytają  :wacko:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 09:10:20 wysłana przez robn »

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Kobitki
« Odpowiedź #327 dnia: Marzec 24, 2011, 11:29:32 »
Cytuj
A nawet na powodzi, oprócz targania ciężkich worów jest jeszcze sypanie piasku, wiązanie supłów, masa innej roboty, do której nie trzeba być chłopem, fizolem, kafarem itd.

Nawet z targaniem worów i sypaniem piasku panie sobie nieźle radzą. Wystarczy spojrzeć na kilka zdjęć z powodzi, np TUTAJ, żeby się przekonać.

ps. mam nadzieje że panie na zdjęciach nie będą miały mi za złe ;)

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Kobitki
« Odpowiedź #328 dnia: Marzec 24, 2011, 20:15:13 »
Jak dlamnie to pełny szacunek, podziwiam ludzi którzy walczą z przeciwnościami losu i walczą o swoje. Sam znam pare dziewczyn, z którymi panowie mówiąc szczerze mają ciężko, kwestia podejścia i zaangażowania.

Offline krzys127

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kobitki
« Odpowiedź #329 dnia: Marzec 24, 2011, 21:43:06 »
napisz jeszcze raz co chciałeś powiedzieć, bo z tego bełkotu nic nie można zrozumieć, chociaż ja z poznańskiego...

i taka dygresja, koledzy - co to za słowo "kobitka" ? Partnerka dla facecika ? Mężczyznki ?

Dodam jeszcze... Pewna prężna OSP z powiatu poznańskiego zbłaźniła się kiedyś, bo na akcję powódź wyjechała GBA niepełna obsada.
- Czemu nie ma wszystkich ? - pytają na miejscu
- A co, dziewczyny mieliśmy brać ? Na powódź ?

A nawet na powodzi, oprócz targania ciężkich worów jest jeszcze sypanie piasku, wiązanie supłów, masa innej roboty, do której nie trzeba być chłopem, fizolem, kafarem itd.

Ale pokutuje niestety takie z dupy za przeproszeniem podejście - "KOBITEK nie bieremy na wuz"  :wall:
Na marginesie, dowódca tego GBA który nie wziął na wóz dziewczyn, które przybiegły na alarm, jest kapitanem PSP. Głupich nie sieją, a głową muru nie przebijesz. Ale życzę powodzenia, dziewczyny :)

Z innej beczki - jak kto chce sobie poczytać, jak dziewczęta i kobiety radziły sobie na wojnie - polecam książkę pt Wojna nie ma w sobie nic z kobiety. Chociaż założę się, że ci którzy tak plują na kobiety, książek nie czytają  :wacko:



Kolego widze ze nie bardzo wiez o co mi chodz, wiec powiem prosto z mostu jak dla Ciebie takie skomplikowane???

Kolego dostajesz ostre ostrzeżenie - forum Strażak.pl to nie jest Fakt czy SE!!! Nie zajmujemy się sprawami obyczajowymi. Proponuję koledze zająć się swoimi sprawami, życiem a nie zaglądać komuś za płot!!!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 09:09:53 wysłana przez robn »

Offline Renata998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
  • :)
Odp: Kobitki
« Odpowiedź #330 dnia: Kwiecień 10, 2011, 00:12:33 »
Byłam juz na niejednych zawodach pożarniczych w których miedzy innymi startowały Panie i muszę przyznać, że w każdej z nich widać było siłę chęć i pasję do tego co robią i wbrew pozorom jest nas naprawdę dużo ;) i kto powiedział,że kobiety to słabe i kruche istoty ;)? Drogie Panie tak trzymać !
przegladając posty szczególnie usmiałam się z tego tekstu
GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE TAM BABE POŚLE
nie ukrywam, że coś w tym jest ;);)
Cieszę się, że wielu Panów raczej pozytywnie podchodzi do obecnosci Pań w straży(wiadomo,zdarzają się wyjątki i trzeba to uszanować :))!!To miłe, że nie jestesmy dyskryminowane :)
Pozdrawiam wszystkie dzielne Panie:).
Poświecenie-gdy człowiek gotów jest oddać życie, by ratować kogoś zupełnie nieznajomego....