Autor Wątek: Zmiany Organizacyjne  (Przeczytany 24310 razy)

Offline Mark1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
    • http://
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 01, 2004, 19:52:09 »
"Kowal zawinił, Cygana powiesili"
Oj, ale namieszałem swoim poste?
Widzę że przy okazji dostał  Geddeon i ZZ.
Do wszystkich piszących posty na mój temat:
Panowie prosiłem o rzetelną dyskusje nie o obrzucanie epitetami i wyzwiskami.
Taka postawa do niczego nie prowadzi. Większość kolegów zamiast przedstawiać swoje argumenty przeszła do ataku. I jak w ten sposób prowadzić dyskusję.
były członek ZZstrażolPrzepraszam za wyrażenia ale jak czytam posty Panów z ZZ to żygac się chce i zastanawiam sie co oni robią jeszcze w stukturach PSP? Dlaczego Ci ludzie, członkowie, im tak ślepo wierzą???
Kolego czy w moim poście wyraziłem zdanie, że reprezentuję ZZ chyba nie, jestem członkiem i nic poza tym, ja nikogo nie reprezentuję piszę co myślę więc czytaj posty dokładnie.
straz98
uwagi za lub przeciw obecnemu systemowi służby można mieć różne, racja, że wymiar godzinowy jest za duży, ale z drugiej strony nie powinno się nikogo uszczęśliwiać na siłę bo można pomyśleć
"
I nie mylisz się ja przedstawiam tylko swoje uwagi i spostrzeżenia.
 
Wystarczy czasami pomyśleć, to nic nie kosztuje.

strażol

  • Gość
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 02, 2004, 09:01:30 »
Cytuj
Kolego czy w moim poście wyraziłem zdanie, że reprezentuję ZZ chyba nie, jestem członkiem i nic poza tym, ja nikogo nie reprezentuję piszę co myślę więc czytaj posty dokładnie.
 
I kto tu ma czytac dokładnie. Siejesz zamęt i nic więcej. Skąd wziąłeś informacje, a raczej te plotki na temat nierówności w urlopach itp.?
I nie mysl tyle kolego, bo nieprzyzwyczajonym to może zaszkodzić. Tym co piszesz wprowadzasz ludzi w błąd. I po co? Zanim coś następnym razem WYMYŚLISZ to upewnij się czy jest to prawda czy tez chory wymysł twojej wyobraźni. Przepraszam za atak na ciebie, ale jak czytam twoje posty to naprawdę mi się wszystko cofa. Jak można byc spokojnym czytając takie bzdury.

Offline diamentj

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 02, 2004, 09:09:51 »
Policja co rusz ma nowe podwyżki lub dodatki, a głupie strażaki się kłócą i kłócą. Góra robi co chce, a my opluwamy jedni drugich. Nic nie robi się, żeby w straży było lepiej. Nie jesteśmy konsekwentni w swoich działaniach. Najpierw protestujemy, podpisujemy jakieś śmieszne porozumienia, które wcale nie są respektowane.
Każdemu z nas zależy na kasie za konkretną robotę. Ruszając i zmieniając system nic nam do kieszeni nie wpadnie. Większości ludziom z podziału system odpowiada. Nikt z Panów z ZZ nie pokusił się o zrobienie rozeznania wśród strażaków na dole, co każdy na ten temat myśli. Związki nie są reprezentantem wszystkich strażaków i zaczynając mieszanie w systemie - głównie z "FLORIANA" - powinni takie upoważnienie wszystkich mieć , a nie mają.
Pieniądze zamiast na podwyżki pójdą na zmianę systemu. Ze średniej krajowej na podziale niedługo zejdziemy do minimalnej, choć razem z maksymalnymi pensjami naszych Komendantów średnie są OK.
Tematem są zmiany organizacyjne i na ten temat Panowie proszę się wypowiadać.
 

Offline Mark1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
    • http://
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 02, 2004, 19:03:39 »
strażol
Przepraszam za atak na ciebie, ale jak czytam twoje posty to naprawdę mi się wszystko cofa
                                                                             
Na przyszłość przed przeczytaniem mojego postu weź na powstrzymanie. Będziesz miał łatwiej i wygodniej.
 
Wystarczy czasami pomyśleć, to nic nie kosztuje.

Offline TomekP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
    • http://
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 02, 2004, 19:59:31 »
Witam!
Prawdę mówiąc, to po przeczytaniu postów strach się odezwać. Jedni bronią systemu - źle. Inni chcą zmiany systemu - też źle. A tak właściwie, to o co chodzi.
Jak zaczynałem pracę w Straży Pożarnej, to moi starsi koledzy śmiali się, że w USA jest tak głupio, że jak pożar jest 10 metrów za granicą rejonu działania danej jednostki straży, to nie jadą - bo nie ich. Teraz i u nas zaczyna wszystko zmierzać w tym kierunku. Nadgodziny, nienormatywny czas pracy ( niezgodny z dyrektywami). W porządku. To co zrobimy? Sami mówicie (piszecie), że państwo nie ma pieniędzy na nowe etaty, a nawet jak znajdzie, to nie będzie pieniędzy na przeszkolenie nowo przyjętych. Najprościej zmienić system? Zgoda. To kto w innych miejscach tego forum krzyczy, że strażacy mało zarabiają? Myślicie, że jak zmienicie system pełnienia służb, to zarobimy więcej? Figa z makiem. Zarżniemy tych z nas, którzy z powodu nędznych zarobków muszą dorabiać poza służbą. Nie chcę nikogo atakować, ale w naszych realiach pracownicy 8-godzinni nic na tym nie ucierpią, bo po swoich 8 godzinach załatwią swoje połówki, a ci z nas, którzy dorabiają po to, aby straczyło na godziwe życie dla rodziny będą musieli znowu kombinować.
Skoro chcemy dostosować się do przepisów UE, to może ktoś sprawdzi, czy są zapisy dotyczące minimalnych zarobków mundurowych (?). Mam nieodparte wrażenie, że wszyscy niedługo pożałujemy tych naszych wrzasków na temat czasu służby, bo znowu będzie trzeba wydać pieniądze, no chociażby na syreny, którymi przy akcji odgwiżdże się fajrant.
Trzymcie się i dobrych humorów po zmianach.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2004, 20:01:19 wysłana przez TomekP »

Offline Sajmonowski

  • World Citizen. Son of Man. A Moving form of dust.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 679
  • Strażaku - ratuj się sam!
    • Grupa Szybkiego Reagowania
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 04, 2004, 18:35:54 »
czesc wzystkim
po raz kolejny przepraszam, ze nie czytalem wszystkich postow i moze kogos powtorze, ale wpadlo mi do glowy, zeby podac ta informacje na tym forum, po tym, jak ja znalazlem w necie
http://skpnszz.webpark.pl/kom1803.html
mozna tu poczytac conieco na temat planow i w ogole wariantow dotyczacych przyszlego systemu pracy strazakow zatrudnionych w jrg (i nie tylko).
Pozdrawiam, zycze milej lektury i przepraszam za brak polskich liter i zasad interpunkcji (pospiech)
milej lektury
szymon
Zawsze ćwicz tak, jakby od tego zależało Twoje życie. Bo zależy!

www.cfbt.pl

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 07, 2004, 15:59:26 »
Witam wszystkich ponownie.
Zauważyłem, że po poście Marka1 nastąpił szczyt ataków na wszystkich którzy mają swoje i inne zdanie. Nie daj Boże żeby jeszcze ktoś był związkowcem....
Cytuj
Żeby skłócić 8 godzinnych ze zmianowymi?
Czytałem dokładnie i szczerze mówiąc można to tak odebrać.... oczywiście jak bardzo się chce... Nie było napewno zamiarem jego skłócanie 8 z 24-godzinnymi. Chodziło tylko o sposób naliczania urlopu.
Fakt jest faktem że od niedawna podziałowy urlop nalicza się (dla mnie trochę dziwnie....) inaczej niż wcześniej.  Faktycznie jeśli w czasie urlopu łapiemy soboty i niedziele to później wychodzi że mamy 8 lub 16 godzin do przodu. Ale podczas rozpisywania urlopu 8-godzinnym omija się dni wolne od pracy, tak? Właśnie wróciłem z 15 dniowego urlopu i byłem na nim 15 dni łącznie z sobotami i niedzielą... i było to 2 tygodnie a nie trzy. Pod koniec roku znów się dowiem że mam jeszcze 2 dni urlopu tylko jak to wykorzystać bez odrobienia 8 godzin??? Może tak jest tylko u mnie gdzie indziej jest inaczej....nie wiem.
  Wracając jednak do zarzutów Pana strażola o próbie skłócania 8 z 24 godzinnymi to jestem pod wrażeniem.... Pan strażol chyba pisze w jakimś letargu bo nie zauważył że to właśnie on ciągle dzieli strażaków na zrzeszonych i nie zrzeszonych i ciągle usiłuje udowodnic jacy to idioci w tych związkach są....
Cytuj
Przestańcie siać ferment. Przestańcie moncić. Przestańcie skłócać ludzi.

Panie strażol dlaczego pan uważa mnie( i nie tylko mnie) za obrońcę ZZ i dlaczego nie mogę się wypowiedzieć co myślę żeby Pan nie przystawił mi łatki " że tak twierdzą ZZ "??  
Proszę sobie zapamiętać raz na zawsze że nie mam prawa wypowiadać się za ZZ bo nie jestem do tego upoważniony więc proszę raz jeszcze o nie dopisywanie do ataków na mnie że kogoś reprezentuje. ok?
To że jestem związkowcem to jest mój wybór ale nikt mnie nie wybrał do reprezentowania związków. Jeśli to się zmieni to dam znać i wtedy będzie Pan sobie używał na mnie jako  reprezentancie ZZ.
Ale narazie wszystkie moje posty reprezentują tylko mój pogląd i spostrzeżenia.
W innym poście ktoś napisal że agituję do ZZ, - wyjaśniłem jak wyglądała ta "agitacja" i o co mi chodziło.
Cytuj
Przecież wystarczy poczytac ich posty na forum żeby przejżeć na oczy. Mam nadzieję, że co niektórzy własnie to zrobili. Jesli nie to z pewnością zrobią to niedlugo, no chyba że sa tak zagożałymi fanami ZZ jak Panowie Mark1 i Geddeon
Panie "nie skłócający" Strażolu .... ja wiem że uważa nas Pan za idiotów ale to co Pan napisał brzmi ironicznie i wygląda na pospolite szczucie. Mam nadzieję że Pana posty też zostaną przeczytane.......i zauważy ktoś że na argumenty odpowiada Pan tymi samymi argumentami ze zmienionym kierunkiem. Zero faktów, wyłowione słowa wyrwane z kontekstu....tylko ataki.
Cytuj
Skąd Wy Związkowcy bierzecie takie informacje, że 8 godzinny to ma większy dodatek jak zmianowy? Że w KG to dodatku mają tyle co aspirant pensji?
Panie strażol gdzie napisałem że "my Związkowcy"? To chodziło mi o Komendantów w KG jeśli maja mniejszy dodatek niż młody asp. na etacie st.ratownika na jgr kat.C????? każe Pan czytać innym ale chyba ma Pan problemy z rozumieniem textu..... :( bo trzeba także przytoczyć, co miałem na myśli i w jakim sensie tak napisałem... ale tego już Pan nie doczytał bo już Pan wystartował z atakiem że to tak związki myślą. A to ja tak myślę (i wiem o tym).
Skoro Pan twierdzi że ja reprezentuje związki :( to zastanawiam się kogo Pan reprezentuje ??
Cytuj
To się rodzi chyba tylko i wyłącznie z waszej zawiści i chorego umysłu. QRWA!!!! Ludzie!!!
Chyba jednak....Samoobronę?
PS. Przepraszam za ten atak na Pana , ale ja czytam wszystkie posty(staram się dokładnie i do końca) a Pana zarzuty również przyprawiaja mnie o mdłości....
pozdrawiam i czekam na kolejne diagnozy o moim chorym umyśle i zawiści którą tak agresywnie przedstawiam na tym forum.
Wszystkich pokrzywdzonych przepraszam.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2004, 16:16:41 wysłana przez Geddeon »

Guest

  • Gość
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 07, 2004, 16:19:34 »
Cytuj
Są panowie w KG co mają większy dodatek niż aspirant wypłatę, pokończyli różne szkoły to niech myślą i kombinują - za to dostają kasę (nie małą) więc niech myślą jak to zrobić.
Uważasz że mówisz tu o komendantach?????
Sam nie pamiętasz czlowieku co piszesz
 

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 07, 2004, 16:22:46 »
A o kim???? Oni nie są w KG ?? Pewnie coś się zmieniło??? tak..... teraz pracują w pewnie w powiecie???? a-ha to sorry.... :(

Cytuj
Dobra, dośc tych uszczypliwości. Może faktycznie przesadzam....
Chodziło mi głównie o to że po to najwyżsi nasi zwierzchnicy tyle zarabiają żeby ten problem (godziny pracy) rozwiązać z korzyścią dla pospolitego strażaka. Chyba, że za to nie są odpowiedzialni i nie będą mieli żadnego wpływu na kształt toku służby pod nowymi unijnymi przepisami czasu pracy..... to wycofuję się z tego co napisałem.
 czy muszę naprawdę cytować sam siebie????.... wystarczy poczytać wszystko a nie jeden post.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2004, 16:25:30 wysłana przez Geddeon »

zmianowiec

  • Gość
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 07, 2004, 16:24:29 »
Cytuj
.... Pan strażol chyba pisze w jakimś letargu bo nie zauważył że to właśnie on ciągle dzieli strażaków na zrzeszonych i nie zrzeszonych i ciągle usiłuje udowodnic jacy to idioci w tych związkach są....
 
Tego juz chyba nikomu udowadniać nie trzeba. Wystarczy poczytac wasze posty, w których sami sobie przeczycie. No cóz. Głupiemu strazakowi wcisnąć można rózne kity. Chwała Bogu że jest pęd do wiedzy i ludzie się kształca i podnoszą swoje kwalifikacje. Może przejżą na oczy.
Pozdrawiam.

strażol

  • Gość
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 07, 2004, 16:27:40 »
Jasne i Ci Komendanci pokończyli sobie różne szkoły. Prawda. A może chodziło Ci po prostu o zwykłych f-juszy, a teraz ci głupio sie przyznac do tego.
Bo jakoś wszyscy Komendanci Głowni sa po studiach oficerskich, po szkołach pożarniczych, a jakiś tam uczelniach.

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 07, 2004, 16:36:44 »
No  raczej nie podejrzewam żeby funkcjonariusz KG (taki zwykły) zajmował się rozporządzeniami i decyzjami nt. godzin pracy o których był ten post, miał taki dodatek ....
A mowa była o pracach nad nowym czasem służby.prawda???

PS. Czasami lepiej nie być uszczypliwym.....za dużo ludzi bierze to do siebie.

do zmianowca:
Cytuj
No cóz. Głupiemu strazakowi wcisnąć można rózne kity. Chwała Bogu że jest pęd do wiedzy i ludzie się kształca i podnoszą swoje kwalifikacje. Może przejżą na oczy.
tak tak a póki co to są tylko głupi strażacy... no nie?? nie to co Ty....
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2004, 16:48:32 wysłana przez Geddeon »

strażol

  • Gość
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 07, 2004, 18:35:34 »
Człowieku albo jesteś tępy albo tylko takiego udajesz. Nie zaprzeczaj i nie sciemniaj teraz. Napisałeś Panowue z KG co pokończyli różne uczelnie. TAK? To Ci właśnie Panowi z KG po różnych uczelniach mieli mieć wyższed ododatki od aspiranta. A nie mają. I teraz Ci głupio i wstyd, że ktoś potrafił Ci wytknąć potknięcie, ale nieeeeeee. Ty będziesz się głupio upierał przy swoim.
I dalej wciskal kit, teraz mówiąc o tym kto sie zajmuje rozporządzeniami. Weź choć raz przeczytaj kilka razy to co piszesz bo jak już mówiono wczesniej przeczysz sam sobie. A dobrze to o tobie nie świadczy.

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 07, 2004, 22:30:34 »
Cytuj
Myślę że to nie nasz problem skąd weźniemy taką ilość ludzi i pieniędzy.
Są panowie w KG co mają większy dodatek niż aspirant wypłatę, pokończyli różne szkoły to niech myślą i kombinują - za to dostają kasę (nie małą) więc niech myślą jak to zrobić. Jest jeszcze rząd powstały z posłów wybranych w demokratycznych wyborach - niech kombinuje skąd wziąźć kasę lub etaty.

Chodzi o to tak???
Są panowe w KG - powiedz mi człowieku tak jaśnie oświecony (Broń Boże tępy) gdzie pracują  Ci panowie o których mi chodziło????
pokończyli różne szkoły to niech myślą i kombinują - masz rację w tym miejscu można pomyśleć że się czepiam wszystkich funkcjonariuszy w  KG, faktycznie tak to brzmi.... ale czy oni nie skończyli szkół??? i to naprawdę różnych
za to dostają kasę (nie małą) więc niech myślą jak to zrobić. - więc tu wiadomo chyba że o kogo chodzi.....
Cytuj
Post: 26.07.2004 - 21:08
Poczuł się urażony gość o nicku : KG po wyjaśnieniu mu o kogo mi chodziło stwierdził:
Cytuj
Spoko. Ale nie generalizuj mówiąć że w KG sa takie dodatki. Ci na najwyższych stołkach może i tak. Ale sama KG nie składa się z najwyższych stołków. Są tez podrzędni robole co zapierniczają nawet po godzinach.
czy to znaczy że gość KG też jest tępy lub takiego udaje ??? Wątpię... Myślałem że sprawa została sprostowana.... ale do czasu gdy pan strażol zaczął czytać ten post.
napisano jeszcze wiele postów aż tu nagle Pan Strażol przypomniał sobie że do czegoś można się przyczepić żeby się powyżywać.... no i jest problem.
Przyznaję jednak rację że przesadziłem z uszczypliwością (o czym już pisałem) i źle to napisałem z czego właśnie gość KG odrazu interweniował....w kolejnym poście.
No cóż jeśli ma to Pana usatysfakcjonować to przyznaję się do błędu...ale nigdy nie przyznam że chodziło mi o wszystkich f-szy KG. Bo tak nie jest.
jeżeli tak ktoś to odebrał ( z funk-szy KG) to bardzo przepraszam.

A więc Panie Strażol gdzie jeszcze zaprzeczam sam sobie ????

Mam jeszcze jedno  pytanko.....
Rozporządzenia wprowadza minister MSWiA - tak ???
Z kim konsultuje i uzgadnia takie rzeczy, bo nie wierzę że jest biegły i aż tak zorientowany w problematyce służby PSP, SG, czy Policji......
Bo nie chcę żeby znów jakaś "wieża mądrości" napisała że wciskam kit z rozporządzeniami.....bo za chwilę wyjdzie faktycznie że Komendanci Gł. nie mają nic do żadnych uzgodnień, i za nic praktycznie nie odpowiadają i nie mają na nic wpływu, a ja to sobie wszystko wymyśliłem w chorej wyobraźni i z zawiści...
 PS.
Cytuj
Weź choć raz przeczytaj kilka razy to co piszesz bo jak już mówiono wczesniej przeczysz sam sobie. A dobrze to o tobie nie świadczy.
Przeczytałem.....
Nazwanie strażaków ze ZZ takimi epitetami jak:
Cytuj
To się rodzi chyba tylko i wyłącznie z waszej zawiści i chorego umysłu. QRWA!!!! Ludzie!!!
lub
Cytuj
Nie pasuje jednemu czy drugiemu praca na zmiany, to wy...dalaj do biura.
świadczy o panu oczywiście jak najlepiej...... Bravo!...

PS. 2
Zauważyłem pewną ciekawostkę pisząc wcześniejszego  posta... 7.08.2004 - 15:59
zaraz napisał post gość - również jak pan strażol nie zarejestrowany
Cytuj
napisano 7.08.2004 - 16:19
chwilę późniejbył mój...16:22
Cytuj
napisano 7.08.2004 - 16:24
- niejaki zmianowiec - też bez rejestr.
Cytuj
napisano 7.08.2004 - 16:27
i Pan Strażol....
wszystkie te posty były podobnej treści....
 Mój chory i tępy umysł - wykazał delikatne zdziwienie....
Jeśli to możliwe to prosiłbym moderatora tego forum o stwierdzenie czy czasem adresy IP tych trzech nadawców nie są identyczne ......  
Chcę mieć pewnośc że jest to moja zbytnia podejrzliwość i czysty przypadek a nie całkiem co innego....


Pozdrawiam.
Twoje podejrzenia są słuszne. Wszystkie wymienione posty napisane zostały przez jedną osobę. Jest to ordynarne oszustwo, zdecydowanie narusza to nie tylko zasady panujące na forum, ale także podstawowe normy obyczajowe.

DAGO
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2004, 14:12:15 wysłana przez dago »

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 09, 2004, 11:27:18 »
strażol daj sobie spokój w dyskusji z gedeonem - nie przegadasz go masz racje ale on będzie dalej upierał się pzry swoim
ja kiedyś próbowałem z nim dyskutować ale podobnie jak ty nie ma to sensu- tak samo jak wspomniesz coś o zz lub panu osmyckim
długo nie pisałem tylko czytałem posty ale dzioś musiałem sie wtrącić bo ten gość w/w to naprawdę gula potrafi ruszyć a takie pierdoły że ludzie w kg mają dodatki takie jak pensję aspiranta to już poniżej pasa - przejrzyj przepis o dodatku służbowym a zorientujesz sie gedeon że dałeś ciała z tym - mozliwe jest to w przypadku komendantów głównych  

Offline biurówka

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 10, 2004, 11:01:21 »
Przepraszam ale chyba pomyliłam temat forum (chciałam poczytać troszkę o zmianach w PSP) ale tu jest chyba "rynek" i zaczynają pomału panować tu prawa buszu!!!  :(  a myślałam że w tej gęstwienie dezinforamcji zaświeciło światełko i czegoś się dowiem. Bo niestety KG nie informuje nas "szaraczków" o planach dotyczących nas-nietety My sie dowiemy po fakcie i jeszcze jedno pewnie jeszcze się dowiemy że sami taki system wybraliśmy. A czy może ktoś słyszał już o pionowym finansowaniu PSP? Myślicie że będzie wtedy lepiej? Że będą pieniądze na mundury, paliwo, buty, mydło itp.? Bo ja myślę że nie

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 10, 2004, 19:59:01 »
Wszystko jasne.....ten nie skazitelny strażol nie siejący zamętu ani nie próbujący nikogo skłócić jest zwykłym oszustem... :lol: Jak sobie przypomnę wszystkie zarzuty tego pana to śmiać mi się chce.......
Cytuj
I teraz Ci głupio i wstyd, że ktoś potrafił Ci wytknąć potknięcie, ale nieeeeeee. Ty będziesz się głupio upierał przy swoim.
Tak jest mi wstyd, że wcześniej tego nie zauważyłem i wdawałem się w głupie dyskusje... Ale nie martw się bo pojawił się wspaniały obrońca -Bartek6- który tez potrafi w tekście znaleźć jedno zdanie i nie czyta nic więcej...

do -strażola-
Cytuj
A może chciałbyś znac moje dane personalne i JRG w której pracuję?
naprawdę nie chce.... bo nie ma się czym chwalić... jeszcze ktoś pomyślałby że tam wszyscy tacy uczciwi jak Ty....lepiej pozostań anonimowy.
do -Bartka6-  
Cytuj
to naprawdę gula potrafi ruszyć a takie pierdoły że ludzie w kg mają dodatki takie jak pensję aspiranta to już poniżej pasa - przejrzyj przepis o dodatku służbowym a zorientujesz sie gedeon że dałeś ciała z tym - mozliwe jest to w przypadku komendantów głównych
A o czym ja cały czas pisałem ???  :angry: Wyjaśniałem to parę razy, więc nie wiem czy po prostu nie czytałeś tego czy nie chciałeś czytać.... <_<  
A z obroną tego strażola to Ty dałeś ciała.....
Cytuj
strażol daj sobie spokój w dyskusji z gedeonem - nie przegadasz go masz racje ale on będzie dalej upierał się pzry swoim
ja kiedyś próbowałem z nim dyskutować ale podobnie jak ty nie ma to sensu
Dobra następnym razem przyznam Ci rację....będziesz zadowolony ok?.
Panie Bartek6 jeśli moje wiadoności i poglądy w danym temacie będą się różniły od innych wypowiedzi to przykro mi ale będę dyskutował (i upierał się-niestety)bo chyba po to jest to forum... no nie? No chyba że tacy jak Ty i strażol mają monopol na wiedzę i na wszystko ma być przyklask....
do -biurówki- mam nadzieję że już nie będzie "buszu" i wszystko wróci na temat zdrowej dyskusji, i napewno wielu rzeczy się dowiesz.

PSWielkie podziękowania dla moderatora DAGO za interwencje i ujawnienie nieuczciwego forumowicza
I tak skończyła się kolejna część Gwiezdnych Wojen pt.Atak Klonów  ;)
Pozdrawiam.



 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2004, 20:13:14 wysłana przez Geddeon »

strażol

  • Gość
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 10, 2004, 20:09:20 »
Nie wcale nie jest mi głupio. Nic, a nic. Wręcz przeciwnie. A do Twojej wiadomości to adres IP posiada komputer, a nie osoba. Jeśli stworzona jest sieć, tak jak u mnie w JRG, gdzie masz podłączonych kilka komputerów to adres IP widoczny jest ostatniego komputera który jest jako serwer, bądź bramka internetowa. Więc, nie kmoge zagwarantować, że ktoś jeszcze mół w tym samyma czasie odpisywać.

[size=8]DOP.MODERATORA (AniolStroz) : Ten post zostanie usunięty - nie na temat!!![/b][/size]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2004, 21:36:49 wysłana przez aniolstroz »

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 10, 2004, 20:18:34 »
wiedziałem że tak się będziesz bronił,  :lol: ale proszę daj sobie spokój podczas gdy pisałem tamtego posta patrzyłem ile osób "przegląda to forum i byłem "zalogowany ja" i 1 gość.... a powinno być min. 2 lub 3
Daj sobie spokój, człowieku.....nie rób sobie większego wstydu... na zmianie też robisz takie intrygi????? Wiem już skąd taka niechęć do ZZ i wszystkich którzy myślą inaczej.

[size=8]DOP.MODERATORA (AniolStroz) : Ten post zostanie usunięty - nie na temat!!![/b][/size]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2004, 21:37:02 wysłana przez aniolstroz »

strażol

  • Gość
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 10, 2004, 20:20:29 »
Może tobie się nudzi, ale zapewniam cie że ja mam co robić u siebie i nie mam czasu zmieniac się co chwila, żeby sobie popisać na forum. A może Ci wszyscy, którzy tak wieszają psy na ZZ to też ja? Może to też ja pisałem wszystkie te posty oczerniające ZZ? W takim razie poproś moderatora niech to sprawdzi.

[size=8]DOP.MODERATORA (AniolStroz) : Ten post zostanie usunięty - nie na temat!!![/b][/size]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2004, 21:37:18 wysłana przez aniolstroz »

strażol

  • Gość
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 10, 2004, 20:22:23 »
Masz rację dajmy sobie spokuj, bo widze to każda rozmowa prowadzona z Tobą do niczego nie prowadzi. A tak na marginesie to było kiku gości i kiku zarejestrowanych. No ale może u ciebi jest inaczej. Jak ze wszystkim.
Czołem

[size=8]DOP.MODERATORA (AniolStroz) : Ten post zostanie usunięty - nie na temat!!![/b][/size]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2004, 21:37:32 wysłana przez aniolstroz »

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 10, 2004, 20:31:12 »
Cytuj
I teraz Ci głupio i wstyd, że ktoś potrafił Ci wytknąć potknięcie, ale nieeeeeee. Ty będziesz się głupio upierał przy swoim.
:lol:  :lol:
I kto to mówi..... jesteś jak lisek : odgryzasz sobie łapkę złapaną w pułapkę i mówisz "to nie moja łapka"... trudno się przyznac do błędu....
Nie wszyscy co wieszają psy na ZZ to ty.... oni mają jakieś argumenty i można z nimi dyskutować z tobą nie..... i przestań się teraz tak głupio bronić bo robisz się strasznie śmieszny.....
Cytuj
Może tobie się nudzi, ale zapewniam cie że ja mam co robić u siebie i nie mam czasu zmieniac się co chwila
kolejne kłamstwo..... z moich obserwacji wynika że nic innego nie robisz (w pracy???) jak tylko czekasz jak coś napiszę... by po chwili odpowiedzieć...zobacz godziny ...
Cytuj
A tak na marginesie to było kiku gości i kiku zarejestrowanych. No ale może u ciebi jest inaczej. Jak ze wszystkim.
Nie było nikogo na tym forum, wiesz o tym dobrze..... ale no tak, u mnie jest inaczej.... a  ciebie cała zmiana siedzi na komputerach i na "trzy- cztery" wszyscy piszecie posty.... na jednym forum na ten sam temat......brawo.....co za jednomyślnośc i synchronizacja... u mnie chyba jednak jest inaczej.
Cytuj
Post: 9.07.2004 - 08:55  
 I do Twojej wiadomości. Pod nikogo się nie podszywam. Jestem sobą. A nie rejestruję sie bo nie ma takiej potrzeby. jestem tu sporadycznie. Tak więc nie ma sensu żebym się rejestrował
 :o to też twoje słowa....
Cytuj
Post: 17.07.2004 - 19:56  
 A mówią, że prawdziwa cnota krytyki sie nie boi.
Właśnie mamy obraz jak ZZ nie boją krytyki. Jakie są cnotliwe. Jak te TIR-ówki stojące na trasie. Bravo. Oby tak dalaj
To jak Ciebie teraz nazwać....?? Jesteś tupeciarz...naprawdę....Oby tak dalej.

[size=8]DOP.MODERATORA (AniolStroz) : Ten post zostanie usunięty - nie na temat!!![/b][/size]
 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2004, 21:38:46 wysłana przez aniolstroz »

KG

  • Gość
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 11, 2004, 08:27:12 »
Panowie przestańcie. Zachowujecie sie jak dzieci. Obydwaj. Jeden drugiemu od jakiegoś juz czasu przypina łatkę. Dajcie sobie juz na luz. Skoncentrujcie sie na temacie.

Offline Mark1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
    • http://
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 11, 2004, 13:54:56 »
Do strażol - sieć jest w twojej komendzie ale każdy komputer ma swój odnośnik, dodaj że koledzy pisali z tego samego komputera to uwierzę. Gratuluję Geddeon i dzięki moderator. DO WSZYSTKICH , PISZCIE POD JEDNYM LOGIEM TO NIE BĘDZIE PROBLEMÓW NA PRZYSZŁOŚĆ. Ja i pozostali koledzy nie piszemy  pod innymi logami.  
Wystarczy czasami pomyśleć, to nic nie kosztuje.

strażol

  • Gość
Zmiany Organizacyjne
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 12, 2004, 14:53:43 »
No nareszcie kolega Mark1 znający tak świetnie przepisy naliczania urlopów tez się odezwał. Już myslałem że przemilczysz. Pomyliłem się co do Ciebie. Ale macie teraz pożywkę. Co? Oby tylko z dala od wiecie czego .... i kogo.... Prawda?????
Super. Nacieszcie się tą chwilą, bo krytyka i tak was nie minie. Jedno mnie tylko ciekawi, że ilekroć ktoś krytykuje ZZ to wy dwaj się najbardziej udzielacie, i ich bronicie. Czyżby ZZ to Wy? A może zasiadacie w najwyższych wladzach ZZ? Hmmm? Ciekawostka. Czyżby na tylu zarejestrowanych forumowiczów było tylko dwóch panów z ZZ? No ale co mnie to interesuje. Ja wiem swoje, Wy swoje. I niech tak będzie bo i tak sie tego nie zmieni. A co do sieci drogi kolego Marku1 to owszem każdy komputer ma swój adres IP, ale jak ostatni w sieci komputer jest jako serwer czy jako bramka internetowa, to jego IP jest wyświetlane. No ale może w tym przypadku tez się mylę. Może niech MODERATOR sprawdza adresy IP wszystkich użytkowników?