Autor Wątek: Hakówka  (Przeczytany 2699 razy)

Offline azotox

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 394
Hakówka
« dnia: Czerwiec 07, 2004, 21:58:44 »
Kto widzi jakiś większy sens w hakówce, oprócz pokazania "fantazji kawalerskiej"?

Offline Juhas

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Hakówka
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2004, 19:43:18 »
No jest jeden sens :) Poobijać sobie nogi i ręce :P

straz98

  • Gość
Hakówka
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2004, 19:55:37 »
Jest jeszcze jeden sens, po wszystkich eliminacjach Komendanci Wojewódzcy mogą się spotkać  pocieszyć i przechwalać,który ma lepszego zawodnika. A tak w ogóle to jestem ciekawy ilu z tych ludzi co biegają to biega z własnego zainteresowania ;) .

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Hakówka
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2004, 21:42:11 »
Ja tez nie widze za bardzo sensu w hakówce - to jest w sumie bardzo niebezpieczny sport i mało widowiskowy - jedynie na najlepszych i na najgorszych można popatrzeć z ciekawością.
"Setka" także jest strasznie kontuzyjnym sportem i dosyć nudnym.
Uważam że zawody sportowe powinny być ze sprzętem albo lekkoatletyka!

Offline azotox

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 394
Hakówka
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 12, 2004, 15:27:03 »
Myślę, że dobrze byłoby gdyby decydenci w KG zrozumieli potrzebę zmian w zakresie uprawiania sportów pożarniczych. O swoich ludzi trzeba dbać, a nie narażać ich na utratę zdrowia w nikomu niepotrzebnych zawodach. Mam nadzieję, iż ktoś kto o tym decyduje przeczyta to i zacznie działać zgodnie ze zdrowym rozsądkiem.

Offline pielgrzym

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 204
    • http://
Hakówka
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 12, 2004, 19:57:22 »
Na dzień dzisiejszy to nawet "bojówka" nie ma zawiele wspólego z naszą dzisiejszą pracą. Warto by było aby takie zawody były bardziej związane z tym co robimy na codzień, ale wtedy trzeba by było zmienić również regulamin CTiF-u.
A swoją drogą to nie znam strażackich zawodów związanych z wykonywanymi obowiązkami - zbyt mało zadań zespołowych a za dużo konkurencji indywidualnych.
Pomyśl zanim coś powiesz, jeśli nie masz czasu zamilknij.

Boże chroń mnie od "mundrych" którzy są wszystkowiedzący i uważają, że nikt i nic już ich niczego nie nauczy.

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Hakówka
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 14, 2004, 20:39:45 »
A dlaczego nie odbywają się np. mistrzostwa wojewódzkie w piłce nożnej albo siatkówce itp sportach ??
Myślę, że budziłoby to więcej emocji i zainteresowania większości strażaków.

A swoją drogą sa naprzykład zawody w sportach policyjnych???
 ;)

PS. Jesli ktoś bylby zainteresowany rozgrywkami w wirtualną piłkę nożną to prosze o kontakt na mail.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2004, 20:43:19 wysłana przez Geddeon »

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Hakówka
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 15, 2004, 12:00:38 »
Cytuj
A dlaczego nie odbywają się np. mistrzostwa wojewódzkie w piłce nożnej albo siatkówce itp sportach ??
Myślę, że budziłoby to więcej emocji i zainteresowania większości strażaków.

A swoją drogą sa naprzykład zawody w sportach policyjnych???
 ;)

PS. Jesli ktoś bylby zainteresowany rozgrywkami w wirtualną piłkę nożną to prosze o kontakt na mail.
...są policyjne np. widziałem kilka razy jak tańczyli na skrzyżowaniu w białych rękawiczkach na punkty - ciekawie to wygląda bo wybrali najbardziej zatłoczone skrzyżowanie w mieście, mają też inne konkurencje - jakiś najlepszy patrol i tym podobne - gdzieś czytałem w gazecie kiedyś.
Pozdrawiam Sylwek