Autor Wątek: Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy  (Przeczytany 17806 razy)

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 17, 2004, 20:50:32 »
Strażol mylisz krytykę z bezpodstawnymi atakami.
Krytyki było tu 10% a reszta to takie posty jak Twój.
Nic mądrego tylko bzdury, dlaczego ani raz nie odpowiedziałeś na moje pytania ???
Bo wolisz pon*******lać niż dyskutowac....
Dobrej zabawy..
PS. a-ha Twoje argumenty są niepodważalne....masz rację
Dla mnie to Ty jesteś lepszy krytyk niż Kaużyński. - poważnie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2004, 20:55:58 wysłana przez Geddeon »

holmatro

  • Gość
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 25, 2004, 02:28:44 »
A prawda leży gdzieś po środku ...

... pewnie trochę zawdzięczamy ZZ, a trochę klęskom jakie dotknęły nasz kraj. Ale co by nie mówić, to wszyscy się zgodzimy, że dalej jest kiepsko. :(



Panów z ZZ proszę o zastanowienie się, dlaczego w tak ciężkiej sytuacji w jakiej są strażacy, ZZ mają w śród nich tak nikłe poparcie. Przeczuwam, że odpowiedzenie sobie na to pytanie i dobra wola ze strony władz ZZ pomogłyby rozwiązać wiele problemów PSP.

 

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 25, 2004, 10:51:41 »
Myślę, że trafiłeś w sedno panie holmatro
Pozdrawiam

PS:
Zobaczcie czego ci źli związkowcy się czepiają:
http://skpnszz.webpark.pl/k2604.html
http://skpnszz.webpark.pl/k2504.html
http://skpnszz.webpark.pl/k2404.html
to tak na marginesie.....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2004, 21:22:24 wysłana przez Geddeon »

Offline Sajmonowski

  • World Citizen. Son of Man. A Moving form of dust.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 679
  • Strażaku - ratuj się sam!
    • Grupa Szybkiego Reagowania
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 04, 2004, 18:49:21 »
czesc wam wszyscy
komentujac pokrotce calosc tematu - z awansami bywa roznie, przelozony nie wnioskuje bo ... no wlasnie (slyszalem o przypadku tlumaczenia "bo zapomnialem"), czasem nie ma stanowiska i w ogole co kraj (czyt. komenda) to obyczaj. uwazam, ze (nie wszedzie) ale tam gdzie sie z problemem zetknalem, zz nie dzialaja bo boja sie przelozonych (smutne  :(  ), po prostu nie ma sie kto udzielac, bo jak ktos sie za mocno wychyla, to go zaraz komendant sprowadza na ziemie (np zabierajac dodatek) taka jest smutna prawda w moim otoczeniu
pozdrawiam, oby bylo lepiej - zycze wszystkim
p.s. prosze nie traktujcie tego jako krytyke - chcialem przedstawic jak to wyglada w mojej "okolicy" z mojego punktu widzenia.
czesc
Zawsze ćwicz tak, jakby od tego zależało Twoje życie. Bo zależy!

www.cfbt.pl

zwykły szary strażak

  • Gość
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 04, 2004, 21:27:43 »
Drodzy Koledzy! :(

Wasze dyskusje na temat związków, awansów etc. mogą i z całą pewnością będą trwały wiecznie, ile jest związków tylu związkowców  i tyleż samo ich przeciwników. Moim skromnym zdaniem to tylko pieprzona polityka i nic więcej. Na górze i tak będzie to co "ma być" a nie to, co Wy-My byście, byśmy chcieli.
Jak każdemu wiadomo pieprzona polityka to w naszym przeukochanym kraju tylko i wyłącznie kolesiostwo, plecaczki, raczka rączkę, znajomki, klika i na koniec tak bardzo niechciane i nieprzyjemne słowo, za wymówienie którego w "ICH" kierunku co poniektórzy skazali by na śmierć, albo co najmniej 15 lat więzienia, bo przecież to pomówienie.......[B]KORUPCJA[/B] .......................... :ph34r:

Drodzy Bracia Strażacy, niestety, ale w naszej firmie i w każdej innej była jest i będzie, jak tylko długo światem będzie władał pieniądz, a u nas będzie władał jeszcze dłłłłuuuuuuuuuuuugoooooooo i szczęśliwie, po państwo bogate, ale obywatele jak na złość.... biedni i tyle.
Dlaczego to napisałem? dlaczego tak sądzę? sami wiecie.... rzućmy chociaż temat: szkoły w PSP jakiej i gdzie i której? może przyjęcia do pracy??? a może awanse?? a może podwyżki?? a może zmana etatu?? stanowiska??? co jeszcze byśmy chcieli???

Przegiąłem? no pewnie!!! ale to prawda i.... dlatego przegięcie, bo tak ciężka, że aż się ta strona ugina od tej prawdy!!!

Pozdrawiam Bracia Strażacy i Cześć i Ukłon temu, co pozwolił mi na swoim kompie te pare słów wystrugać. :ph34r:

 

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 07, 2004, 23:01:13 »
To jest tak jak z apolitycznością w PSP.... co rząd to nowy komendant..... ale oficjalnie Straż jest apolityczna.....

Tom500

  • Gość
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 13, 2004, 12:21:23 »
Do: Sajmonowski
Potwierdzam. U mnie przychylnością został obdarzony przewodniczący za nagrodę, co zostało źle przyjęte przez załogę. (WYJAŚNIENIE DLA PIENIACZY: nie jestem przeciwnikiem ZZ, ani czopkiem komendanckim).
Staram się widzieć obie strony i jak najbardziej obiektywnie spojrzeć na sprawę. Szczerze mówiąc to bardzo trudno osiągnąć złoty środek. Negowanie wszystkiego przez ZZ jest złe. Złe jest również to, że za lepsze traktowanie ZZ można "przekupić". Marzeniem moim jest by obie strony wykazały wolę współpracy i każda rozumiała nie tylko swoją rolę, ale także strony przeciwnej. Teraz jest dzicz. Komendant walnie pięścią w stól, związki tak samo. Każdy na każdego się obruszy i jest tak jak jest. Sądzę, że inaczej by było, gdyby naczalstwo działało na rzecz strażaków, a nie przeciwko nim. Wtedy druga strona też szukala by jakiegos ustępstwa i rązwiązania, które można by zaakceptować. Są oczywiście komendy, gdzie jest naturalna i zdrowa sytuacja. Normalna. Jednak raczej to jest rzadkość. A szkoda.

Offline Seba

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 209
    • http://
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 13, 2004, 23:50:10 »
Witam a ja wychodząc na przeciw tej dyskusji mam swoje trzy gosze co do roli ZZ w PSP. To że pewne układy są były i bedą to jest niezmienialne i trzeba się z tym pogodzić. Wiadomo, że System jest tak skonstruowany że komendant musi mieć zgodę swoich ZZ na szereg decyzji i wiadomo że będzie chciał przekabacić szefa ZZ na swoją stronę nie  oszukujmy się że ktoś z nas postępował by inaczej. Teraz szef ZZ co ma zrobić być trardogłowym i kłucić się z komendantem na zasadzie nie bo nie ? działając na szkodę wszystkich? drugie wyjści dać się przekupić i godzić się na wszystko kosztem załogi a swoim zyskiem? trzecie najtrudniejsze wyjście znaleść zasadę złotego środka a o tą jest bardzo trudno i tu jak do tanga trzeba dwojga musi być i mądry komendant i mądry szef ZZ wtedy układ może być zdrowy. Wiadomo, że szef ZZ musi ugrać coś dla siebie przecież jest człowiekiem! i nie można przez to się na niego gniewać! ale musi myśleć o swoich ludziach którzy mu zawierzyli! Bardzo trudne do realizacji ale jedyne rozwiązanie gwarantujące coś dobrego. Odchodząc od tego tematu mam jeszcze jedną myśl, jak wiemy PSP o lat żyje ponad stan wiadomo, że na 4 maja pięknie się prezentują nowe samochody ale czy nie można by czasem z nich zrezygnować na rzecz jakiś dobrych ubrań czy innych części ochrony osobistej albo ogrzewania na zimę albo remonu strażnicy albo remonu samochodu albo ...... wiele wiele innych wydatków i tu powinno być ogromne pole do popisu dal ZZ pozdrawiam wszystkich forowiczów

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 15, 2004, 11:31:12 »
seba czyżbys pracował ze mną razem - trafiłeś w 10 a to dlatego że taka sytuacja jest w 90%jrg naszego kraju
na 10 komendantów 9 zależy na stanowisku a nie na strażaku i robi wszystko aby sie utrzymać na stanowisku a wystarczy spełnić 3 warunki po
1. żyć dobrze z kom. wojewódzkim
2. żyć dobrze ze starostą - władzą samorządową
3. żyć dobrze z przewodniczącym zz
i różnica w w/w pkt. 1 i 2 z 3 jest taka że przewodniczącego można sobie ustawić, bo to największe zagrożenie gdyz wie o wszystkich niedociągnięciach , nieprawidłowosciach i przekrętach komendanta
na koniec taki mój podsumowujący wniosek - otóz podobnie jak w przypadku komendantów tak samo jest w przypadku przewodniczących zz , że na 10 1 jest tylko w porządku dla swoich członków

strażol

  • Gość
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 15, 2004, 12:08:22 »
Z ta krytyką ZZ to na waszym miejscu bym uważal, bo jest tu kilku zapalonych obrońcow, którzy gotowi są wam gardło przegryźć w obronie ZZ. Tak więc uważajcie. A tak nawiasem mówiąc, to tylko to nasze co sobie pogadamy, i popiszemy. Bo nikt nas nie wysłucha. ZZ niby wystepują w imieniu strażaków, a tak naprawdę dbają tylko o swoje 4 litery.

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 15, 2004, 12:33:34 »
tu z toba sie zgadzam chociąz szkodzimy temu 1 na 10 działaczy zz
może wejdziesz na czata to pogadamy
 

Offline Seba

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 209
    • http://
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 15, 2004, 21:39:33 »
zaszczepiłem się !! ale dzięki będę uważał :)

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 30, 2004, 12:14:34 »
coś długo trwa cisza ze strony związkowej- czyżby byla władza związkowa na urlopie, a może gwiazdki na pagonie to spowodowały- obym się mylił --gedeon ty jesteś w temacie więc porusz tą ciszę

Offline biurówka

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 30, 2004, 20:59:49 »
Są na stronach związkowych nowe projekty ustaw i komunikaty http://www.zzsflorian.org.pl/  ,  http://skpnszz.webpark.pl/k2704.html . Miłej lektury ;)  

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 31, 2004, 22:46:00 »
W nawiązaniu do punktu 6 informuję, że w dniu 26 sierpnia br. doradca ds. związków zawodowych st.bryg. Krzysztof Dąbrowski poinformował przewodniczących central związkowych o podjęciu prac naliczania środków dodatkowych na przewidziany od 1 października br. wzrost wynagrodzeń dla służb mundurowych. Komenda Główna PSP przyjęła zasadę podziału proporcjonalnego tj. zależnego od wysokości obecnej średniej płacy w danej jednostce. Krajowa Sekcja Pożarnictwa NSZZ”Solidarność” optuje za rozliczeniem równych kwot na każdy etat kalkulacyjny, wskazując na fakt, że są to środki o które walczyli strażacy z całego kraju. Ponadto podział proporcjonalny doprowadza do dalszych różnic pomiędzy wynagrodzeniami jednostek powiatowych oraz centralnych – na niekorzyść powiatowych (i miejskich). W przypadku podziału równego na każdy etat kalkulacyjny, średnia podwyżka wynosiłaby ok.110,-zł/etat. W przypadku proporcjonalnego podziału środków podwyżki wynosić będą w przybliżeniu ok. 180,- - 190,- /etat dla Komendy Głównej PSP i Centralnego Muzeum Pożarnictwa, ok.130,- -150,- zł dla innych jednostek centralnych i komend wojewódzkich oraz ok.90,- - 100,- zł dla komend powiatowych i miejskich. Prezydium Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ”Solidarność” nie widzi powodów dla których powinno nastąpić takie rozwarstwienie, mając w pamięci poszukiwania środków dla tych podwyżek.
To jest chyba stały fragment przy podziałach. Jest bieda ogólnie, (bo co to za podwyżki) ale nawet i w tym przypadku mały kęsek można jeszcze podzielić.....
bartek6 - już poruszyłem i więcej nie mam zamiaru tego komentować bo każdy sam widzi o co chodzi ...
(PS. Jak znam życie to zaraz odezwie się ten oszust o 3 nickach) a co do tego "trzech gwiazdek na pagonie" to widzę że ci spać to nie daje... jakbyś się chodź trochę zainteresował to dawno już zajrzałbyś tu i ówdzie... (patrz. post Biurówki) Ale lepiej zrobić uwagę o jakiś gwiazdkach.....
Pozdrawiam. :)
PS2. jak widać CMP stoi bardzo wysoko w strukturze PSP..... nie sądzisz...?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2004, 23:01:25 wysłana przez Geddeon »

Offline biurówka

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 01, 2004, 11:04:47 »
Zgadzam się że CMP jest bardzo wysoko w strukturach PSP prawdę mówiąc co tam robią (kurze wycierają z eksponatów)-przepraszam jeśli kogoś uraziłam nie miałam takiego zamiaru każdą pracę trzeba szanować. Ale przy ryzyku które codzień ponoszą nasi strażacy to są podle wynagradzani niestety  :(
 

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 02, 2004, 12:22:37 »
cześć gedeon dawno ciebie nie było a może byłeś tylko nie było tematu który by cie zmusił do pisania czyli zz--dzieki za informację- już czytam te projekty-dość ciekawe
napisz co sie dzieje z robciem- czyżby dostał już 3 gwiazdki- tak żeś napisał że mnie dręczą te 3 gwiazdki- bo ja wiedziałem tylko o 2
ja ciągle używam tylko jednego nicku-BARTEK6

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 03, 2004, 22:33:33 »
bartku6 - Prawie co dzień jestem na forum i czytam posty ale czy co dzień muszę się wypowiadać ??? Czy temat "Współpraca z innymi służbami" jest tematem związkowym, dlatego
Cytuj
nie było tematu który by cie zmusił do pisania czyli zz
?? Widzę że się gościu strasznie nudzisz i zaczynasz się poprostu czepiać.....
Cytuj
napisz co sie dzieje z robciem
-  a co, Ty nie możesz do niego napisać?? A poza tym nie jestem z nim na takiej stopie żeby mówić do niego Robciu ... Widziałem gościa 5 razy w życiu... nie, myślę że to by była zwykła beszczelność...
A co do gwiazdek to nie wiem czy ma 3 czy 4... (poprostu pisząc o gościu o 3 nikach przez nieuwagę przeniosłem na trzy gwiazdki..) Wiesz ja nie jestem aż taki zawistny żeby czepiać się awansów innych. Gdyby tak było pewnie w swojej KM do nikogo bym się nie odzywał...:)  I wiem że używasz jednego nicku, nie o Ciebie mi chodziło tylko o tego oszusta (3 nicki) którego tak broniłeś.....
Wracając do tematu to jakoś nie skomentowałeś tego komunikatu o nadchodzących podwyżkach.... a ten temat został poruszony, ale pewnie dla Ciebie wszystko jest ok.

Więc jak masz coś do mnie to napisz na e-mail a nabijaj sobie postów takimi aluzjami. No chyba że źle odczytałem Twoje intencje...???
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2004, 00:07:05 wysłana przez Geddeon »

Offline KUCHAR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 06, 2004, 23:59:23 »
Witam.
Panowie apeluję o prywatne riposty PM w wielu sprawach bo często zawalacie forum niepotrzebną gadaniną, która większości nie dotyczy i nudzi. Aż mi się odechciewa szukać w tym bełkocie sensownej wypowiedzi. Ktoś może odpowiedzieć: "nie podoba się?to nie czytaj" ale niektóre posty się podobają tylko ich otoczka zniechęca, myślę że skutecznie bo wielu bywalców rezygnuje z odwiedzania forum.
Proszę o więcej treści a mniej pustosłowia.Ostre komentarze mile widziane jeśli nie będą bełkotliwe.

Proszę o możliwie obszerne inf. nt. związków zawodowych na poziomie KP dosłownie wszystko od początku do końca - organizacja itd itd

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 07, 2004, 23:34:45 »
Cytuj
Proszę o możliwie obszerne inf. nt. związków zawodowych na poziomie KP dosłownie wszystko od początku do końca - organizacja itd itd
chodzi Ci o strukturę organizacyjną czy coś...?

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 08, 2004, 16:10:51 »
gedeon ty chyba nie do końca czytasz moje posty i złe wyciągasz wnioski
komentować podwyżek ich ilości nie będę bo nie ma sensu-zawsze jest tak samo z ich rożdzieleniem-czyli plebs(podział bojowy dostanie najmniej lub o 5-10zł więcej od biura - i tu znów narażam się biurowcom)
szczycisz się kolego że działasz w związkach i nie przyjmujesz prawdziwej krytyki- zasługa podwyżek to tylko działaczy zz i odbytej akcji, nie macie a szczególnie ty samokrytyki
podwyżka to obecnie zasługa tych ludzi którzy chcą iść do żłoba i szukają poparcia - ty kolego jesteś w tej chwili małym pioneczkiem tak ja i ja i reszte strażaków- tylko róznica jest taka że ja takim palantom nie wierzę
ten ochłap jaki rzucą to ja dorabiam przez 1 dzięń poza służbą imając się wszelkich zajęć
krytykuję związki i będę to robił dopóki nie będę widział prawdziwej ich działalności a zwłaszcza wzoru postępowania przez przewodniczących każdego szczebla- od robcia zaczynając a kończąc na przyklaskiwaczach
prawda w oczy kole i zawsze jak się skrytykuje zz to sa odezwey od gedeona lub robcia (mogę tak pisać bo na tym samym roku się uczyliśmy- i to wszystko)
rozmawiałem niedawno z kolegą który uczęstniczył jako obserwator podczas spotkania kom. ze związkami- i to co wygaduje robcio - jego chamskie zwroty, brak szacunku do komendanta woła o pomste do nieba --nie bronię tu komendanta bo mi to wisi i powiewa
dlaczego pozostałe związki nie mogą dość z solidarnoscia do porozumienia w wielu przypadkach?-dlatego że nie przyjmujecie ich rozważań, pomysłów - wy zawsze jesteście najmądrzejsi
 czekanm gedeon na twoje wypociny od tego jest to forum  

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 10, 2004, 02:18:22 »
1. Czytam Twoje posty od a do z. (tak jak inne)
Cytuj
szczycisz się kolego że działasz w związkach i nie przyjmujesz prawdziwej krytyki- zasługa podwyżek to tylko działaczy zz i odbytej akcji, nie macie a szczególnie ty samokrytyki
Gdzie napisałem że jestem dumny i butny że jestem w związkach a inni nie mają racji???.
Pisałem Ci 1000 razy o zasługach w tym i innych tematach a Ty Ciągle swoje i swoje.... ale przepraszam to ja nie czytam.
Cytuj
krytykuję związki i będę to robił dopóki nie będę widział prawdziwej ich działalności

bartek powiedz co rozumiesz pod słowem "prawdziwa działalność" ????
Przew. dostał awans na stopień oficerski - już wypisujesz że jest układziasz i ma plecy i awansuje dzięki zz....
Cytuj
od robcia zaczynając a kończąc na przyklaskiwaczach prawda w oczy kole i zawsze jak się skrytykuje zz
Prowadzi ostrą dyskusję.....
Cytuj
robcio - jego chamskie zwroty, brak szacunku do komendanta woła o pomste do nieba
i znowu źle.... ale zaraz piszesz....
Cytuj
nie bronię tu komendanta bo mi to wisi i powiewa
Chłopie Ty chyba masz jakieś zmienne nastroje, albo schizofrenie..... A najlepsze źródło informacji to jakiś tam kolega....kolejne zasłyszane pierdoły... jakbym Ci ja opowiedział co moi koledzy mi opowiadali to też wyszły by z tego takie sensacje że szok....
Cytuj
dlaczego pozostałe związki nie mogą dość z solidarnoscia do porozumienia w wielu przypadkach?-
Bartku... powiedz (napisz ) w jakich....???
Cytuj
dlatego że nie przyjmujecie ich rozważań, pomysłów - wy zawsze jesteście najmądrzejsi
- to też wiesz od kolegi co gdzieś tam był i coś widział i coś podsłuchał a tak naprawdę to chyba był obserwatorem ( ciekawa funkcja?? chyba z ramienia FIFA) na spotkaniach związkowych...  :(
A teraz wyciągnę wnioski:(oczywiście złe wnioski)
Cytuj
gedeon ty chyba nie do końca czytasz moje posty i złe wyciągasz wnioski
Więc tak :
1.dla mnie jest oczywiste że nie będąc członkiem związku o związkach wiesz najwięcej i najlepiej..... jesteś doskonale informowany poprzez podobnych Tobie kolegów .( strażol -oszust 3 nickowy może być idealnym dla Ciebie partnerem w dyskusjach)
2. Przewodniczący nie powinien podnośić głosu na żadnych dyskusjach ale powinien walczyć o strażaków jak lew. Broń boże nie może awansować bo to znaczy że jest gość "układny" a jako związkowiec robi karierę.... (świetnie...)
3. Ja jestem zaszczycony że jestem w zz a każde słowo krytyki odrzucam z godnością... chodzi jednak o to że żadnej krytyki z Twojej strony nie ma.... tylko bełkot trzy po trzy bez żadnych argumentów i faktów tylko same zasłyszane plotki...Nie ważne co się pisze byle pisać.....
4. zjadłeś chyba "ziele mądrości" lub wykupiłeś monopol na wiedzę w dziedzinie zz chodz od razu widać że nie wiesz o co chodzi i szczerze mówiąc nie masz pojęcia jak to funkcjonuje...( w innym temacie na forum napisałeś żeby związki zawodowe, KG lub inna władza zajęły się sprawą redaktora który źle napisał o straży w temacie podpalaczy z OSP) A wiec jeśli dla Ciebie ZZ są władzą i w statucie mają zapisane żeby skarżyć do sądu jakiegoś pismaka..no to gratuluję.... ja chyba na to składek nie płacę... no ale Ty wiesz lepiej co należy do zz.
5. muszę jednak skrytykować sam siebie że jestem głupi że wdaje się z Tobą w tak idiotyczne dyskusje i robimy z tego forum (a przynajmniej z tematu) sieczkę nie związaną wogóle z treścią tematu.... jak to napisał Kuchar: "Proszę o więcej treści a mniej pustosłowia." Policz ile argumentów przytoczyłes w swojej krytyce???
masz więc te oczekiwane
Cytuj
czekanm gedeon na twoje wypociny
wypociny i napisz teraz Ty swój jakże bogaty w argumenty elaborat....
Z góry zaznaczam że znów prawdopodobnie wyciągnę złe wnioski bo mądry to ja nie jestem.... a wiem to napewno bo jest 2 w nocy a ja siedzę i piszę a nie powinienem już chyba Twoich postów traktować poważnie...
 

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.141
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 10, 2004, 20:54:30 »
Żenada - przenieście się z tą "pouczającą dyskusją" do działu Hyde Park

Offline KING

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 08, 2004, 20:11:31 »

Tak - ZZ  jak najbardziej sa potrzebna - WLADZY PSP!
Jak sa problemy z ZZ daje sie awans, stolek. Zamyka sie gebe majac ich po swojej stronie jako wygaszacze niepokoju podwladnych. Popatrzcie kto stoi na czele ZZ - ludzie co nic nie osiagneli sami a dzieki ZZ są na niby znaczacych stolkach. Pamietam przykład ZZ w latach 90 z warszawskiego Ursusa - ZZ sprzeciwialy sie wszystkiemu, dostaly samochod sluzbowy, nowe pomieszczenia i morda w kubel. u nas jest tak samo. przewodniczacy umieja sie madrzyc i wychwalc. ale co z tego wynika - nic.  

Offline KING

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Bulwersujące Dyskusje- Komunikat Związkowy
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 08, 2004, 20:14:19 »
ale prosze - szanujmy sie wszyscy. czy ZZ czy komuch czy ktoś inny - jestesmy rodziną!