Służba > Gorące dyskusje strażaków

Obserwacje Z Targów

(1/2) > >>

pszemek:
Witam wszystkich.

Czy ktoś z jadących na targi Edura nie miałby ochoty napisać własnego mini-sprawozdania ?

Wiadomo, że w Częstochowie będzie w sumie garstka osób, które dadzą radę się wybrać, mieszkają niedaleko, jada w delegację itd.

Stąd mój pomysł, jeśli ktoś będzie, niech weźmie coś do pisania i zapisze co mu wpadło w oko, coś zaskoczyło.
Sądzę, że nie tylko ja mam w nosie tzw. oficjalne podsumowania, dotyczą one w większości dużych firm, umiejących sie zaprezentować, potencjalnych reklamodawców.

Z przyjemnością poczytałbym takie opinie, tym bardziej, że niestety nie wybieram się na targi.
 

Zenek:
Tergi targi i po targach. Bylo troszke ciekawiej niz w zeszlym roku ale bez rewelacji. poza firm z naszego podworka wystawialo sie kilka firm zachodnich, widac otwartosc naszefo rynku. Jesli chodzi o samochody to brylowaly na targach dwie firmy Wawrzaszek i Stolarczyk chociaz moim zdaniem zadnych specjalnych innowacji nie bylo. Jesli chodzi o armature i ubrania specjalne to wystawcy zaskakiwali nowymi pomyslami. Warte odwiedzenia byly tez stanowiska z systemami lacznosci> Ogolnie targi byly udane i nikt nie powinien sie na nich nudzic Pozdrawiam

Piotreq88:
Jednym słowem targi były cool  :D
Nic dodać nic ująć - a najlepsze były CZESZKI ;)  :D


Pozdrawiam !!!  ;)  :D  

LUKAS2004:
Wszystko było spoko, poza chamskim zachowaniem nowobogackiego Wawrzyszka. Popisywał się swoim helikopterem i latał tuż,, nad głowami zwiedzajšcych". w pewnym momencie zszedł tak nisko że stoiska zaczęły fruwać.  Aston Martin i  Czeszki były najlepszym dodatkiem do imprezy- Polacy czy my nie mamy  pięknych Dam do reklamy?????????

SenseY:
Ja tam akurat smigłowca nie wiedziałem. Byłem na Edurze po raz pierwszy i myślałem, że te targi są większe. Jednak było co oglądać, ciekawe pokazy - wniosek mi się nasunął taki że ciężkie samochody gasnicze kiedyś przejdą do historii, a do gaszenia pożarów wystarczać będą lekkie samochody - Tylko pozostaje pytanie "kiedy?". Te metody gaszenia które można było obejrzeć dały temu dowód.
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej