Rozwój osobisty i zawodowy > Szkoły

Szkoły pożarnicze na świecie...

<< < (2/3) > >>

bart73:
no bo u nas najważniejsza jest teoria , że nie zawsze idzie ona z praktyką to już inna sprawa. w w. brytanii są jednostki szkoleniowe gdzie chłopaki poznaja fach, następnie po jakimś czasie pracy na pb jeśli się sprawdzają oddelegowani są do szkoły" podoficerskiej" i następnie jak się dalej sprawdzają to szkoła dowódcza ( ala aspirantka). tylko tam przedewszystkim praktyka i jeszcze raz praktyka.

tommy:

--- Cytat: bart73 w Październik 21, 2007, 17:06:36 ---no bo u nas najważniejsza jest teoria , że nie zawsze idzie ona z praktyką to już inna sprawa. w w. brytanii są jednostki szkoleniowe gdzie chłopaki poznaja fach, następnie po jakimś czasie pracy na pb jeśli się sprawdzają oddelegowani są do szkoły" podoficerskiej" i następnie jak się dalej sprawdzają to szkoła dowódcza ( ala aspirantka). tylko tam przedewszystkim praktyka i jeszcze raz praktyka.

--- Koniec cytatu ---

czyli co, jeśli "się nie sprawdzą" to mają tylko te podstawowe szkolenie?

bart73:


czyli co, jeśli "się nie sprawdzą" to mają tylko te podstawowe szkolenie?
[/quote]
dokładnie brak awansu, mniejsza kasa itd :mellow:

miggru:
może ktoś wie lub informacje o największym poligonie na świecie który jest w Belgii lub Holandii. Proszę piszcie jeśli wiecie. Widziałem go w programie Galileo na tv4 i zapomniałem jak się nazywa, a informacja jest mi bardzo potrzebna. Mam już wiece informacji, ale nadal bardzo mało. Jest to NIBRA. Jak macie jakieś inormacje to dajcie znać, przydatne też będą linki

zero-11:
Chodzi o poligon pod Rotterdamem, na którym szkolą się również ratownicy z rafinerii naftowych?? Oglądałem kiedyś program na Discovery o takim poligonie. Niemcy doskonalili się tam w gaszeniu pożarów właśnie w rafineriach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej