Autor Wątek: Co ma na celu weryfikacja płetwonurków???  (Przeczytany 1181 razy)

Offline walczysam

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Co ma na celu weryfikacja płetwonurków???
« dnia: Wrzesień 29, 2007, 17:54:46 »
Witam!
Mam takie pytanie.Mianowicie co ma na celu nie zweryfikowanie płetwonurków posiadających już od x lat ksiązeczki płetwonurków PSP. Ostatnio byłem swiadkiem jak komisja z powodów absurdalnych istniejących przepisów dot.nurków PSP nie uwzględniła to , że te osoby posiadają uprawnienia P3 kierowników robót, oraz inne dodatkowe kursy nie mówiąc o już wcześniej wspomnianych czerwonych książeczkach nurka PSP a kierowały sie tylko kryterium wieku przekroczone 35 lat (mają 37) nie mogą przystąpić do tych nowych kursów.Oczywiście jest jakimś wielkiem nieporozumieniem to że takie osoby z takimi papierami a przede wszystkim takim doświadczeniem tak bardzo niezbędnym w tej specyficznej robocie nie zostają wcale brane pod uwagę.Ktoś kto stworzył te przepisy z pewnością nie miał pojecia co czyni.Odsuwając tych przecież nie strarych strażaków popełnia błąd .To oni tak naprawde co akcja poszukiwawcza kierują tymi działaniami.Szkoda pisac......

Nie chcę od razu zamykać - bo było już nieraz nt.! Opcja <Szukaj> wpisz np: płetwonurek Spójrz może też... Tu:
http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,2633.0.html
[/color
Innych też b.proszę o uwagę!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2007, 18:30:59 wysłana przez Ajax »

Offline walczysam

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Co ma na celu weryfikacja płetwonurków???
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2007, 22:57:34 »
Żadnej odp!Szczerze nie rozumie!!Inne tematy poruszane są równięż ,w niektórych opinii nie na temat ale przepraszam nie rozumie. Dlaczego ten wątek nie jest na temat???Ten temat dotyczy przecież strażaków...

On nie Jest nt. Tylko temat sam w sobie, był już poruszany- jw.^ Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2007, 23:44:41 wysłana przez Ajax »