Publiczne > Dowolne tematy

Trochę Kultury

(1/10) > >>

barwa:
Mam takie małe pytanko.
Skoro są tematy o :
- "skakaniu po wszystkim"  -_-
- polityce
- o tym co kto słucha
- grach komputerowych
itp

To może byśmy stworzyli na początek wątek, w którym byśmy dyskutowali, polecali i dzielili się wrażeniami z obejrzanych filmów, przeczytanych książek, czy z udziału w jakimś np festiwalu.

Chodzi mi o to, że skoro co chwilę ktoś krzyczy, że forum schodzi na psy i coraz bardziej płytkie są rozmowy, to ci którym brakuje rozmów o kulturze, książkach i innych tego typu rzeczach mogliby pochwalić się lub podzielić czymś ciekawym.

Myślę, że wielu z nas w tych nielicznych wolnych chwilach lubi coś ciekawego poczytać, czy obejrzeć jakiś dobry film.

A żeby nie być gołosłownym powiem Wam że byłam już na filmie "Katyń".
I niech mówią co chcą, ja uważam że jest to bardzo, ale to bardzo dobry film.
Określiłabym go jako bardzo dosłowny i przemawiający do ludzi dokument.
Niektórym może brakować fabuły, ale myślę, że jakakolwiek fabuła zniszczyłaby ten film.
Dostatecznie dużo myśli się po obejrzeniu tego filmu, żeby jeszcze zaśmiecać sobie głowę jakąś fabułą.
Film polecam.
A ci co mają dzieci w wieku kilkunastu lat niech biorą je za łapki i sio do kina.
Każdy powinien zobaczyć ten film (czyt.: wszyscy co najmniej z europy).

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi jak wam podoba się pomysł na nowy wątek?

Meku:
A o dożynkach też chcesz posłuchać ?  ^_^

madmax29:
ostatnio w kinie byłem na Straży dziennej. ktoś kto lubi Fantazy powinien zobaczyć :wacko:

barwa:
Może coś więcej?
Myślę że do tej pory wypowiedź jest conajmniej nieprzekonująca do obejżenia filmu.  -_-
A myślałam, żeby trochę swoimi wypowiedziami zachęcić innych do obejżenia lub przeczytania.

Butel:

--- Cytat: firewife w Wrzesień 24, 2007, 22:32:37 ---Może coś więcej?
Myślę że do tej pory wypowiedź jest conajmniej nieprzekonująca do obejżenia filmu.  -_-
A myślałam, żeby trochę swoimi wypowiedziami zachęcić innych do obejżenia lub przeczytania.

--- Koniec cytatu ---

Trzymają się twardo regulaminu forum  ^_^ :
 9.   Pamiętaj, aby Twoje wypowiedzi były sensowne i związane z tematem.
10.   Staraj się nie umieszczać postów jednozdaniowych, a tym bardziej jednowyrazowych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej