Autor Wątek: kto stratuje w 2008 do SA?  (Przeczytany 89907 razy)

Offline hansik1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #625 dnia: Sierpień 28, 2008, 17:34:27 »
po pierwsze w SA nie ma zadnych przysięg jak to nazywacie tylko jest ślubowanie. slubowanie jest po unitarce czyli pod koniec października. po slubowaniu jest tyle wolnego ile komendant uzna za stosowne. po drugie telefonów miec nie mozna i koniec. smiac mi sie chce jak sie pytacie o podstawy prawne do tego czemu nie mozna ich miec. nie mozna i juz proste. po to sa te dwa miesiace zeby odizolowac od swiata i sprawdzic kto sie nadaje a kto jest miękka pała. karą za posiadanie telefonu, a raczej za przypuszczenia ze ktos takowy posiada pod namiotami było 13 alarmów w nocy podczas których "przekonywano" nas na róznorakie sposoby abo go oddac i miec spokój. oczywiscie telefonu nie było wec był pretekst zeby nas troche poszmacic na poligonie.

radze sie cieszyc ostatnimi dniami wakacji a nie martwic sie o rzeczy które dla niektórych moga stac sie nieosiagalne. na szkole nie planuje sie dłuzej na godzine do przodu. a na unitarce... wogóle sie nie plauje :wacko:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2008, 17:41:42 wysłana przez hansik1987 »

Offline Seba OSP Rębielice K

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
    • OSP Rębielice Królewskie
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #626 dnia: Sierpień 28, 2008, 19:09:07 »
hansik czy mógłbyś odpowiedzieć jeszcze na pytanie co do ślubowania, jak poinformować o nim kogoś. Czy dadzą zadzwonić kilka dni przed czy trzeba mieć własne koperty i znaczki żeby wysłać?
Live for nothing ... or die for something. Your cull...

Offline BOLO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #627 dnia: Sierpień 28, 2008, 19:40:04 »
nie martw sie,napewno bedziesz mógł powiadomic wszystkich o śLUBOWANIU.w cspsp chodza glosy ze ma byc 24 października, a namioty juz stoja i czekaja...

Offline Shave

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #628 dnia: Sierpień 29, 2008, 11:33:45 »
kurde nie moge nigdzie kupic spodenek bez zadnych znaczków albo wstawek  :'( macie moze jakies propozycje gdzie szukac?
No to do września :D

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline Shave

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #630 dnia: Sierpień 29, 2008, 14:14:16 »
a braliscie jakies zaswiadczenia ze sie uczycie teraz w cs psp dla wku w celu odroczenia czy cos? bo byłem dzisiaj i mi babka mówi ze jakies zaswiadczenie mam dac, a kiedys dzwoniłem to mówili ze ministerstwo wewnetrzne chyba cos im przesle i ch.. no i teraz co mam robic??
No to do września :D

Offline Seba OSP Rębielice K

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
    • OSP Rębielice Królewskie
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #631 dnia: Sierpień 29, 2008, 14:51:50 »
mi mówili jak dzwoniłem w tej sprawie, że zbiorówkę robią i wysyłają do WKU.
A do spodenek wracając czy mogą na nich być 2 białe paski na boku. To są takie zwykłe spodenki z targu  ^_^
Live for nothing ... or die for something. Your cull...

Offline z1ma

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #632 dnia: Sierpień 29, 2008, 15:36:56 »
ja tez nie znalazlem spodenek calutkich czarnych/granatowych maja jakies wstawki na boczkach kolorowe  :rolleyes:
Bądź gotów zrobić wiecej, niż myślisz że możesz !

Offline Shave

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #633 dnia: Sierpień 29, 2008, 16:03:43 »
tez własnie dzwoniłem dzisiaj i jest ok bo szkoła wysyła. a byliscie wogóle w WKU tam podpisac sie albo cos? dostaliscie jakies wezwania?


spodenki to ja biore takie mam umbro i znaczek biały zamaluje markerem ;]
No to do września :D

Offline hansik1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #634 dnia: Sierpień 29, 2008, 16:47:59 »
seba nie martw sie o nic. BOLO sie tam wami zajmie i krzywda wam sie nie stanie  :wacko: na unitarce zrobicie sobie zaproszenia i wyslecie je do kogo tylko bedziecie chcieli. u mnie np kazdy miał ich po 5 sztuk takze spokojna głowa. o koperty i znaczki tez nie ma sie co martwic bo moze wam ktos potem z kadry dokupi ale na poczatek kilka zabierz.   
no i zycze powodzenia. na unitarce pewnie zajmie sie wami moj kolega z roku  :wacko:
zreszta seba z rebielic do kłobucka niedaleko takze jak chcesz wiedziec wiecej to wystarczy poprosic o spotkanie  :mellow:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2008, 16:50:07 wysłana przez hansik1987 »

Offline Adams13

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #635 dnia: Sierpień 31, 2008, 13:22:03 »
powodzenia chłopaki :))) 3majcie się :D będzie dobrze :)))))

pozdro ! !
...ratować czyjeś życie...nie patrząc na własne...

Offline Seba OSP Rębielice K

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
    • OSP Rębielice Królewskie
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #636 dnia: Sierpień 31, 2008, 15:49:16 »
z rebielic do kłobucka niedaleko takze jak chcesz wiedziec wiecej to wystarczy poprosic o spotkanie  :mellow:
No szkoda, ze niezgadalem sie z tobą wcześniej  -_- no teraz to trochę za późno na rozmowy i rady już od jutro poczuje to na własnej skórze  ^_^
Do zobaczenia na unitarce. Serdecznie pozdrawiam.

Cytuj
Siema wszystkim teraz już kadetom z CSPSP   :mellow: Do zobaczenia we wtorek hie hie

Scalono.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2008, 16:20:28 wysłana przez Ajax »
Live for nothing ... or die for something. Your cull...