Autor Wątek: kto stratuje w 2008 do SA?  (Przeczytany 89905 razy)

Archon

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 17, 2007, 19:35:04 »
Czytam te wasze wszystkie posty jak bardzo chcecie do sapsp a tak naprawdę nie macie pojęcia jak wyglądają te szkoły. Niektórzy po prostu żyją chęcią dostania się do sapsp. Bardzo mnie to śmieszy bo zazwyczaj takie osoby się nie dostają dlatego że chcą przedobrzyć sprawę i wykładają sie na banalnych rzeczach.
Powiem tak jak już się dostaniecie to będziecie mówić że wpakowaliście sie w niezłe "gówno" wiem to z własnego doświadczenia haha  -_-

 Szanowny kolego,jeżeli tak bardzo to Cię śmieszy to może nie czytaj tyle tych naszych wypowiedzi,to jako pierwsze,a drugie to jeżeli już tak nas przestrzegasz przed cytuję :gównem to wytłumacz jaśniepanie co według Ciebie oznacza to gówno? bo potem są niejasności i robi się ferment na forum.

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 17, 2007, 20:04:10 »
Niektórzy po prostu żyją chęcią dostania się do sapsp. Bardzo mnie to śmieszy bo zazwyczaj takie osoby się nie dostają dlatego że chcą przedobrzyć sprawę i wykładają sie na banalnych rzeczach.

To co wg Ciebie należy robić żeby nie przedobrzyć sprawy i co Cie tak śmieszy niby? Śmieszy Cie że ludzie chcą dać z siebie wszystko żeby sie dostać, a mimo to i tak ich miejsce nie jednokrotnie zajmują plecaki? Jeśli to cie śmieszy, to niby jak Ty sie tam dostałeś??? Nie jeden na tym forum powie Ci że to zabrzmiało podejżanie. Jeśli wszyscy tam w szkole mają do tego takie podejscie jak Ty, to może rzeczywiście pakujemy się w niezłe gówno.  :angry:
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline bonluk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 17, 2007, 21:10:40 »
Cytuj

Śmieszy Cie że ludzie chcą dać z siebie wszystko żeby sie dostać, a mimo to i tak ich miejsce nie jednokrotnie zajmują plecaki? Jeśli to cie śmieszy, to niby jak Ty sie tam dostałeś???

Właśnie to mnie śmieszy bo cały czas tylko o plecakach i załatwianiu tu rozprawiacie a dostać się do sapsp w cale nie jest tak trudno. Jak sam startowałem to zrobiłem sobie proste obliczenia od jakiej ilości punktów się można było dostać i na czym najwięcej osób się wykładało i wyszło mi, że sprawnościówkę należy zrobić na przynajmniej 25 punktów a testy rozwiązać na minimalny próg punktowy i jesteś w wymarzonej szkole. Ja sprawnościówkę miałem na 30 parę punktów a testy zrobiłem na dwa pytania więcej niż minimalny próg i znalazłem się w pierwszej 20 więc nikt mi nie powie, że tak trudno jest się dostać. Fakt rok czasu chodziłem na korki ale nie przykładałem jakiegoś większego nacisku na dostanie się do szkoły.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2007, 21:12:12 wysłana przez bonluk »

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 17, 2007, 22:30:01 »
bonluk możesz powiedzieć którą aspirantkę kończyłeś ?
W którym roku ?
I ile osób odpadło z Twojego rocznika i za co ?
Pozdrawiam

Pytałem wczesniej ale może nie zauważyleś.
Jesli mozesz odpowiedz mi na te pytania.
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 17, 2007, 23:10:46 »
Cytuj

Śmieszy Cie że ludzie chcą dać z siebie wszystko żeby sie dostać, a mimo to i tak ich miejsce nie jednokrotnie zajmują plecaki? Jeśli to cie śmieszy, to niby jak Ty sie tam dostałeś???

Właśnie to mnie śmieszy bo cały czas tylko o plecakach i załatwianiu tu rozprawiacie a dostać się do  w cale nie jest tak trudno. Jak sam startowałem to zrobiłem sobie proste obliczenia od jakiej ilości punktów się można było dostać i na czym najwięcej osób się wykładało i wyszło mi, że  należy zrobić na przynajmniej 25 punktów a testy rozwiązać na minimalny próg punktowy i jesteś w wymarzonej szkole. Ja  miałem na 30 parę punktów a testy zrobiłem na dwa pytania więcej niż minimalny próg i znalazłem się w pierwszej 20 więc nikt mi nie powie, że tak trudno jest się dostać. Fakt rok czasu chodziłem na korki ale nie przykładałem jakiegoś większego nacisku na dostanie się do szkoły.

Sam powiedziałeś że miałeś dwa pytania więcej niż minimalny próg, a co by było jak by ci zabrakło jednego pytania do przekroczenia progu, wtedy pewnie byś inaczej mówił. Wiec nie dziw sie że ludzie to "przeżywają" i wolą sie lepiej przygotować niż liczyć że może bez nauki (zresztą sam jak mówisz chodziłeś na korki) uda sie jakimś cudem przekroczyć próg, lepiej odpowiedzień na kilka pytań więcej ponad próg niż o jedno pytanie mniej po niżej progu tym bardziej że wiadomo jaka jest konkurencja. Ja również robiłem przeliczenia ile mniej wiece trzeba mieć pkt żeby być na liscie, ale co roku poprzeczka jest inna, no i w każdej szkole sie trochę różni. No ale każdy ma swoje zdanie na ten temat, więc nie ma sensu sie dalej spierać, przychylam sie zatem do pytania zadanego przez Napalonego  -_-
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Archon

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 18, 2007, 14:47:32 »
A ja powiem wam tak chłopaki,podejrzewam że bonulok nie dostał się do SA PSP w roku 2007 i teraz zamierza drugi czy tam który raz startować w roku 2008 i jego działanie polega na tym aby po prostu zniechęcić nas wszystkich przed startem do szkoły,ale oczywiście jest to moje zdanie,bo naprawdę nie wiem po co bonulok pluje w swoje gniazdo,musi mieć powody.

Offline bonluk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 18, 2007, 21:10:38 »
A ja powiem wam tak chłopaki,podejrzewam że bonulok nie dostał się do SA PSP w roku 2007 i teraz zamierza drugi czy tam który raz startować w roku 2008 i jego działanie polega na tym aby po prostu zniechęcić nas wszystkich przed startem do szkoły,ale oczywiście jest to moje zdanie,bo naprawdę nie wiem po co bonulok pluje w swoje gniazdo,musi mieć powody.

Rozgryzłeś mnie tak nie dostałem się w tym roku i próbuje startować jeszcze raz a żeby mieć większe szanse zniechęcam około 50 osób na forum hahaha.

Offline gorol

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 19, 2007, 21:44:01 »
Z całym szacunkiem chłopaki, ale wy chyba jesteście niedzisiejsi :) próbowałem 2 razy do CSPSP, miałem jedne z lepszych wyników w sprawnościówce, teoria tez nieźle, ale co z tego? Zapytajcie jakiegokolwiek strażaka po aspirantce lub oficerce czy dostał sie dlatego ze był dobry. Nikt, ABSOLUTNIE NIKT nie dostaje sie za dobry wynik egzaminu!! Wszystko jest z góry ustawione!! Dostają sie bratankowie komendantow, synowie senatorow i inne mendy!! Chociażby nie mieli jednej nogi. Zycze powodzenia na egzaminach!!

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 19, 2007, 21:47:22 »
A możesz odpowiedzieć w ktorych latach ?
Przecież wiadomo że za kadencji pewnej Pani komendant tak było...
Czasy sie zmienily...
Teraz jest tylko czysta konkurencja...
Tak wszyscy mowią...

"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



Offline pucek9

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 186
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 19, 2007, 22:04:41 »
drogi GOROLU to ty jestes niedzisiejszy, czasy o ktorych piszesz dawno sie skonczyly, zapytaj kogokolwiek kto sie dostal, ile go to pracy kosztowalo, i blagam nie KLAM (tak,tak) ze poszlo ci niezle w czesci teoretycznej bo gdyby tak bylo pewnie dzis uczylbys sie w jednej z Szkol a nie marudzil na forum:P, przepraszam za tak ostra reakcje ale mam juz dosc czytania postow ludzi, ktorym cos nie wyszlo i zamiast poszukiwac problemu w sobie obwiniaja wszystkich wokol

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 19, 2007, 22:15:27 »
Ja myśle że to moze byc też pewna taktyka polegająca na zniecheceniu innych...
Ale jesli gorol startowal do CSPSP kolo 3-4 lat temu to pucku było to mozliwe
Wtedy w tej skzoel działy sie rózne rzeczy...
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



Offline gorol

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 20, 2007, 21:11:46 »
Drogi Stary Wygo. Z całym szacunkiem do Ciebie, ale wcale nie kłamę o moich wynikach w części teoretycznej, bo skoro teraz uczę się na WAT to taki ciemny raczej nie jestem :) Naprawdę życze każdemu aby dostał się do którejś ze szkół pożarniczych, bo wg mnie noszenie munduru strażaka to największa duma i honor. Ale nie oszukujmy się, kierownictwo każdej ze szkół jest jednym z najbardziej skorumpowanych środowisk jeśli chodzi o szkolnictwo. Wcale nie chcę nikogo zniechęcać do egzaminów, wręcz przeciwnie!! Próbujcie chłopaki!! A co do moich prób to próbowalem w roku 2006 za kadencji "słynnej" pani komendant i w 2007 za kadencji obecnego komendanta. Z tego co wiem, a wiem bo kumpel mojego ojca jest w kierownictwie CSPSP to w tamtych latach !!NIKT!! nie dostał sie do szkoły za dobre wyniki!! a co do moich wyników w sprawnościówce w 2007r to: 1000m: 2:44, 50m: 6:66, podciąganie: (z palcem w szynie) 12x. Powodzenia na egzaminach chłopaki, wiedzcie że życze wam jak najlepiej!! P.S: ja w tym roku startuje do SAP Kraków, do zobaczenia na egzaminach.

zeyb0r

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 19, 2008, 23:56:59 »
Pisaliśmy już o tym jak trenujemy, ile razy w tygodniu  jak  długo i wogóle, ale jak reagują na to wasze organizmy?? Po prostu o wasze/ nasze zdrowie pytam  ^_^

Skoro zacząłem to i dokończę...   mi sie odnowiła kontuzja kolana z przed dwóch lat. No i jest zonk i to spory bo na dzień dzisiejszy od świąt już żadnych treningów nie robię, biegać nie mogę, grać w siatę tym bardziej, tylko chodzić masakra :angry:
Czeka mnie w najgorszym (niestety najbardziej prawdopodobnym )scenariuszu w niedługich dniach operacja/ zabieg nie wiadomo jeszcze. Więc ogólnie nie wesoło. Jak się Wy trzymacie? Pozdarawiam ^_^

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 20, 2008, 12:08:03 »
A ja mam to sam. Jak za dużo ćwiczeń na nogo to lewe kolano mnie boli. Chyba bez dobrego ortopedy się nie obędzie. Jeśli chodzi o reszte to na plus.

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 20, 2008, 14:47:44 »
ja z kolei z nogami nie mam problemów, ale jak za dużo pompek robię to długo zakwasy mięśni klatki piersiowej mnie trzymają, a to wpływa niestety na samopoczucie i treningi innych partii, ćwiczę już długo długo ale mam nadzieję że z czasem jednak przestanie tak bardzo dawać o sobie znać

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Backdraft;)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 20, 2008, 21:09:37 »
zakwasy to nic strasznego... wystarczy sie pilnować żeby nie przesadzić a wszystko przyjdzie z czasem;)
...walcze, biegne przed siebie... w sercu Czerwień i Biel...

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 20, 2008, 23:35:04 »
zakup Glutamine i po zakwasach:) sprawdzona
Ja też startuje w 2008 ale do Poznania ponownie (drugi raz) ciekae ile osob bedzie do przyjecia i czy warunki sie zmienia i ilu bedzie chetnych. W tamtym roku na wiesc o redukcj iz 60 do 40 to duzo ludzi zrezygnowalo jak przewaznie bylo 600-900 chetnych a w 2007 sie stawilo bodajże 440.
Pozdro dla uczących sie i trenujacych.

Offline Zloty_

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 21, 2008, 22:23:12 »
Ja startowalem w 2007 r. do CSPSP i na 40 miejsc bylo chetnych 600 osob ale niestety nie udalo mi sie dostac w tym roku zamierzam probowac jeszcze raz i sie zobaczy co bedzie jak narazie przygotowania ida pelna para :-)

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 22, 2008, 09:59:47 »
Jak nie aspirantka to nabór z ulicy i musi się udać!!

Offline Backdraft;)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 22, 2008, 18:11:33 »
Dokładnie Grześ... tylko najpierw trzeba będzie zasadniczą odbyć... no i oczywiście rodzinę udobruchać dlaczego to sie idzie do woja a nie na studia...
...walcze, biegne przed siebie... w sercu Czerwień i Biel...

Offline krzyhhu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 22, 2008, 19:24:09 »
Żeby dostać się do SA to co,musze sie podciągnąć 100x ?? :rolleyes:
Jakie są średnie wyniki na testach sprawnościowych?(wszystkie konkurencje)

Offline krzyhhu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 22, 2008, 19:25:31 »
Jeszcze jedno pytanko...
Mam wadę wzroku...okolo -2 czy z taką wadą mam wogóle szanse sie dostać,czy raczej nie ma o czym mowic...prosze o szczerą wypowiedź

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 22, 2008, 21:05:17 »
Ja to na jakieś studia się wybiore i po 2 roku jest możliwość odbycia SW w 6tygodni. Ja tak chce t zrobić.

Offline Backdraft;)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 22, 2008, 21:23:06 »
no i tu są takie dylematy... najlepiej dostać sie do szkoły i po problemie.., tylko... wiadomo...
...walcze, biegne przed siebie... w sercu Czerwień i Biel...

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 25, 2008, 11:03:43 »
Ja idem do Cspsp a czy sie dostane to wola Boga czy da mi szanse  :mellow:
Pozdro dla JRG1 cze-wa  :wacko:
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu