Autor Wątek: OTWP - 2008  (Przeczytany 17168 razy)

Offline krzyhens

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 197
Odp: OTWP - 2008
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 28, 2008, 11:07:24 »
mnie tam też się podobała impreza i z piatku na sobote i z soboty na niedzielę
co prawda i tak mało pamiętam

jak dla mnie turniej bł ok i wielkie brawa dla Krzysia!!
pozdrowienia dla slaska, małopolskiego, dolnoslaskiego i kolezanke z P.C.I.M :D



Offline ksiwek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 273
Odp: OTWP - 2008
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 10, 2008, 09:11:19 »
Witam!
W zachodniopomorskim na eliminacjach wojewódzkich, w testach ustnych nasz członek mdp dostał takie pytanie: co powinna wiedzieć każda osoba przystępująca do akcji ?
Myślę, że to pytanie też można zrozumieć na 10 sposobów i udzielić 10 odpowiedzi. Tylko jak się wstrzelić w intencję pytającego ?  Oczywiście chłopak wyłożył się na tym pytaniu.  Przyjął, że chodzi o strażaka rozpoczynającego działanie ratownicze i chyba się pomylił. Co wy na to ?

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: OTWP - 2008
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 15, 2008, 12:58:18 »
Witam!
W zachodniopomorskim na eliminacjach wojewódzkich, w testach ustnych nasz członek mdp dostał takie pytanie: co powinna wiedzieć każda osoba przystępująca do akcji ?
Myślę, że to pytanie też można zrozumieć na 10 sposobów i udzielić 10 odpowiedzi. Tylko jak się wstrzelić w intencję pytającego ?  Oczywiście chłopak wyłożył się na tym pytaniu.  Przyjął, że chodzi o strażaka rozpoczynającego działanie ratownicze i chyba się pomylił. Co wy na to ?

co tu dużo mówić, pytanie idiotyczne!
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: OTWP - 2008
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 15, 2008, 13:28:10 »
u nas na wojewódzkich również takie było i śmiech objął salę na nim, ponieważ można je odnieść do każdej osoby, tak jak poprzednik napisał- 10 osób 10 odpowiedzi

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Peter

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 152
Odp: OTWP - 2008
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 04, 2008, 18:05:36 »
A czy co roku dyplomy za miejsca wysyłają w wakacje pocztą,ja właśnie wczoraj dostałem.