Pożarnictwo > Profilaktyka, prewencja

Prewencja w Starostwie. Cywile w prewencji.

(1/3) > >>

prewe:
Ostatnio na naradzie w KW usłyszałem, że powraca dawny temat cywilnej prewencji w ramach "oszczędzania" na etatach i "przesunięcia na podział bojowy". Ciekawa sprawa - Czy po księgowych i kwatermistrzach oraz kadrowcach przychodzi czas na prewentystów ?

madmax29:
wrócicie na podział  ^_^ przecież jest tam taka lekka robota  ^_^ Rozmawiałem ostatnio z kolega z prewencji, który kiedyś był na podziale i mówi ze wróciłby z chęciom na podział

prewe:
miejmy nadzieję, że obecny SEJM nie zdąży dokonać tej zmiany. Ciekawe czy to robota ZZ, a jeżeli tak to których ??

jrgpsp:
Do Madmaxa29 :
Zanim cos napiszesz na forum głąbie to sprawdź w słowniczku ortograficznym poprawną pisownię wyrazów. Gbybyś Ty trafił do prewencji i napisał protokół pokontrolny to pół miasta lałoby ze śmiechu.

azor:
Moim zdaniem gdyby funkcjonariusze pionów kontrolno rozpoznawczych nie pełnili służb np. oficera operacyjnego, to z całą pewnością mogliby tam pracować pracownicy cywilni np. absolwenci studiów dla osób cywilnych na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego, czy też inżynierowie budownictwa, którzy ukończyli studia podyplomowe (np. bezpieczeństwo budowli, kontrola działań zapobiegających poważnym awariom przemysłowym). Bo z pewnością praca w tym pionie ma więcej wspólnego z dziedziną budownictwa i znajomości różnego rodzaju przepisów i norm niż z  -_-ratownictwem (oczywiście poza rozpoznawaniem zagrożeń pod kątem możliwości prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych). Przepraszam, jeżeli swą wypowiedzią uraziłem funkcjonariuszy pionu kontrolno-rozpoznawczego. -_-

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej