Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Czy szeregowy (str, st.str) może pełnić służbę na PSK?

<< < (2/25) > >>

Butel:

--- Cytat: Marek1982 w Wrzesień 06, 2007, 16:06:11 ---Dzieki za odp.

W moim przypadku pracowalem w PSP 3 miesiące na podziale. Mam stopien str. Od tego miesiąca pracuje na PSK. Dostalem nowy zakres obowiązków i angaż. Zajmowany etat - docelowo st. dyspozytor. Czyli zeby wszystko bylo zgodnie z przepisami powienienem miec przeszkolenie podoficerskie. Czy tak?

Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---
Tak jak najbardziej kurs podoficerski jak najszybciej.

Marek1982:
Butel dzieki za pomoc  :mellow:

davcio:
Jak widzisz można ale uciekaj szybko na podoficerkę bo się bedą dziwnie patrzyć na Ciebie z WSKRu :) Pamietaj że musisz mieć 3 lata służby żeby zajmować etać dyspozytora a 5 lat starszego dyspozytora. Chyba, że inne stanowisko a inny etat co często ma miejsce.
Pozdrawiam

masiun:
bzdurą jest jeżeli się twierdzi,że po kursie podoficerskim można już zasiąść na sterami PSK,może jeżeli chodzi o etat.ja pracowałem ponad 3 lata jako st.str.mł.technik i sami wiecie jak jest z kursami podoficerskimi.ponadto na takim kursie nic nie nabywa się wiadomości potrzebnych do pracy na psk.moja praca tam wynika z tego iż lubię to co robię i sprawdzam się w tym.kwalifikacje owszem ale gdyby były kursy dla dyspozytorów.a czasami trzeba czekać na kurs sami wiecie ile latek.a co do wskr-u to z nimi nie miałem nigdy problemu i oni ze mną. myślę,że chodzi tu o bezproblemową współpracę a potem kwalifikacje

masiun:
od kiedy wyjechałem na kurs zobaczyłem możliwość awansu a ja poprostu lubię tą robotę i to mi pasuje.od początku służby byłem w jrg na PA a od ponad 3 lat psk więc wiem jaka to praca.i nie narzekam,no może na kasę

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej