Autor Wątek: Podobaja Mi Sie Strazacy....  (Przeczytany 22884 razy)

Offline Malwinka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Podobaja Mi Sie Strazacy....
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 25, 2004, 11:37:26 »
Jestem juz w Polsce . mieszkałam w Hot. Dimitrion w centum Herssonissos. Tylko 3 gwiazdki...Nie znam niestety ...

Offline Przyszły Strażak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
    • http://www.kingoftheroad.prv.pl
Podobaja Mi Sie Strazacy....
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 25, 2004, 13:17:20 »
A ja mieszkam na wschodzie Rosji w 5 gwiazdkowym hotelu.Ale kity ta kolesiówa wciska.

Offline druh Marek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 247
Podobaja Mi Sie Strazacy....
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 25, 2004, 16:34:30 »
chłopy, dajcie już spokój - przypaczcie się tylko na ilość odwiedzin tego tematu (1.532), spokojnie a skąd wiadomo że to dziewczyna a nie chłopak, który sobie jaja robi? heh moderator powinien ten temat zamknąc bo on sensu nie ma, a każdy kto na to forum wchodzi i widzi Podobają mi się strażacy... i klika - to się śmieje z nas. Wydoroślijcie!

 

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Podobaja Mi Sie Strazacy....
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 25, 2004, 17:46:11 »
Cytuj
chłopy, dajcie już spokój - przypaczcie się tylko na ilość odwiedzin tego tematu (1.532), spokojnie a skąd wiadomo że to dziewczyna a nie chłopak, który sobie jaja robi? heh moderator powinien ten temat zamknąc bo on sensu nie ma, a każdy kto na to forum wchodzi i widzi Podobają mi się strażacy... i klika - to się śmieje z nas. Wydoroślijcie!
Popieram i mam nadzieję, że moderator to rozpatrzy!!!
To przestało być śmieszne  <_<


Pozdrawiam !!!  ;)  :D
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2004, 17:46:29 wysłana przez Piotreq88 »
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline Malwinka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Podobaja Mi Sie Strazacy....
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 25, 2004, 23:48:36 »
Przychylam sie Chłopcy do Waszej prosby. Nie mam niestety ostatnio za duzo czasu aby Wam odpisywac i poswiecac go Wam na tym forum. Mimo to jest mi przykro, ze mi nie wierzycie... Dziewczyna jestem...zapewniam, w Hersonissos tez byłam. Reszta to  tez prawda.
Nie mam niestety czasu aby Was zabawiac, a kiedy tu zagladam w przelocie ... znajduje coraz wiecej jest tutaj niemiłych komentarzy...tak wiec lepiej zakonczmy ten temat... a strazacy jak mi sie podobali tak dalej mi sie nadal podobaja...i niech tak zostanie...
Pozdrawiam wszystkich i zegnam ciepło. Malwinka

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Podobaja Mi Sie Strazacy....
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 26, 2004, 09:28:04 »
No jeżeli tak chcecie to zamykam ten temat! Mi się on nie podobał już od samego początku - ale nie chciałem być wredny i nie zamknąłem go bo widziałem że mieliście bardzo fajną zabawę pisząc jakieś tam głupoty. To wszystko wyglądało jakby to był jakiś czat!