Służba > Gorące dyskusje strażaków

Podobaja Mi Sie Strazacy....

(1/17) > >>

Malwinka:
:rolleyes:  :wub  Podobaja mi sie strazacy....sa tacy mescy

Straszak:
Witam.

Każda dziewczyna, kobieta moze zostać członkinią Ochotniczej Straży Pożarnej.

Należy zgłosić chęć wstąpienia Zarządowi OSP oraz złożyć odpowiednie
dokumenty, jakie?, nalezy zapytać któregoś z członków Zarzadu OSP.

Serdecznie zapraszamy do naszego grona.

W naszej OSP są 3 członkinie Kobiecej Druzyny Pożarniczej i 5 członkiń dziewczęcej drużyny pożarniczej.

Pozdrawiam wszystkie kobiety i dziewczyny działające w straży oraz te, które chcą wstąpić do straży.
 

gość:
Koleżanka napisała, że podobają jej się strażacy, a nie że chce wstąpić do straży. Spokojnie panowie.

Malwinka:
:rolleyes: No własnie: podobaja mi sie chłopaki w mudurach strazackich. Sama raczej nie zostane strazczka ale postane Wasza cicha wielbicielka. Uscisle to moze ... nie miałabym nic przeciwko temu aby kiedys miec za chłopaka jakiegos miłego oficera PSP, a moze i meza :-))) :) A własnie czy tradycja balow strazackich juz zanikła? Moze jakis miły strazak zaprosi zgrabna brunetke o długich włosach na taki bal? Było by mi bardzo miło. Pozdrawiam ciepło brac strazacka. Malwinka

Malwinka:
Pozdrowienia dla Goscia.... dzieki za empatie i zrozumienie  :)
Straszaku miły.... dzieki za informacje o OSP...ale wole napawac sie Waszym widokiem, pieknych meskich  torsow, nienagannych mundurow i białych koszul. Osobiscie wole włozyc letnia sukienke, szpilki i ponczoszki ... Z pozdrowieniami Malwinka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej