Rozwój osobisty i zawodowy > Szkolenie, doskonalenie, ćwiczenia

Lany Poniedziałek

(1/2) > >>

Borciuch:
Czy ktoś z was słyszał kiedyś o strażackiej piłce wodnej? Jeśli tak, to proszę podajcie mi o co w niej chodzi?Z góry dziękuję :rolleyes:  

SeniorSiara:
Co ma piłka wodna do lanego poniedziałku?
Może nie jestem zorientowany, wiec proszę mnie uświadomić!
Skoro podałeś temat lanego poniedziałku, to mam pytanie, czy wyjeżdżacie w ten dzień pooblewać towarzystwo (nie mówię o babciach).
My jeździliśmy, ale rok temu taki wyjazd przerodził się w regularna bitwę, więc w tym roku odstąpiliśmy, tym bardziej, że podaliśmy do sądu "chuliganów".
 :angry:  

Borciuch:
Zostałem zaskoczony tym pytaniem przez dzienniakarza, który chciał wiedzieć coś na ten temat i stąd moje pytanie  :D  

czerwonypies:
Opiszę ci w święta, bo bedzie więcej wolnego czasu.
Z grubsza to gra piłką do koszykówki , dwa prądy gaśnicze z przeciwnych stronach, trzeba wybić piłkę przeciwnikowi za linię ( taką jak bramkowa) żadnych regół fair play (można wodą w oczy itd) wyrabia umiejętności szybkiego i celnego operowania prądami gaśniczymi
pozdro

Młodzik:
ojjj ja slyszalem troszke inną wersje.. u nas wogole nazywa sie to "grą w prądo-piłkę" używa sie do tego duzej piłki nadmuchanej powietrzem (jej wysokosc to jakies 0,5m) no i 2 prady i do bramek :)
w poprzednim roku nawet startowalismy w zawodach w prado-pilce :) i wygralismy :D hehe :D
pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej