Służba > Forum zawodowców

Płetwonurek Psp

(1/2) > >>

felix:
Witam poszukuje informacji na temat płetwonurków psp, tzn. interesuje mnie czy mają oni jakies dodatki za tą robotę , dodatkowy urlop itp. Czy wogóle warto robić taki kurs (chyba lepiej miec jakies papiery nie ??). Piszcie tez o waszych wrazeniach z tej brudnej roboty :) . POzdrawiam wszystkich firemanów

fireman:
..... masz "urlop" jak wyciągniesz topielca którego zauważysz 30 cm przed nosem (bo taka czysta woda) i pójdziesz na L4 bo masz zapalenie oskrzeli. hehe ale zabawa przednia ....

kuba:
a więc tak to wszystko zależy od komendy. jeśli masz nurka psp możesz liczyć na dodatek służbowy u mnie jest to 80zł miesięcznie (zależy od komendy) czy warto ??? tu naprawde trzeba się zastanowić, jest tak jak kolega pisał czarna robota wież mi średnia przyjemność szukać kogoś w gównie, niestety tak to jest z czystością naszych wód. nic nie widzisz wszystko na macanego a jak chwycisz za np. jakiś korzeń myślisz czy to ręka gościa , może noga. wstrętna robota. ale są też plusy może jakiś obóz szkoleniowy w ramach delegacji i prywatnie na wakacjach możesz ponurkować. pozdrwaiam kuba

Przyszły Strażak:
A gdzie można taki kurs ukończyc?

strazak-goral2003:
Nie jestem pewien ale ja to zdaje tak (mam16 lat :D ) Najpierw teraz robie młodego ratownika, jak go zdam ide na kursy płetwonurka pozniej ratownika wodnego itd.

Ale nie jestem pewien czy mozna robic ten kurs bez młodszego ratownika
A ten kurs to musisz poprosic ratowników na basenie o namiary.
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej