Autor Wątek: Komendant Miejski Poznań  (Przeczytany 10963 razy)

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Komendant Miejski Poznań
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 02, 2007, 22:43:41 »
Właśnie przeczytałem co piszecie o 01 poznań .Macie prawo mówić jak go odbieracie,ale wierzcie mi jest super SZEFEM takich ludzi jak on jest mało.ON JEST CZŁOWIEKIEM

Jeśli jest tak jak piszesz, to sie bardzo cieszę :)
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline zenek998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Komendant Miejski Poznań
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 06, 2007, 09:48:10 »
Witam serdecznie ja słyszałem same pozytywy, a że nowy komendant chce wprowadzić troche dyscypliny.....Myślę że w KM Poznań niektórym się to przyda ^_^ Bardzo przyda....
I jeszcze jedno jak mozna sie wypowiadać o kimś na podstawie tego że nie przywitał sie z podziałem??? Z tego co mówili na JRG-2 mieli akurat ćwiczenia. To co miał je przerwać żeby dać grabę????
A może ktoś się wypowie z Nowego Tomyśla...
A i jeszcze jedno jak nowy komendant z Nowego Tomyśla słyszałem że jest bardzo młody. Macie jakieś informacje bo ciekawi mnie jaki jest po "stalowym" Leszku. Czy to jego człowiek (bo macki Leszka sięgają wszędzie )?

Offline podzialowiec

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
Odp: Komendant Miejski Poznań
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 06, 2007, 21:08:23 »
Cytuj
Z tego co mówili na JRG-2 mieli akurat ćwiczenia
- dla czego mnie to nie dziwi :wacko:
Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak
niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Komendant Miejski Poznań
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 06, 2007, 21:31:33 »
Cytuj
Z tego co mówili na JRG-2 mieli akurat ćwiczenia
- dla czego mnie to nie dziwi :wacko:


możesz kolego sprecyzować??
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline zombi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Komendant Miejski Poznań
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 07, 2007, 09:40:30 »
   
Witam serdecznie ja słyszałem same pozytywy, a że nowy komendant chce wprowadzić troche dyscypliny.....Myślę że w KM Poznań niektórym się to przyda ^_^ Bardzo przyda....
 

  Wiem że zmiany bolą i mało komu się podobają,ale to jest ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA TYM STANOWISKU MA SWOJE ZASADY, DOBRE ZASADY.

Offline zenek998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Komendant Miejski Poznań
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 07, 2007, 11:38:14 »
podzialowiec - sprecyzuj wypowiedz bo nie wiem czy chodzi o to ze JRG-2 ćwiczy często czy co?
zombi - czy jesteś z Nowego Tomyśla???? Bo interesuje mnie aktualny 01 w Nowym Tomyslu. Co to za gość no i czy jest to kontynuator poprzednika (heheh myśle że poprzednikowi nikt nie dorówna) czy jakiś normalny.
Swoją drogą to Wy w Nowym Tomyślu mieliście tam naprawde przej.....

Rozmawiałem dzisiaj z jednym prewentystą który zna dość dobrze Poznańskiego 01 i jak najbardziej pozytywne zdanie. No nie zapomnijmy ze 01 KM tez swoje musiał przezyc pod LEONISUSEM NIEOMYLNUSEM.....

Offline buli

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Komendant Miejski Poznań
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 08, 2007, 11:49:41 »
Witam, nowy komendant w NT jest na razie ok , teraz wiemy jak się powinno pracować w straży,a nie tylko z opowiadań kolegów z innych jednostek, od odejścia starego praktycznie to komendą rządził wasz obecny 01 , który był dla ludzi ok , jego zasada nic na siłe, troszkę lubi  porządki , czyste buty ,  itp, ale nie świruje , ma cierpliwość , od niedawna mamy w miejsce jego nowego 02 , ten się wydaje jakiś taki mocno służbowy , ale może się utrze , zobaczymy

Offline el Fuego

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Komendant Miejski Poznań
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 08, 2007, 15:26:43 »
01 w NT znam jeszcze z jego poznańskich czasów. Jak dla mnie: spoko gość. A ze swoim poprzednikiem nie ma nic wspólnego. Miał przez niego nawet problemy...

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Komendant Miejski Poznań
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 09, 2007, 08:32:16 »
Witam, nowy komendant w NT jest na razie ok , teraz wiemy jak się powinno pracować w straży,a nie tylko z opowiadań kolegów z innych jednostek, od odejścia starego praktycznie to komendą rządził wasz obecny 01 , który był dla ludzi ok , jego zasada nic na siłe, troszkę lubi  porządki , czyste buty ,  itp, ale nie świruje , ma cierpliwość , od niedawna mamy w miejsce jego nowego 02 , ten się wydaje jakiś taki mocno służbowy , ale może się utrze , zobaczymy

Zapewniam was, że zarówno 01 jak i 02 w NT to bardzo porządni goście
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline mokrymm1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Komendant Miejski Poznań
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 16, 2007, 15:28:31 »
 :mellow: PANOWIE nie rozumiem waszego zbulwersowania. Nie powinno się oceniać ludzi po pierwszym spotkaniu. Wasz Nowy 01 to wspaniały człowiek; NIe jestem stronniczy ale to co było w NT zanim nastąpiły zmiany to chyba nie trzeba nikomu opowiadać bo każdy historię jednostki zna dokładnie z opowiadań, i nie jest prawdą iż wasz 01 to jest jego sobowtór byłego 01 z NT. Obecny KM jest człowiekiem bardzo wyrozumiałym i jeżeli ktoś ma jakiś problem potrafi od początku do końca wysłuchać i jeżeli trzeba to pomoże a nawet wesprze. Czytając wszystkie wypowiedzi na forum zrozumiałem jedno że w niektórych JRG nikt nie zwracał większej uwagi na papierki. Obecnie jest tak że nowy 01 KM lubi mieć porządek a że zaczyna od papierków to mnie nie dziwi. Po odejściu byłego 01 i 02 z NT miała miejsce dokładnie taka sam sytuacja więc ja uważam że to normalna sprawa dla teko Komendanta. Panowie z JRG poznańskich musicie się uzbroić w cierpliwoć i dać mu się zaaklimatyzować i wdrożyć w tę nową sytuację a nie odrazu opisywać na gorąco pierwszych spostrzeżeń. Poczekajcie troche czasu a później się okaże kto miał rację. :wacko: :rolleyes: ^_^

Offline zombi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Komendant Miejski Poznań
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 16, 2007, 17:13:44 »
       Zgadzam się z tobą w 100% mokrymm1.Takich ludzi jak01KMP jest bardzo mało.

Offline mokrymm1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Komendant Miejski Poznań
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 17, 2007, 03:32:50 »
Zombi dzięki za poparcie myślałem że wszyscy są już nastawieni anty do nowego 01 KM. A tak po za tym znasz osobiście tego 01 czy tylko z opowiadań. Ja nie chcę być stronniczy i staram się ocenić jego pracę z dystansu, ale nie rozumiem ludzi którzy nie poznając człowieka tylko odrazu najchętniej zrównali by go z błotem. Podobna sytuacja nam się przytrafiła w NT teraz jak przyszedł nowy 02 i tak samo nie zrobił najlepszego wrażenia na JRG ale każdy się wstrzymuje z komentarzami i czeka co będzie później. Więc panowie z JRG poznańskich uzbrajamy się w cierpliwość i dajmy człowiekowi popracować spokojnie a jak już wdroży się w te stanowisko to w tedy dokładnie go poznacie lepiej z tej drugiej strony i ssami powiinniście stwierdzić że nie chce nikomu krzywdy zrobić.

Pozdro Zombi :mellow: -_-