Służba > Forum zawodowców

Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus

(1/3) > >>

bartek6:
proponuję aby każdy zarejestrowany na forum podał swoje stanowisko pracy i korpus-wówczas łatwiej będzie prowadzic dyskusję - można będzie w każdej chwili zajrzyć z kim ma sie doczynienia
PODAJĘ SWOJE - dowódca zmiany, oficer
 i na koniec- proponuje nie prowadzić dyskusji z gośćmi- wprowadza to zamęt i niepotrzebne konflikty na forum
myślę że dzięki mojej propozycji mniej bedzie podszywania  

Młodzik:
Hmmm a wedlug mnie to nie jest dobry pomysl.. bo zaczna sie wojny "lepszych" i "gorszych" oficerow i szeregowcow.. pozatym młodzi ludzi mogli by byc ignorowani..
pozdrawiam

goście goście:
Ty korpusie bez kończyn!
Przykro nam, że takiego oficera zrobiono aż dowódcą zmiany.
Masz bratku pecha, bo z drugiej strony też siedza oficerowie i twój brak poczucia humoru oraz Twoje przeświadczenie o swej absolutnej nieomylności i Twe wypowiedzi zaczerpnięte z okólników KG PSP świadczą niestety na niekorzyść ogółu strażaków.
Z drugiej strony Twojego kabla siedzi 2 dowódców sekcji i d-ca zmiany, którzy mają taki staż pracy o którym Ty pewnie możesz tylko pomarzyć. Trochę szacunku kolego i trochę dystansu i pokory do tematu i dla zwykłych szeregowych strażaków.
Śmiać nam się chce, jak czytamy Twoje przemądrzałe frazesy kolego.  

Mark1:
goście goście - szanowni koledzy ledwo się pojawiliście na forum a już próbujecie obrażać wszystkich i wszystko.. Jeżeli nie podoba się wam temat to nie piszcie. Bartek6 nie obraża kogokolwiek, a tym bardziej szeregowych strażaków.

drugiej strony Twojego kabla siedzi 2 dowódców sekcji i d-ca zmiany, którzy mają taki staż pracy o którym Ty pewnie możesz tylko pomarzyć

No macie razem ze 40 lat pracy, faktyczne dużo, tylko pozazdrościć.
 

fireman:
@Bartek forum służy do wymiany poglądó informacji i dyskusji i takie tam :) liczą się tu poglądy człowieka, które wg mnie nie zależą od zajmowanego stanowiska lub posiadanego stopnia. Wiele informacji nie byłoby dyskutowanych na tym forum gdyby istniałą tu pełna jawność. Być choć trochę nieznajomym jest wg mnie porządane.
Myślę, że logowanie się na stałe nicki jest coraz bardziej wskazane na forum osoby niezalogowane czasami przekraczają niewytyczone do końca granice netykiety.
Nie będę dyskutował na temat stażu pracy pewnych Panów ale jak Panowie przeczytają posta to polecam zapoznać się z obecnym wiekiem mężczyzny jaki musi być osiągnięty aby przejść na zaopatrzenie emerytalne. Panowie podjeli pracę mając jakieś 20 kilka i odejdą z Państwowej Straży po jakichś góra 30 latach służby czyli mając około 50 kilku lat. W normalnych warunkach byście dymali do 65 lat także niepodniecajcie się swoim stażem, którego akurat wam chyba nikt nie zazdrości. Tak "długi staż" powinien Was nauczyć choćby ogłady, a nie nauczył nic. Jak macie problem do kolegi Bartka to mu to wyślijcie na PW.

@ADMINI w ogłoszonym Regulaminie forum ustalono pewne niedozwolone zachowania w pkt 2, jeżeli mają być publikowane czyjeś żale do 2 osoby to niech i będą ale @ goście goście robią to jako zalogowani. Proponuję ograniczyć niezarejestrowanym gościom umożliwość ingerencję w forum do jego przeglądania.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej