Autor Wątek: Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus  (Przeczytany 4510 razy)

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus
« dnia: Marzec 27, 2004, 22:20:55 »
proponuję aby każdy zarejestrowany na forum podał swoje stanowisko pracy i korpus-wówczas łatwiej będzie prowadzic dyskusję - można będzie w każdej chwili zajrzyć z kim ma sie doczynienia
PODAJĘ SWOJE - dowódca zmiany, oficer
 i na koniec- proponuje nie prowadzić dyskusji z gośćmi- wprowadza to zamęt i niepotrzebne konflikty na forum
myślę że dzięki mojej propozycji mniej bedzie podszywania  

Młodzik

  • Gość
Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2004, 23:39:46 »
Hmmm a wedlug mnie to nie jest dobry pomysl.. bo zaczna sie wojny "lepszych" i "gorszych" oficerow i szeregowcow.. pozatym młodzi ludzi mogli by byc ignorowani..
pozdrawiam

goście goście

  • Gość
Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2004, 23:58:05 »
Ty korpusie bez kończyn!
Przykro nam, że takiego oficera zrobiono aż dowódcą zmiany.
Masz bratku pecha, bo z drugiej strony też siedza oficerowie i twój brak poczucia humoru oraz Twoje przeświadczenie o swej absolutnej nieomylności i Twe wypowiedzi zaczerpnięte z okólników KG PSP świadczą niestety na niekorzyść ogółu strażaków.
Z drugiej strony Twojego kabla siedzi 2 dowódców sekcji i d-ca zmiany, którzy mają taki staż pracy o którym Ty pewnie możesz tylko pomarzyć. Trochę szacunku kolego i trochę dystansu i pokory do tematu i dla zwykłych szeregowych strażaków.
Śmiać nam się chce, jak czytamy Twoje przemądrzałe frazesy kolego.  

Offline Mark1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
    • http://
Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2004, 13:48:59 »
goście goście - szanowni koledzy ledwo się pojawiliście na forum a już próbujecie obrażać wszystkich i wszystko.. Jeżeli nie podoba się wam temat to nie piszcie. Bartek6 nie obraża kogokolwiek, a tym bardziej szeregowych strażaków.

drugiej strony Twojego kabla siedzi 2 dowódców sekcji i d-ca zmiany, którzy mają taki staż pracy o którym Ty pewnie możesz tylko pomarzyć

No macie razem ze 40 lat pracy, faktyczne dużo, tylko pozazdrościć.
 
Wystarczy czasami pomyśleć, to nic nie kosztuje.

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2004, 16:10:27 »
@Bartek forum służy do wymiany poglądó informacji i dyskusji i takie tam :) liczą się tu poglądy człowieka, które wg mnie nie zależą od zajmowanego stanowiska lub posiadanego stopnia. Wiele informacji nie byłoby dyskutowanych na tym forum gdyby istniałą tu pełna jawność. Być choć trochę nieznajomym jest wg mnie porządane.
Myślę, że logowanie się na stałe nicki jest coraz bardziej wskazane na forum osoby niezalogowane czasami przekraczają niewytyczone do końca granice netykiety.
Nie będę dyskutował na temat stażu pracy pewnych Panów ale jak Panowie przeczytają posta to polecam zapoznać się z obecnym wiekiem mężczyzny jaki musi być osiągnięty aby przejść na zaopatrzenie emerytalne. Panowie podjeli pracę mając jakieś 20 kilka i odejdą z Państwowej Straży po jakichś góra 30 latach służby czyli mając około 50 kilku lat. W normalnych warunkach byście dymali do 65 lat także niepodniecajcie się swoim stażem, którego akurat wam chyba nikt nie zazdrości. Tak "długi staż" powinien Was nauczyć choćby ogłady, a nie nauczył nic. Jak macie problem do kolegi Bartka to mu to wyślijcie na PW.

@ADMINI w ogłoszonym Regulaminie forum ustalono pewne niedozwolone zachowania w pkt 2, jeżeli mają być publikowane czyjeś żale do 2 osoby to niech i będą ale @ goście goście robią to jako zalogowani. Proponuję ograniczyć niezarejestrowanym gościom umożliwość ingerencję w forum do jego przeglądania.

Offline KUCHAR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2004, 18:18:44 »
Ja nie robiłbym bym tajemnicy ze swojego stopnia służbowego ani ze stażu pracy ale jeśli nie wszystkim odpowiada pełna jawność to proponuję spróbować kierować prywatne zapytania o korpus itd do wybranych osób. Ja bym chyba nie mógł znaleźć słów na takie zapytanie. Chyba powinno zostać tak jak jest.  

Offline Piotrek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2004, 22:33:10 »
Zgadzam się w stu procentach z Kucharem, poza tym takie informacje (stanowisko pracy, korpus czy staż) będą powodowć niepotrzebne uprzedzenia, biurowych do podziałowców, podoficerów do oficerów itd. itd. Ocena argumentów będzie zamieniona na ocenę wypowiedzi przez pryzmat "stołka" <_< .
Pozdrawiam "wszystkich" :) Piotrek.

Offline Seba

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 209
    • http://
Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 29, 2004, 22:38:53 »
Jeżeli ktoś ma potrzebę ujawniania swojch danych osobowych to niech podaje w swoim profilu. Co do drugie postulatu w pełni popieram, ograniczcie "gości" pewnie że jako tak zalogowany uczesnik można smiało pisać o pewnych problemach, ale można też bezkarnie deptać uczestników, niejednokrotnie ich krzywdząc bez możliwości obrony!  

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 30, 2004, 10:57:10 »
myślałem że ułatwię pisanie na forum a raczej możliwość czy dane korpusy muśla podobnie jak w jrg których pracujemy - nie chodziło mi o gnojenie np. korpusu podoficerów- mam pod soba paru podoficerów i oni jak zarówno i ja ich szanuje nie ma między nami konfliktów
uważałem że jeśli będę wiedział z kim rozmawiam znał ich zdanie na temat zawarty w poście to będzie to rozmowa owocna a nie kopanie sie po nogach tak jak to robia goście i tu do was wielceszanowni oficerowie-wstyd mi za was za wasze chamskie odzywki i to tyle bo nie mam chęci z wami na polemikę.  

Offline Seba

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 209
    • http://
Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 30, 2004, 17:00:27 »
cześć!
Cytuj
tak jak to robia goście i tu do was wielceszanowni oficerowie-wstyd mi za was za wasze chamskie odzywki i to tyle bo nie mam chęci z wami na polemikę.
kolego tu to ty wykazałeś się niechęcią i uprzedzeniami, odmowa podania oficjalnie stopni i stanowisk służy obronie anonimowości w sieci, a nie panoszenia się i zabawy w panów takich to a takich co powiesz koledze X który napisze że jest generałem brygadierem a zarazem Komendantem Głównym? teraz każdy może sobie popisać co mu leży na sercu i jest ok. Pozdrawiam i mam nadzieję że to ostatnie twoje zdanie było tylko wyjątkiem w całokształcie ciekawych postów które czytałem twojego autorstwa.  

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 30, 2004, 19:53:58 »
nierzrozumiałeś mnie więc nie mam co dalej na ten temat pisać jesli uwazasz że rozszyfrujesz kogoś kto poda swoje stanowisko i korpus to jesteś naprawdę dobry

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 13, 2004, 10:52:49 »
Cytuj
jesli uwazasz że rozszyfrujesz kogoś kto poda swoje stanowisko i korpus to jesteś naprawdę dobry
Jeśli opisujemy niektóre sprawy związane ściśle z komendą lub jednostką i na jesnostce jest więcej niż 1 forumowicz to uwierz że jest to możliwe...
Lepiej czasem więc pozostać anonimowym bo za swoje wypowiedzi można mieć czasem kłopoty.

Gość_antekstrazak

  • Gość
Podajcie Swoje Stanowiska Pracy I Korpus
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 16, 2004, 17:58:09 »
A ja sie niewstydze ze jestem (STAŻYSTĄ) i mam służby tyle co orężada gwaracji a doświatczenie zdobywałem w OSP >Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(