Publiczne > Dowolne tematy

Użytkownicy forum -Jaka częsć kraju ?

<< < (2/51) > >>

Mariusz_43:
Hymmm, zagłosowałem na miejsce zamieszkania, bo z tego województwa pisze zawsze na naszym forum -_- Niestety jestem związany z dwoma miejscami w dwóch różnych częściach kraju - ciężko było ;-)

mario:
wydaje mi się , że jednocześnie powinniśmy zaznaczać czy OSP czy PSP - to też może dać ciekawe wyniki

@mariusz43 - nie mów że dojeżdżasz!  ^_^

Butel:
Zobaczymy jak wyjdzie ta ankieta i nic nie stoi na przeszkodzie zrobić drugą tak jak napisałeś PSP,OSP i nie związani zawodowo ^_^.

wolicki1:
Podkarpackie jak narazie 2nd place  ^_^  pozdrawiam !

Mariusz_43:

--- Cytat: mario68 w Czerwiec 23, 2007, 09:13:03 ---wydaje mi się , że jednocześnie powinniśmy zaznaczać czy OSP czy PSP - to też może dać ciekawe wyniki

@mariusz43 - nie mów że dojeżdżasz!  ^_^

--- Koniec cytatu ---

Nie dojeżdżam. U mnie sytuacja wygląda następująco: Pracuje w Psp we Wrocławiu, a Osp której jestem członkiem, znajduje się w moich rodzinnych okolicach, 280 km od miejsca pracy.  -_- A więc zarówno mogę zaznaczyć woj. Dolnośląskie lub Świętokrzyskie. Zaznaczyłem Dolnośląskie, ponieważ w tym drugim bywam zazwyczaj 2 - 3 razy do roku. Np. teraz będę w Sierpniu i liczę chociaż na jedną akcje z moim udziałem :-) Może jakiś pożar słomy ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej