Autor Wątek: a jak juz bedziemy zawodowymi ?  (Przeczytany 9370 razy)

Offline Lonsdale

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: a jak juz bedziemy zawodowymi ?
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 24, 2007, 15:51:11 »
madmax bez wojska jesteś???
Nie ma to jak w straży, Słońca nie ma w dupę parzy

Offline goździkowa

  • TROUBLEMAKER
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • TROUBLEMAKER
Odp: a jak juz bedziemy zawodowymi ?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 24, 2007, 15:56:31 »
jak idziesz do szkoły, do aspirantki albo SGSP to nie musisz mieć woja
TROUBLEMAKER

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: a jak juz bedziemy zawodowymi ?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 24, 2007, 17:12:40 »
jestem przeniesiony do rezerwy po studiach więc wojsko mi odpadło mimo ze mam kategorie A

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: a jak juz bedziemy zawodowymi ?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 24, 2007, 21:00:34 »
@Londsdale - dziękuje, nie przeczę, że będzie ciężko, ale nie ma tekiej dziury której nie można przeskoczyc -_-
@Ajax..... czyżby jakaś ironia???

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: a jak juz bedziemy zawodowymi ?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 24, 2007, 21:17:34 »
@agusiaczek - to jeszcze nie te czasy żeby kobieta mogła u nas pracowac na PB. NIestety czasami trzeba za...lać fizycznie. I to bardzo ciężko.
Jeżeli dojdzie u nas do tego (może już niedługo) że w strażnicy obok czerwonego samochodu bojowego będzie stać karetka z napisem "straż pożarna" to wtedy i owszem....
A na razie rzeczywiście - ciężko będzie "babie" na PB.
Poza tym chyba byś musiała mieć oddzielną sypialnię. Bo chyba nie wyobrażasz sobie że wyskakujesz przed odpoczynkiem ze spodni i w obecności 4 facetów śmigasz w stringach?  ^_^

No chociaż dla facetów mógłby to być miły widok. Tylko jak długo wytrzymaliby takie widoki ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2007, 21:22:57 wysłana przez mario68 »

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: a jak juz bedziemy zawodowymi ?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 24, 2007, 21:35:38 »
Witam!
Tak zgadza się -  pewna ironia  ^_^
Temat schodzi na podobne jak już nie raz były.... Wystarczy opcja <Szukaj> i wpisać np: "Kobiety w straży"
Taki pierwszy z brzegu b.rozbudowany wątek:
http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,3573.0.html
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline Lonsdale

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: a jak juz bedziemy zawodowymi ?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 25, 2007, 06:30:28 »
mario68 w wojsku też się obawiali kobiet i jakoś nikomu nie przeszkadza, że pociskają w stringach.
Zresztą takie obawy były chyba także w policji.
Nie ma to jak w straży, Słońca nie ma w dupę parzy

Anonim

  • Gość
Odp: a jak juz bedziemy zawodowymi ?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 25, 2007, 09:02:12 »
Wszystko pięknie, tylko zauważ, że  pewne elementy pożarniczego rzemiosła niejako eliminują kobiety z pracy na PB ze względu chociażby na predyspozycje.
Narazie kobitki sprawdzają się jako specjalistki w danych dziedzinach, ale ciężka, wymagająca fizycznej pracy akcja to zupełnie coś innego.
Tak samo nie widzę kobitek np. w hutnictwie, górnictwie, bo to są zawody typowo męskie/wymagające mnóstwo siły i wytrzymałości i są po prostu mało kobiece.
Nie jestem seksistą, broń Boże, tylko szkoda mi, żeby te nasze kochane :rolleyes: drobne puchy marne ^_^ zapitalały jak faceci.

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: a jak juz bedziemy zawodowymi ?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 25, 2007, 12:12:28 »
@Ajax - wiem, że tak wątek był, nawet sama jeden taki zakładałam...
a co do reszty, nie chce wywoływać trzeciej wojny światowej bo to i tak nic nie da, ale ktoś kiedyś tutaj na forum powiedział, że jeśli ktoś czuje się na siłach dlaczego nie ma robić tego, co chce? zgadzam się z Wami, siła, wytrzymałość i te inne, ale skoro w kimś jest coś zakorzenione, i wie, że to co będzie robił zrobi najlepiej jak umie, to dlaczego miałby nie próbować? a co do stringów, kto powiedział, że od razu w stringach, po drugie zawsze można ubrać bokserki :wacko: po trzecie... po pewnym czasie do wszystkiego można się przyzwyczić, a skoro osoba najbardziej zainteresowana nie widzi problemu, to dlaczego reszta świata miałaby go ustanawiać? no a po części to chyba nie taki jest temat wątku:):)

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline żółtepsisko

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: a jak juz bedziemy zawodowymi ?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 04, 2007, 09:08:18 »
wcześniejsza emerytka, praca mundurowa, dużo wolnego czasu(jak się jest na podziale).
Teraz czas służby na zmianach i w biurze jest w takim samym wymiarze godzin. Tylko na zmianach ciągniesz "ósemki" za koleją, więc potem masz wolne w dzień( a to złudne ) i wydaje się że jest go więcej. Licz się jednak z tym że nie raz i nie dwa musisz to odespać w domciu i to w biały dzień.