Autor Wątek: "garby" W StraŻy  (Przeczytany 12601 razy)

STRAŻAK

  • Gość
"garby" W StraŻy
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 21, 2004, 11:04:45 »
Do tego tematu powiem Wam cos na moim przykładzie. Ja równiez zdawałem do SAPSP i się nie dostałem i dużo osób mówiło mi że nie ma sensu starować do SA a tym bardziej składać podania do służby w PSP z cywila. Mi bardzo zależało bym służył w tej formacji i postawiłem sobie za cel jedno"zrobić wszystko co w mojej mocy by się przyjąć tzn. pokończyć kursy w OSP, zdobyć jak najwięcej kwalifikacji, poskładać podania o przyjęcie do 3 komend PSP  nawet oddalonej od mojego miejsca zamieszkania o 150km i co najważniejsze nie przejmować sie co mówią inni, że nie ma sensu i że "garb" jest jedyną możliwością by się dostać do PSP" Zrobiłem tak by mieć czyste sumienie że uczyniłem wszystko co mogłem i, że gdy bym sie nie dostał to nic sobie nie mógł bym zarzucić i pogodzić się z nierównym traktowaniem kandydatów. Efekem moich starań było jedno zdanie które usłyszałem z ust Pani z kadr komendy powiatowej "dziwie sie że pan z takimi kwalifikacjami chce służyć w PSP". Po czterech miesiącach od złożenia podania o przyjęcie do PSP dostałem skierowanie na badania i przeszedłem wszystkie szczebelki rekrutacji i od dwóch miesięcy jestem STRAŻAKIEM w bardzo specjalistycznej jednostce. Na razie jestem stażystą ale DOSTAŁEM SIĘ!!! I WSZYSTKIE KURSY I SZKOLENIA SĄ PRZEDE MNĄ!! Pozdrawiam wszystkich kandydatów do służby w PSP jak i strażaków. Do Zobaczenia na SAPSP :-))

Offline KiM

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
"garby" W StraŻy
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 18, 2004, 14:42:57 »
Bez pleców ani rusz!!!
Mam kumpla który pozaliczał wszystkie egzaminy na bardzo dobre oceny w zeszłym roku i nie dostał się.
Znowu próbował w tym roku i znowu pozaliczał część egzaminów na bardzo dobre oceny (jeszcze ma jeden). Zobaczymy czy znowu sytuacja się powtórzy. Zdaje do Głównej w W-wie. Trzymam za niego kciuki.  B)
A jeśli nie przyjmią Go to wynajmiemy  :ph34r:  i zrobimy porządek  :D  :lol:
z tymi co odsiewają  konkretnych gości a przyjmują pociotków. ;)  

Offline wojtekstr

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
    • http://www.kmpspmyslowice.madnet.pl
"garby" W StraŻy
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 18, 2004, 17:37:26 »
Mam nadzieję, ze mu się uda. Mi się nie udało do SGSP ale udało mi się do CS PSP i to bez garba :lol: !!!!!!!!!!!!! :D

Życzę powodzenia!!!!!!!!!!! :ph34r:  
Moja Stronka o mojej komendzie PSP
POZDRAWIAM
Wojtek Strażak SAM:-)

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: "garby" W StraŻy
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 10, 2007, 09:05:07 »
widze tu straszne użalanie jestes dobry sie dostaniesz  placz gości którzy byli za  słabi na aspirantkę teraz szukają  wymówek

Offline Kangoor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • niby strażak ;)
Odp: "garby" W StraŻy
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 12, 2007, 12:15:50 »
hehehe :) można do aspirantki dostać się bez garba i nawet bez długiego przygotowania, wystarczy poćwiczyć i bardzo dobrze napisać testy :)

garby wiadomo są wszędzie ale "zwykli" ludzie stanowią większość więc nie narzekajcie i nie dołujcie ludzi którzy będą startować w tym roku :)

powodzenia
Strażacy są nienormalni - gdy się pali to wszyscy ludzie uciekają - a oni idą w stronę ognia :)