Publiczne > Dowolne tematy

Groźny wypadek Kubicy!!!

(1/7) > >>

PiotrekPSP/GPR:
Robert Kubica miał groźny wypadek,najpierw jego bolid uniusł się,następnie uderzył z prędkością ok 230km w bandę.Wszystko wyglądało bardzo groźnie rozrzucone części,a on nieruchomy w bolidzie,lecz wszystko skonczyło się dobrze Robert przechodzi teraz badania,jest przytomny i rozmawia z lekarzami.Jedyne co to odczuwa bóle w nogach ale to dobrze.

zeyb0r:
fakt sam wypadek wygladal tragicznie, na polsacie mowili ze mial 230 na budziku, oby wiecej takiego pecha niemial... heh a tyle mowil jak on to ten tor bardzo lubi i ze tu bedzie walczyl jak lew...i w sumie powalczyl..

dh Kuba:
Jak narazie to ma ,,tylko" jak na taki wypadek złamaną noge. Ja mam nadzieje że szybko Robert sie podniesie i zacznie wygrywać. No i zyskał dużo doświadczenia dzięki temu

wolicki1:
Wg mnie powinien zrezygnowac z BMW Sauber  :angry: widze ze tamci ludzie nei maja pojecia o wygrywaniu wyscigów - zawsze jakies niedoróbki chociaz marka powinna zobowiazywac .
Coz zostaje zyczy zdrowia i nerwów do tego sprzetu  w przyszlosci /dzien wczesniej pisano ze mial klopoty z hamulcami  cyt. '...pedal hamulca wchodzil w ziemie..." widac ze nie tylko Polacy ucza sie dopiero na bledach.

dh Kuba:

--- Cytat: wolicki1 w Czerwiec 10, 2007, 21:38:54 ---Wg mnie powinien zrezygnowac z BMW Sauber  :angry: widze ze tamci ludzie nei maja pojecia o wygrywaniu wyscigów - zawsze jakies niedoróbki chociaz marka powinna zobowiazywac .
Coz zostaje zyczy zdrowia i nerwów do tego sprzetu  w przyszlosci /dzien wczesniej pisano ze mial klopoty z hamulcami  cyt. '...pedal hamulca wchodzil w ziemie..." widac ze nie tylko Polacy ucza sie dopiero na bledach.

--- Koniec cytatu ---
Zgadzam się Robert powinien zmienic team na Ferrari ponieważ tam jest szybszy i bezpieczniejszy bolid

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej