Służba > Gorące dyskusje strażaków

Gdzie Kupić Zabytkowe (stylizowane) Hełmy?

<< < (2/4) > >>

dito:
:blink: A nie lepiej gaśnicę z "wkładem 0,5l"

fojer1:
[/QUOTE] Strażak najlepiej jak daje strażackie prezenty a szczególnie innemu strażakowi
--- Cytuj ---

A co żenisz się?? kiedy i gdzie??

Pozdrawiam Robert :huh:  
--- Koniec cytatu ---

gorex:
Gasnice z wkladem dostal moj synek :))000 z helm to daje sie na odejscie na emeryture tak mi sie wydaje:) wtedy juz tylko tego trzeba, na wesel to cos bardziej praktycznego. z tego co mi sie wydaje to helm (nowy stylizowny) kosztuje jakies 300 zł.  niestety tego nie zbieram ale mam propozycje. czy to forum modelarstwo nie mozna wrzycic kazde hobby (zbieractwo) ? moznaby tam umieszczac zdjecia swojich zbiorow np. helmow, znaczkow, krat pocztwoych czy monedt o temtyce pozarniczej?  

fojer1:

--- Cytuj ---czy to forum modelarstwo nie mozna wrzycic kazde hobby (zbieractwo) ? moznaby tam umieszczac zdjecia swojich zbiorow np. helmow, znaczkow, krat pocztwoych czy monedt o temtyce pozarniczej?
--- Koniec cytatu ---

Oczywiście że można nie jest to zamkniete forum tylko dla pojazdów ,jeżeli masz cos takiego to pochwal się zdjęcia mile widzane. :rolleyes:  

gorex:
Jestem troche niesmialy, zreszta moje zbiory znaczkow to dopiero pocztek zaczekam az kotos zrobi pierwszy krok ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej