Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Ankieta - Służba w SK.

<< < (4/18) > >>

Ajax:
Hm...
Jednak, chyba należy też, co niektórym w drodze "szybkiego" awansu otworzyć nieco oczy na przyszłość! To po 2/3 - m-chach nieraz trudne!  :angry:
Pozdrawiam <normalnych>  :wub:
Ps. Duch Skomry nadal krąży - bardzo łatwo /szybko/ zepsuć, znacznie gorzej naprawić! Jak widać  :wacko:

fireman:

--- Cytat: mario68 w Maj 29, 2007, 12:48:57 ---Tylko i wyłącznie jak PB !!!
Poza tym jedną z możliwych odpowiedzi w ankiecie - "większość dyżurnych" uważam za totalne nieporozumienie. Tzn. jak dwóch dyżurnych będzie chciało pracować na "ósemki", jeden na 12-tki a jeden "po staremu" to system będzie 8/16/32?  ^_^

--- Koniec cytatu ---
@mario68 za "większość dyżurnych" miałem na myśli po prostu większość wybierającą z alternatywy systemu 12/24/24 a systemem 24/48.
Nie brałem z różnych powodów pod uwagę innych rozwiązań czasowych. np. 24/72
to system, który już jest sztywniejszy niż 24/48. Sztywniejszy mam tu na myśli kłopoty z ustawieniem grafiku jeżeli kilka osób z SK sie szkoli w szkółkach wyższych czy resortowych, a i samo ustalanie wolnych służb jest bardziej sztywny.

Ajax:
Witam!
W związku z dużym zainteresowaniem tematem - ankieta ponownie jest aktywna /zapraszam/  -_-
Pozdr.

fireman:

--- Cytat: sorbent w Październik 01, 2007, 11:45:45 ---tylko 24/48 zawsze ci sami ludzie (prawie wiadomo), daje to pewność, zrozumienie i komforcik psychiczny. to ważne.

--- Koniec cytatu ---

No nie jest tak do końca... jak obsadzić 5 osobowy skład SK z podziałem na 3 zmiany ?? Nie zawsze trafiasz na tzw. swoją zmianę

Ajax:
Witam!
Mi i wszystkim dyż. <u mnie> nie robi to na prawdę, już obecnie większej /po kilku m-c/ różnicy. Po prostu każdy z Nas najlepiej > swoje i Oni też  :wub:. Uważam na dziś, że rozumiemy się z /poszczególnymi/ d-cami głównie, niemal bez zbędnych słów  ^_^
Pozdr.
Ps. Ideałem było, by niemal gdyby... No, właśnie ale!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej