Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Ankieta - Służba w SK.

<< < (3/18) > >>

Ajax:
Witam!
Jako, że głosowanie skończone widać z niego, że zdecydowana większość uważa podobnie - czyli decyzja o systemie pełnienia służby powinna ogólnie leżeć w gestii poszczególnych Komend /dyż/, a nie jak Nam "zafundował" odgórnie p.Skomra :angry:
Pozdr.

zar:
Jestem za systemem 4 zmianowym 24/72 na SK i PB  40 godz. tyg. , Czytałem pismo KG, w którym zezwolił na zmianę systemu służby na 24 godz. pozostawiając decyzję KW dla całego województwa po uzgodnieniu ze ZZ. Podobno ZZS blokuje tą decyzję twierdząc , że dyżurni wolą system 12 godzinny. Tych których ja znam dyżurnych SK, WSKR, KCKR wszyscy chcą systemu 24 godzinnego bez względu czy 4 zmianowego czy 3 zmianowego z wolnymi służbami, a ktoś mi wmawia że ja i moi koledzy chcemy inaczej. Nie ma żadnych przesłanek aby twierdzić, że ktoś chce 12 godzinego systemu służby bo większość jest przeciwna. Możemy tylko rozważać czy 4 zmianowy czy 3 zmianowy z wolnymi służbami.

Ajax:
Witam!
By raz na zawsze /oby/  skończyć definitywnie wszelkie przepychanki, po prostu wróćmy <odgórnie jw.> jak było i wg. mnie będzie wszystko ok! -_-
Pozdr.

robn:
[quote
@piotrfire
Pana Skomry już nie ma...
Chyba tylko jego duch błąka się po naszych jednostkach
[/quote]
otwórzmy okna w jednostkach by zrobić przeciągi i wygnać tego złego ducha.... niech nie wraca - brrrrrrrr ;-)

MOR:
Uważam,że stary sprawdzony system powinien wrócić na zmiany. Ewentualnie 24/72 też jest dobry w innym temacie  forum,  gdzie opisują forumowicze ,że już niektóre SK przechodzą na stary system od 1 .07.07.(chwała dla ZZ i KW).Oby wreszcie wróciła normalność.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej