Pożarnictwo > Ratownictwo Medyczne

Szkoła Medyczna w Radomiu

(1/3) > >>

mruwa24:
Witam. A czy ktoś z Was uczył się na Ratownika Medycznego w Radomiu, i jak wrażenia?! Wogole warto zdobyć taki zawód, czy rozjeżeć sie w innym kierunku?! Prosze o odpowiedzi...

szampan:
ja konczylem ratownika medycznego w zawierciu i nie wiem jak jest w radomiu ale jezeli pytasz czy warto to daj sobie od razu spokoj i zrob miejsce tym ktorzy maja powolanie i nie zastanawiaja sie nad tym czy byc ratownikami medycznymi...mialem takich kilku na roku...teraz studiuja ekonomie i uwierz mi ze przejda obok umierajacego czlowieka bo nie wypada sie pochylic bo duzo osob patrzy....jezeli masz watpliwosci to studiuj cos innego szkoda twojego czasu pozdrawiam

Pedros:
Heh... Chciałem odpowiedzieć mruwie24, że oczywiście warto ale wypowiedź szampana mnie przekonała.
Faktycznie. Jesli ktoś się zastanawia albo przelicza wszystko na zarobki to znaczy że nie ma powołania a wtedy będzie mu trudno w tym zawodzie.

mruwa24:
Znaczy się ze mną jest tak, myślę że mam powołanie do pomagania ludziom i napewno chce to robić... Tylko moją pasją jest Straż Pożarna, i na stałe chce być w straży... ale jak wszyscy wiedzą, w straży moge być, albo moge nie być - to zależy w dużej mierze od szczęścia! No i po długich rozmysleniach, postanowiłem, że moge się najpierw wyszkolić na ratownika medycznego, a dopiero potem próbować do straży... rozumiecie?!

szampan:
powiem ci mrowa tak ja zdawalem do cspsp w czestochowie nie udalo sie mowie trudno jezeli nie moge byc w strazy to chce byc ratownikiem i tez pomagac ludziom po skonczeniu studium znow startowalem do cspsp...niestety znow sie nie udalo...mowie ide na calosc wiedzialem ze za rok na pewno bedzie nabor na szeregowych psp i  poszedlem na ochotnika do wojska zrobilem sobie prawko c i po unitarce  mialem tam jak paczek w masle bo bylem ratownikiem z uprawnieniami!po wojsku poszedlem na nabor ludzi z ulicy do psp w mojej komendzie i wreszcie sie udalo po 4 latach zmudnych staran dostalem sie do psp...jesli masz powolanie warto probowac pozdrawiam   

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej