Autor Wątek: Trening Strażaka  (Przeczytany 20458 razy)

Offline siedemnastolatek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 19, 2007, 20:34:33 »
wiedzialem ze zamiast zaciekawic sie moim calym watkiem to odrazu "oczko wam sie zawiesi" na piatku

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 19, 2007, 20:38:05 »
a dziwisz się... mi się tam cały plan podoba :wacko:  :wacko:  ^_^

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Backdraft;)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 19, 2007, 20:47:34 »
nie no... oczywiście cały jest godny uwagi... ale jednak piątek jest najbardziej "produktywny" ;)))
...walcze, biegne przed siebie... w sercu Czerwień i Biel...

Offline siedemnastolatek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 19, 2007, 20:48:26 »
jak wszyscy tak zaciekawieni piatkiem to dlaczego do swojego planu treningowego nie dorzuca cwiczen aerobowych z dziewczyna, kondycja sie poprawia, a  pozatym dzieki takim cwiczenia temp ciala sie podnosi sie i podczas wydalania potu wydala sie szkodliwe substancje z organizmu a to powoduje rowniez zmniejszenie popularnej dzisiaj choroby jaka jest tradzik.
Dobra przyznam sie ja o treningu piatkowym moglbym ksiazke napisac  :wacko:
pozno odpisuje bo sie mecze z 6weidera

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 19, 2007, 20:53:24 »
hmmm.... zastanawiam się jak na mnie wpłynął by trening z dziewczyną... ale ja chyba nie będę próbować... spróbuję się obejść bez piątku :wacko:  :wacko:  ^_^

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Niciol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
    • O.S.P Boruszowice Hanusek
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 29, 2007, 15:32:37 »
ja mam do egzaminów do cspsp ze dwa lata. I tak samo co niektórzy boję się bo nie wiem co robić gdybym niezdał  :huh: ale do tego czasu to ćwicze na siłowni pod kątem ogólnego rozwoju umięśnienia. Jednak doszedł czas żeby skupić się bardziej na poszczególnych kategoriach: podciąganie, bieg na 50 i 1000m. Zanidługo wraz z kolegą, który jest absolwentem AWF zaczynamy układać dwuroczny plan trenigowy  :wub:
Jak go ustale to wystawie go do na forum  :mellow:   

Offline oskar_choi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 29, 2007, 21:10:42 »
A ja trenuje 7 dni w tygodniu  :wacko: powiem tylko ze 4 razy w tygodniu biegam a 3 razy robie silke. Jak trenuje i kto mi uklada trening nie moge powiedziec bo musialbym Was zabic. Takich rzeczy nie wiedza nawet najstarsi górale  ^_^

Archon

  • Gość
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 01, 2007, 08:33:25 »
 Powiem tak Oskar czy jak Ci tam,i co z tego chłopie że ćwiczysz te 7 dni w tygodniu,jak nie masz pojęcia o tym jak sie prawidłowo ćwiczy.To tak jak z kierowcami,co z tego że maszyna gwizda jak kierowca *****!!!Z tego co piszesz to widzę że laik jesteś w pożarnictwie,co do efektów Twoich treningów to widzę że są szokujące,,cyt:3:31'' na km nono tylko pogratulować.Co do alternetywy,ja też mam swój jedyny cel SA PSP i nie mam innego zastępczego projektu,i co też mnie ostudzisz?,właśnie wszytskie laiki szukają czegoś zastępczego,bark im wiary.PS:Podziwiam za poczusie humoru cyt:,,Cwaniak jestem'' PS: Górali w to nie mieszaj!!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2007, 10:12:08 wysłana przez Archon »

Offline oskar_choi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 01, 2007, 13:01:05 »
Powiem tak Oskar czy jak Ci tam,i co z tego chłopie że ćwiczysz te 7 dni w tygodniu,jak nie masz pojęcia o tym jak sie prawidłowo ćwiczy.To tak jak z kierowcami,co z tego że maszyna gwizda jak kierowca pizda!!!Z tego co piszesz to widzę że laik jesteś w pożarnictwie,co do efektów Twoich treningów to widzę że są szokujące,,cyt:3:31'' na km nono tylko pogratulować.Co do alternetywy,ja też mam swój jedyny cel SA PSP i nie mam innego zastępczego projektu,i co też mnie ostudzisz?,właśnie wszytskie laiki szukają czegoś zastępczego,bark im wiary.PS:Podziwiam za poczusie humoru cyt:,,Cwaniak jestem'' PS: Górali w to nie mieszaj!!!

Rekordy sa takie ze kiedys je mierzyles a teraz jest napewno inaczej jak sie trenuje. A do testow mam czas wiec zejde nizej  :wacko: co do biegania to wiem jak sie biega i tyle ci powiem  :wacko: ^_^ o podciagniu tez troche wiem wiec sie nie martwie  ^_^ jak masz jedyny cel - tylko SAPSP to ci zycze tego zebys sie nie dostal  :wub: zeby sie dostali ci co....  :wacko: a ty wtedy nie wiem co zrobisz no chyba ze masz alterantywe jak ja i wielu innych, wiec jak masz czy nie? bo jak nie masz a sie nie dostaniesz to lezysz (no bo z tego wynika ze jedynym twoim celem jest PSP). Druga sprawa to taka ze sam sport to tylko (jakbys zaliczyl wszystko na max-sport i egzaminy) 1/4 punktow do tego musisz sie jeszcze uczyc chemi i fizyki. Mam nadzieje ze tez uczysz  :mellow:. Trzecia sprawa Cwaniak jestem to cytat z filmu a nie moja wlasna opinia o mnie -_-
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2007, 13:22:50 wysłana przez oskar_choi »

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 01, 2007, 13:47:03 »
chłopaki przestańcie się już kłócić o taką głupotę, na to wyjdzie że się obydwaj spotkacie na podziale i to w jednej rocie, nie róbcie ścian między samymi sobą - strażakami, naprawdę to nie ma sensu. Archon i Oskar_choi obydwaj macie na celu straż a idziecie troszkę innymi torami, ale uwierzcie wychodzi na to samo. Archon masz rację, trzeba wierzyć w siebie i dążyć do celu, ja Ciebie rozumiem że jesteś pewny swojego przygotowania, ok każdy robi jak uważa ale dobrze jeśli będziesz miał alternatywę, nie chodzi tutaj o to że się nie dostaniesz, ale każdy dobrze wie że obecna sytuacja w PSP nie jest stabilna i mogą nawet zawiesić aspirantkę (nic na to nie wskazuje ale zawsze pozostaje "ale") i wtedy zostaniesz na lodzie, czasem też zdarzają się sytuacje losowe - wypadki samochodowe, jesteś pewien że jak pojedziesz na egzaminy - dotrzesz na nie? takie właśnie są założenia "alternatywy" mam \y ją po to gdyby coś nie poszło. Oskar, Ty też się nie bulwersuj bo twoja wypowiedź cytuję :
Cytuj
A ja trenuje 7 dni w tygodniu  evil powiem tylko ze 4 razy w tygodniu biegam a 3 razy robie silke. Jak trenuje i kto mi uklada trening nie moge powiedziec bo musialbym Was zabic. Takich rzeczy nie wiedza nawet najstarsi górale  cheesy

też zabrzmiała troszkę zaczepnie, każdy ma swój plan treningowy dobrany pod siebie i niech tak zostanie.

Także chłopaki naprawdę nie ma powodów do obrażania siebie nawzajem -_-

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Archon

  • Gość
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 01, 2007, 14:48:27 »
    Drogi Oskarku,serdecznie dziękuje za życzenia,co do alternetywy,tak tylko takie laiki jak Ty mają,i wiesz co na lodzie napewno nie zostanę,bo będę pracował za darmo, ale pracował,a jak nie to OSP zostaje,co do Ciebie,to podziwiam Twoją głupotę,i współczuję tym którzy jak odpukać dostaniesz sie do straży będą się z Tobą męczyć na podziale,ale spokojnie i na takich cwaniaczków znajdzie sie metoda.Jak dla mnie to jesteś zwykłym pajacem,chłopie czy ty widziałeś kiedyś pożar,może podzielisz się z nami swoim doświadczeniem,co do  mojej chemi to badź spokojny zdaje na maturce poziom rozszerzony,chciałbym się z Tobą spotkać tak na naborze,i sprawdzić czy jesteś naprawdę taki mocny, czy tylko mocny w gębie!!!

    Agusia przepraszam Cię że musisz to wysłuchiwać, no ale widzisz niektórym to się w ***** przewraca!!!   

    Panowie moderatorzy i inni normalni użytkownicy przepraszam Was za słownictwo lecz w tym przypadku nie można postąpić inaczej!!!Usunę ten post po kilku dniach !!!

    PS:Chłopie weź Ty sobie to wszystko podziel na punkty,bo kiepsko u Ciebie z matematyką,co do cwaniaka,piszesz jak dziecko a chcesz startować do SA może za 10 lat!Pozdro!!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2007, 17:56:54 wysłana przez Archon »

Offline oskar_choi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 01, 2007, 18:41:42 »
chłopaki przestańcie się już kłócić o taką głupotę, na to wyjdzie że się obydwaj spotkacie na podziale i to w jednej rocie, nie róbcie ścian między samymi sobą - strażakami, naprawdę to nie ma sensu. Archon i Oskar_choi obydwaj macie na celu straż a idziecie troszkę innymi torami, ale uwierzcie wychodzi na to samo. Archon masz rację, trzeba wierzyć w siebie i dążyć do celu, ja Ciebie rozumiem że jesteś pewny swojego przygotowania, ok każdy robi jak uważa ale dobrze jeśli będziesz miał alternatywę, nie chodzi tutaj o to że się nie dostaniesz, ale każdy dobrze wie że obecna sytuacja w PSP nie jest stabilna i mogą nawet zawiesić aspirantkę (nic na to nie wskazuje ale zawsze pozostaje "ale") i wtedy zostaniesz na lodzie, czasem też zdarzają się sytuacje losowe - wypadki samochodowe, jesteś pewien że jak pojedziesz na egzaminy - dotrzesz na nie? takie właśnie są założenia "alternatywy" mam \y ją po to gdyby coś nie poszło. Oskar, Ty też się nie bulwersuj bo twoja wypowiedź cytuję :
Cytuj
A ja trenuje 7 dni w tygodniu  evil powiem tylko ze 4 razy w tygodniu biegam a 3 razy robie silke. Jak trenuje i kto mi uklada trening nie moge powiedziec bo musialbym Was zabic. Takich rzeczy nie wiedza nawet najstarsi górale  cheesy

też zabrzmiała troszkę zaczepnie, każdy ma swój plan treningowy dobrany pod siebie i niech tak zostanie.

Także chłopaki naprawdę nie ma powodów do obrażania siebie nawzajem -_-

Drogi agusiaczku to nie ja zaczalem, ani nie mialem zamiaru z kims zaczynac! Napisalem post ze trenuje i trenuje to tak jak ty mowisz ''dostosowany mam trening pod siebie''. Napisalem ze o tym jak trenuje nie wiedza anwet najstarsi gorale dla zartu  ^_^ przeciez wszyscy widza jak biegam po swojej miejscowosci  -_- . To Archon sie do mnie pakuje mowic po co mi trening jak nie wiem jak sie trenuje prawidlowo. A skad on moze wiedziec jak ja trenuje i czy to jest prawidlowo? Dbam o trening i wiem ze jest prawidlowy i jak najbardziej dostosowany do mnie. Z drugiej strony Archon bluzni na forum-nie wiem po co. Moglby przynajmniej wstawic ***** Trzecia sprawa TRZEBA miec alternatywe bo nawet jak Archon jest potrafi na dzien dzisiejszy przejsc wszystkie testy na 100% to niech na ma uwadze ze np moze miec wypadek i uraz wyeliminuje go z dostania sie do SA czego ci nie rzycze  :mellow: Sory Archon ze cie urazilem :wacko:

Offline oskar_choi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 02, 2007, 11:43:56 »
Cytuj
Drogi agusiaczku to nie ja zaczalem, ani nie mialem zamiaru z kims zaczynac! Napisalem post ze trenuje i trenuje to tak jak ty mowisz ''dostosowany mam trening pod siebie''. Napisalem ze o tym jak trenuje nie wiedza anwet najstarsi gorale dla zartu  cheesy przeciez wszyscy widza jak biegam po swojej miejscowosci  smiley . To Archon sie do mnie pakuje mowic po co mi trening jak nie wiem jak sie trenuje prawidlowo. A skad on moze wiedziec jak ja trenuje i czy to jest prawidlowo? Dbam o trening i wiem ze jest prawidlowy i jak najbardziej dostosowany do mnie. Z drugiej strony Archon bluzni na forum-nie wiem po co. Moglby przynajmniej wstawic ***** Trzecia sprawa TRZEBA miec alternatywe bo nawet jak Archon jest potrafi na dzien dzisiejszy przejsc wszystkie testy na 100% to niech na ma uwadze ze np moze miec wypadek i uraz wyeliminuje go z dostania sie do SA czego ci nie rzycze  cool Sory Archon ze cie urazilem evil

Odczep się od Archona, bo żeby człowieka oceniać, trzeba go poznać. A z tym bluźnieniem to śmieszny jesteś... taki grzeczny chłopczyk z Ciebie ?  ^_^

Cytuj
rzycze

A ja znów będę chamski i doczepie się do edukacji kandydatów do SA. Kolego Oskarze... chyba czerwonych pasków to nie miałeś...? Chyba że na pupie od ojca  ^_^

Ziomus to Archon pierwszy zaczal  mnie ocenic mowiac ze po co mi trening jak nie wiem jak prawidlowo trenowac :wacko: Po drugie tez bluzinie ale na forach trzeba umiec sie zachowac i nie powinno sie bluznic co najwyzej napisac k**** to od razu inaczej wyglada ale masz raje bluznie i to duzo ^_^ Trzecia sprawa jak kazesz mi nie oceniac kogos to po co oceniasz mnie mowiac ze nie mialem czerwonych paskow???!!! Mialem czerwone paski nie pamietam ile bo nie zawsze sie zdarzaly ale np 3 klase gimnazjum skonczylem z czerwonym i srednia mialem 5.02 (6 z historii :wacko:)

Dop.moder. Jest <opcja> PW - korzystać!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2007, 13:40:48 wysłana przez Ajax »

Archon

  • Gość
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 02, 2007, 13:47:16 »
                 Szanowny Oskarze,moja wypowiedź nie miała na celu ośmieszenia Ciebie i Twojej dumy.Stwierdziłem fakty z Twojej poprzedniej wypowiedźi.Co do słownictwa jakie zastosowałem,przepraszam jeżeli poczułeś się urażony,lecz takowe przeprosiny również napisałem.Co do mojego startu do SA,już Ty mi nie mów nic na temat alternatywy,ja takowej nie posiadam i nikt mi nie powie że robię źle,co do treningu, a ćwicz sobie jak tam chcesz,tylko nie udawaj znawcy w temacie i pisz na temat,bo forum to nie blokowisko.

PS:Znowu się doczepię,ale widać brak Ci wychowania,takowy zwrot,,Ziomuś'' to możesz sobie do taty powiedzieć jak,Ci te Twoje paski na świadectwo przyczepia.Nie wprowadzaj zwrotów jakimi posługują się ludzie marginesu społecznego,bo niedługo na TV będziemy mówić,,Szkiełko'' a na okno ,,Lupo''.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2007, 13:54:43 wysłana przez Archon »

Offline gasior_grzeniu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 05, 2007, 08:53:53 »
6 z historii. To tylko pogratulować. Przyda się w fachu, choć obawiam się że wiedza z gimnazjum już troszkę uleciała.

PS Maturzyści - DAMY RADE!

Archon

  • Gość
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 05, 2007, 14:45:29 »
 Siemka chyba w całym kraju dzisiaj próbna matura,polski jakoś zaliczony.PS:z 6 z historii to może Mysłowice? hehe pozdrawiam wszystkich normalnych!

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 06, 2007, 13:37:55 »
Chyba znowu kłótnia powstanie, ale musze to powiedzieć...

oskar_choi za bardzo pewny siebie jesteś, żeby Cię to nie zgubiło...
Czytając jak do tej pory Twoje 12 postów odnoszę wrażenie że naprawdę jesteś cwaniak.
Jesteś tu nowy a strasznie kozaczysz. Lubisz się kłucić zauwazyłem.
Wyluzuj troche.
I pisz jaśniej (czyt. bardziej zrozumiale), bo czasem ciężko zrozumieć Twoje posty.


Bez urazy kolego.

Pozdrawiam
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 06, 2007, 14:03:42 »
nie przejmujcie sie takim oskarem_choi.
Niech sobie gada ile wlezie, aż mu palce spuchną na kompie..... dzięki gadaniu się może dowartościuje
Kazdy, kto marzy by sie dostać do szkół nie gada tylko bierze się za siebie, poprawia błędy, uczy się i trenuje. Życie zweryfikuje wszystko, jak ktoś da z siebie maxa to nie będzie mieć problemów czy w dostaniu się do szkoły pozarniczej czy też i innej. Najwazniejsze by robić swoje.....
Kozaków paru znałem, co podobnie gadali i jakoś nie mieli później kolegów, przytakiwaczy, bo każdy takiego olewał.....
pozdr.
EGO = 1 / wiedza

Offline oskar_choi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 06, 2007, 21:16:39 »
Widze ze mnie nie lubicie  ^_^ no to fajnie zamkne sie w sobie i bede spal od sciany.

Nie no Panowie tak szczerze to ja nie lubie sie klucic tylko jak ktos ze mna zaczyna. To archon napisal ze trenowac nie umiem-skad on to wiedzial??? powiedzcie! ja sobie tylko napisalem ze trenuje i tyle. nikogo nie zaczepialem. 6 z histy bo lubie histe. nie wiem o jakie myslowice chodzilo ale tam sie nie uczylem :wacko: nie myslcie ze nauczyciel wszystkim stawial z klasy bo tylko mnie sie dostalo  :mellow:
 
Jakis tam kolega napisal ze pewny siebie jestem no sluchajcie nie jestem bo co innego by bylo jaky na czysto dalo sie dostac a tak to ja moge biegac zakuwac i na testacg sie kto inny dostanie. Przykre to jest  :angry:

Ziomus napisalem bo do mnie znajomy tak powiedzial bo mnie nie znal i mi to tak utkwio. A po drugie to sie kolega doczepil ze ziomus napisalem a sam nabluzgal w poscie to ja nie wiem co jest -_-

No i nie wiem co wam tu napisac chyba zebyscie sie wszyscy ale bezemnie do Aspirantek dostali bo na to wychodzi ze mnie nikt nie chce. Powodzenia wam zycze

No ale zeby sie nowym nie znudzilo forum to ten temat jest o treningacj wiec jak tam trenujecie?  ^_^

Offline mruwa24

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 06, 2007, 23:13:22 »
Dobra, chłopak pokazał skruchę i jest git... żrecie się na tym forum jak jakieś nie wyżyte oszołomy! Ok., mnie tez cwaniaki denerwują, ale już jest spoko… Zobaczcie jak to wygląda, ktoś świeży wejdzie, zobaczy taką rozmowę i się zniechęci – pomyśli sobie różne rzeczy… a tak w ogóle to takie kłótnie się załatwia na priv… Pokażcie klasę i nie czepiajcie się szczegółów.

                         PZDR dla Was wszystkich

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: Trening Strażaka
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 06, 2007, 23:18:25 »
Mruwa24 ma racje.
Koniec bezsensownych kłótni...
Wracamy do tematu i uważamy sprawę za nieważną.

Pozdrawiam.
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."