Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Jak dotrzeć do "NOWEGO" by zobaczył, że też jesteśmy w straży.

<< < (23/23)

piotrfire:

--- Cytuj ---Myślę, że akurat w przypadku mojego województwa (dolnośląskiego) sprawa jest jak najbardziej do załatwienia.
--- Koniec cytatu ---

Obyś mario68 miał rację , a Boguś faktycznie jest ugodowy tylko kto zacznie dyskusję?

mario:
My z dołu musimy zacząć naciskać na wszystkie trzy związki zawodowe a już oni sobie z KW poradzą..... W końcu co nieco im zawdzięcza.....

Wrzucam na forum nowy wątek dotyczący rozpoczęcia akcji wysyłania przez dyżurnych SK maili do związków wojewódzkich w sprawie rozpoczęcia rozmów z komendantami wojewódzkimi n/t zmiany systemu służby na Stanowiskach

sam_go:

--- Cytuj ---My z dołu musimy zacząć naciskać na wszystkie trzy związki zawodowe a już oni sobie z KW poradzą..... W końcu co nieco im zawdzięcza.....

--- Koniec cytatu ---

Kto?????? ..komu????
Oj przeceniasz jak zwykle ZZ. Chociaż w Twoich ustach to brzmi jak miód na moje skołatane serce ^_^.
Waszym zadaniem nie jest zawalanie skrzynek, tylko danie ZZ argumentów do rozmów z KW.
Czy powrót do systemu zapewni prawidłową pracę(służbę SK), czy nie spowoduje lawinowego wzrostu nadgodzin? a i bardzo ważne: czy za chwilę nikt nie wyskoczy, że to ZZ go skrzywdziły dążąc do przywrócenia systemu 24.

meremre:
Mój drogi Sam_go
jak cię czytam to chwilami się zastanawiam po czyjej jesteś stronie? Czy wcześniej widziałeś tyle "żółci" na forum? Dopiero nasi ""reformatorzy i dobroczyńcy"" sprowokowali SK.

sam_go:
I Ty Brutusie przeciwko mnie?? ^_^
Szczerze mówiąc nie wierzę, aby udało się przepchnąć system 24/72 - przynajmniej narazie. Czekam na rozwiązania i propozycje od chłopaków z SK w moim województwie, no niestety, tego nikt za Was nie zrobi, bo najlepiej znacie temat. ZZ mogą przedstawić Wasze argumenty i je poprzeć. Również widzę pewne zagrożenia odnośnie etatyzacji SK przy powrocie do "trójpolówki" - co zrobić z 4 zmianą? Tak jak napisał jeden z przedmówców, niektórzy zyskali na przejściu na 12 i w imię czego mieliby to teraz tracić?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej