Autor Wątek: Jakim cudem w PSP?  (Przeczytany 23864 razy)

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Jakim cudem w PSP?
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 29, 2007, 18:16:42 »
Szanowny Panie przedmówco!!
Z wielką radością pragnę Cię poinformować, że o godzinie 08:37:21 byłem w pracy.
Co do moich zainteresowań sportowych – nic mi nie wiadomo o tym, bym grał w PALANTA. Liczę jednak na lekcję udzieloną z Twojej strony, ponieważ domniemam, że jesteś specjalistą.

Pogromcy Płomyka – fajny tekst!! Jeśli pijesz tym do mnie informuję, że nie jestem wybitnym znawcą straży. Tak przez przypadek przeczytałem kiedyś „Jak Wojtek został strażakiem” i od tamtej pory choruję.
Myślę, że po tej wymianie wzajemnych życzliwości wrócimy do „w miarę” normalnej dyskusji.
Pozdrawiam – beznadziejny Moderator

PS Informuję jednocześnie, że dalsza polemika będzie usuwana..

„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Mariusz_43

  • Gość
Odp: Jakim cudem w PSP?
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 29, 2007, 18:27:13 »
Szanowny Panie przedmówco!!
Z wielką radością pragnę Cię poinformować, że o godzinie 08:37:21 byłem w pracy.
Co do moich zainteresowań sportowych – nic mi nie wiadomo o tym, bym grał w PALANTA. Liczę jednak na lekcję udzieloną z Twojej strony, ponieważ domniemam, że jesteś specjalistą.

Pogromcy Płomyka – fajny tekst!! Jeśli pijesz tym do mnie informuję, że nie jestem wybitnym znawcą straży. Tak przez przypadek przeczytałem kiedyś „Jak Wojtek został strażakiem” i od tamtej pory choruję.
Myślę, że po tej wymianie wzajemnych życzliwości wrócimy do „w miarę” normalnej dyskusji.
Pozdrawiam – beznadziejny Moderator

PS Informuję jednocześnie, że dalsza polemika będzie usuwana..



Brawo za szybkie i zdecydowane działanie moderatora MGNACZUS-a  -_- 

Do użytkownika Cień: Mógłbym z Tobą podyskutować w miarę kulturalnie, ale chyba się nie da. Mimo to pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: Jakim cudem w PSP?
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 29, 2007, 18:34:13 »
Szanowny Panie przedmówco!!
Z wielką radością pragnę Cię poinformować, że o godzinie 08:37:21 byłem w pracy.
Co do moich zainteresowań sportowych – nic mi nie wiadomo o tym, bym grał w PALANTA. Liczę jednak na lekcję udzieloną z Twojej strony, ponieważ domniemam, że jesteś specjalistą.

Pogromcy Płomyka – fajny tekst!! Jeśli pijesz tym do mnie informuję, że nie jestem wybitnym znawcą straży. Tak przez przypadek przeczytałem kiedyś „Jak Wojtek został strażakiem” i od tamtej pory choruję.
Myślę, że po tej wymianie wzajemnych życzliwości wrócimy do „w miarę” normalnej dyskusji.
Pozdrawiam – beznadziejny Moderator

PS Informuję jednocześnie, że dalsza polemika będzie usuwana..


Co do nauki gry w palanta to pod łodzią w drugi dzień świąt wielkanocnych jest turniej palanta możesz się tam nauczyć ja tak bardzo chcesz  co do palanta jak i pogromców płomyków nie tyczyło się do ciebie lecz ogólnie nie pochlebiaj sobie aż tak mi nie dopiekłeś  bym miał cię wyzywać zresztą nie wyzywałem tak tu nikogo ale poniektórych z forumowiczów bauwochwalsto mnie sprowokowało.
Pozdrawiam Cięń em.

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: Jakim cudem w PSP?
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 29, 2007, 18:51:26 »
Do Mariusz 43 pewnie że się nie da klasyfikuje cię do tej nie licznej grupy z drugiego dnia świąt . I  wzajemnie miłego wieczorka.
Pozdrawiam Cięń em.

barwa

  • Gość
Odp: Jakim cudem w PSP?
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 29, 2007, 20:01:33 »
Wiesz co Mariusz_43 chyba to był głupi pomysł z tym tematem.
Wychodzi tu tylko, jacy ludzie tu siedzą.

Do Moderatora
Może warto zamknąć ten temat, bo to się ż....ć chce jak się jak się to czyta

Mariusz_43

  • Gość
Odp: Jakim cudem w PSP?
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 29, 2007, 20:06:18 »
Wiesz co Mariusz_43 chyba to był głupi pomysł z tym tematem.
Wychodzi tu tylko, jacy ludzie tu siedzą.

Do Moderatora
Może warto zamknąć ten temat, bo to się ż....ć chce jak się jak się to czyta

Żaden temat nie jest głupi jeżeli kogoś w szkole nauczyli jak powinna wyglądać dyskusja.
Ale co tu mówić o poprawnej dyskusji, jak niektórzy nie wiedzą jak się pisze wyraz "drzwi" i w ogóle są bardzo "poprawni" polonistyczne. (O kim mówię to większość się domyśli -_-).
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2007, 20:09:24 wysłana przez Mariusz_43 »

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Jakim cudem w PSP?
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 29, 2007, 20:07:32 »
zycze wam skłoconym zebyscie jechali do zdarzenia w jednym zastepie......ja wiem ze w polsce jest duzo nienawisci ale po co tym zarazac cale forum???piszcie na priw a jezeli ktory ma odwage niech da numer tel to sobie wygarniecie to co wam lezy na wątrobie....pozdrawiam