Pożarnictwo > Ratownictwo Medyczne

zakopane 2007

<< < (2/2)

MIKO:
Pan prowadzący szkolenie miał rację . U mnie też są piguły z specjalizacją  i ratownicy medyczni i też staramy się by zaliczali kurs . Ale nie bo wątpimy w wiedzę , tylko chcemy by poznali obowiązujące w KSRG procedury i zakres uprawnień Ratowników KSRG . A potem jakoś ta współpraca jechała do przodu , a przy okazji dostajemy w taki sposób kadrę  do prowadzenia szkoleń . Ponieważ no trochę te procedury się różnią ( komercyjnie mówiąc ALS vi BLS ) i zdarzało się , że były problemy dojść do konsensusu . Jak do ratowników medycznych dołożymy jeszcze piguły to już całkowicie mamy burzę mózgów .  Taki anegdotyczna już u nas dyskusja to cechy pewne śmierci , a plamy opadowe . Większość piguł powie Ci że to nie jest pewna cecha śmierci bo na oddziale występują one nawet kilkadziesiąt godzin wcześniej .

I dlatego wysyłamy na kursy KSRG by usystematyzować wiedze .

PZDR 

miggru:
No właśnie zastanawiałem się jak to napisać bo wiem że była na ten temat dyskusja i to dosyć obszerna, ale teraz już nie mam wątpliwości. Postanowiłem spojrzeć na papierek ukończenia tego kursu i tak właśnie tam pisało więc napisałem i tu. I żeby było jasne wiem na czym polega różnica między ratownikami po studium medycznym, a kilku dniowym szkoleniu i dobrze że zmienili i nazwy bo tak była ona mylna.

bulon:

--- Cytuj ---Miggru zaraz Bulon opierdoli Cię za Ratownika Medycznego KSRG , więc popraw na Ratownika KSRG .
--- Koniec cytatu ---
.... zawiodlem sie na tobie

MIKO:
E……….. bulon bez nerwów , pośmiać czasami się trzeba , ja już kiedyś Ci napisałem że według mnie mogę się nazywać Wacek , a i tak swoje robię . Na najbliższe dwa dni wystawiam zespół RM do zabezpieczenia dużej imprezy i jak patrzę na pogodą to już mam dość tej patelni. Będzie co robić ! Pozdrawiam .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej