Pożarnictwo > Sprzęt

Uszkodzenia Węży Ssawnych

(1/3) > >>

Simoonnn:
Z góry dziękuję za dodatkowe uwagi. Pozdrawiam

dago:
Nieeee, no  poprawcie mnie moi drodzy ale to lekka przesada !!

Simoonnn'ie no bez przesady, co to za temat? Rejestrujesz konto i walisz takiego gaga. że ręce opadają.
--- Cytuj --- Z góry dziękuję za dodatkowe uwagi.
--- Koniec cytatu ---
To są właśnie moje 'dodatkowe uwagi.
Napisz Co chcesz wiedzieć, dlaczego ważne jest zdobycie opinii o ssawniakach.  Piszesz pracę naukową czy po prostu się nudziłeś?

Jeśli to takie ważne, napisz nam o tym ze szczegółami, inaczej wybacz, ale to lekkie lekceważenie nas - użytkowników forum.

PS.
Jeśli nie zajdą ważne okoliczności do niedzieli kasuję ten wątek, jak i wątki KUCHARA o podobnej treści.

KUCHAR:
Nie wiem co jest nie tak  w sondzie Simooonna. Mi też są potrzebne takie informacje  a właściwie NAM, bo piszę w imieniu sporej grupy strażaków. Kilku z nas jest bywalcami na forum i pewnie odpowiada na inne ankiety. Ostatnio np. głosowałem na Stara 266. Nie wiem dlaczego sonda nt. węży jest gorsza od takiej nt. samochodów czy innego sprzętu. A jeśli popełniono jakieś błędy tworząc ankietę to można to skomentować. Apeluję o pozostawienie ankiet i głosowanie.

dago:
Na PW wymieniliśmy stanowiska z Simoonnn'em. Liczę, że uwzgledni moje zdanie.
Co do innych ankiet --> zgadzam się bywały różne, często nalezało reagować. Ostatnio pojawiły sie głosy zirytowanych grupowiczów i powstał pomysł regulaminu oraz szerszego moderowania.

Pozdrawiam 'sporą grupę strażaków' z I piętra, piszcie dużo i ciekawie, a napewno wszyscy na tym skorzystamy !
 

aniolstroz:
Ja też chciałbym wtrącić swoje 5 groszy z opinią na temat tych tematów!
Jak zobaczyłem te tematy w dziale sprzęt to normalnie aż się cały "czerwony" zrobiłem ze złości! Nawet po przejrzeniu ich mi nie minęło bo uważam je za beznadziejne i mimo że są potrzebne do jakiejś ankiety to i tak jestem na NIE! Ja uważam że można to było inaczej zrobić - a mianowicie stworzyć jeden temat na temat Ankiety! Napisać o co Tobie dokładnie chodzi, do czego to potrzebujesz itp. podac swoj mail i poproscic aby osoby chętne do wypełnienia ankiety zgłosiły się do Ciebie (przysłały swojego maila). No i wysyłałbyś im tą ankietę a oni by to wypełnili i odesłali Tobie spowrotem!

I uwaga do forumowiczów - jeżeli taki temat by się np pojawił to proszę o nie umieszczanie postów typu: "Ja z chęcią bym taką ankietę wypełnił" , "Wyślij mi na xxx@xx.pl" itp. Jeżeli coś prywatnego chcesz przekazać to skorzystaj z Prywatnej Wiadomości!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej