Pożarnictwo > Sprzęt

Uszkodzenia Armatury

(1/1)

KUCHAR:
Komentarze mile widziane. Pozdrawiam.

KUCHAR:
Chciałbym uzasadnić dlaczego pojawiły się moje ankiety.
Moja grupa potrzebuje informacji nt. uszkodzeń sprzętu i armatury wodnej do pracy zaliczeniowej. Są to naprawdę trudno dostępne informacje, nikt chyba nie prowadzi takich statystyk a firmy nie chwalą sie raczej tym co się psuje. Dlatego uważam, że ankieta może być dobrym (jedynym) źródłem informacji na ten temat. Jak zauważyłem, do tego wniosku doszedł też Simooonn, którego wydaje mi się znam.
Mam nadzieję, że nie tylko ja skorzystam z wyników sondy.
Proszę o uwagi i z góry dziękuję.  

Witold:
Ja bym jeszcze napisał, w jakiej szkole to zaliczenie. Jeśli w SGSP to wiesz pewnie, że tak zrealizowana ankieta nie ma nic wspólnego ze statystyką... :) . Dużo bardziej rozsądne byłoby zrobienie tej ankiety na papierze i rozesłanie (osobiste zaniesienie) do jednostek JRG czy OSP.

Witek

KUCHAR:
Dzięki Witold za sugestię. Ankiety na papierze też rozesłałem. Wymagają one trochę więcej czasu.
Mam nadzieję, że zagłosowałeś ;)
Pozdrawiam.  

gorex:
widac poprawe uwagi nie poszly w las.
co do ankiety. dobrze byloby np. postawic pytanie w ten sposob: "czy pamietasz w swojej praktyce uszkodzenia armatury, jesli tak wymien czego dotyczyly i ile razy"
duzo ze statystyka taka informacja nie bedzie miala ale bedzie miala znamiona szerszego spojrzenia. ostatnie Twoje zdanie mogloby brzmiec tak jak napisales ze nie tylko ty skorzystasz ale rowniez ze wyniki (właściwie odpowiedzi) zliczysz i przedstawisz w ostatnim poscie tej ankiety, zapytania. co do mojej odpowiedzi. glosowalem na rozdzieelacz - prawie wlasciwie kazdy przecieka.
ale pokoleji:
rozdzielacz- przeciekaja kazdy w JRG mocniej te kulowe,
smoki ssawne- 2 w JRG jeden bez klapy, w drugim zawor kalpowych niewysrodkowany nie trzyma slupa wody,
wysysacze glebinowe- chyba malo awaryjny sprzet, bez uwag choc zadko uzywalem, wole elektryke mniej wezy,
zasysacze liniowe - nie wiem nigdy nie stosowalem, ale pewnie procentow nie trzymaja,
zbieracze- nigdy nie stosowalem, prostek jak konstrukcja cepa.
dzialka - ciezko sie kreca raczej bez uwag,
stojaki - bez awarii
przełaczniki- bez awarii
kurtyny- rdzewieja i nie podaja takiej kurtyny jak trzeba.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej