Służba > Forum zawodowców

Nasza wizja reformy emerytalnej-czekać czy uciekać?

<< < (865/892) > >>

bulson:

--- Cytat: ŁukaszA-ów w Marzec 05, 2021, 13:32:11 ---https://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=B49HKT
Z tej interpretacji wynika, że przyjęci na starych zasadach zostają na starych zasadach, chyba że będą chcieli przejść na nowe. Dlaczego wg. Was trzeba będzie uciekać?

--- Koniec cytatu ---

Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie.Czyli według mojego rozumowania przyjęci na starych zasadach idą po staremu chyba że ktoś sam będzie chciał przejść na nowe i naliczanie emerytury zostaje bez zmian z ostatniego, a nie z 10 lat jak to jest po 1 Stycznia 2013r.

Puap:
Co z tym artykułem 15aa, może będzie 15yz masakra

qqłka:
2025 to już górna granica według mnie - dobrze, że jestem w tej komfortowej sytuacji (jeszcze w zależności od komendanta), max w dodatkach i nie ma na co czekać... i jest na maksa... spokój… cisza….

opau:
Obawa jest taka czy decydując się na emkę na starych zasadach będzie można jeszcze zostać w służbie po 2024r czy będzie obowiązek przejścia na emkę do końca 2024r.

Eqinox:

--- Cytat: opau w Sierpień 28, 2021, 18:49:07 ---Obawa jest taka czy decydując się na emkę na starych zasadach będzie można jeszcze zostać w służbie po 2024r czy będzie obowiązek przejścia na emkę do końca 2024r.

--- Koniec cytatu ---
Skąd taka obawa?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej