Autor Wątek: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?  (Przeczytany 40875 razy)

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 28, 2007, 06:20:21 »
Pytanie do tych mieli wypełniać ankiety: Czy te ankiety były drukowanie orginalnie i posiadały nr uczestnika ?
 Jeżeli nie posiadały i były to tylko kserówki to może wystąpić szwindel z wynikami.

  Tak na marginesie .Kiedyś wypełniałem taką ankiete dla pewnej firmy tym zajmującej się i znajdował sie na niej nr kolejny uczestnika . Zkąd OBOP bedzie wiedział w ilu sztukach w komendach to powielili i ile brało w tym badaniu ludzi  podczas opracowywania wyników. Znając nasze realia zawsze znajdą się nadgorliwcy ,aby wykazać się przed KG.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 28, 2007, 06:39:51 »
Pytanie do tych mieli wypełniać ankiety: Czy te ankiety były drukowanie orginalnie i posiadały nr uczestnika ?
 Jeżeli nie posiadały i były to tylko kserówki to może wystąpić szwindel z wynikami.

  Tak na marginesie .Kiedyś wypełniałem taką ankiete dla pewnej firmy tym zajmującej się i znajdował sie na niej nr kolejny uczestnika . Zkąd OBOP bedzie wiedział w ilu sztukach w komendach to powielili i ile brało w tym badaniu ludzi  podczas opracowywania wyników. Znając nasze realia zawsze znajdą się nadgorliwcy ,aby wykazać się przed KG.
Przecież juz wczesniej napisałem, że były kserowane. Pracownik administracyjny u nas przywiózł 1 sztukę i dokserował potrzebną ilość sztuk.Brak na nich jakichkolwiek nr kolejnych, także szwindel z tym to napewno będzie a wygląda to jakby sobie KG dokleił logo CBOS do swoich wypocin.
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline strazon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 28, 2007, 09:09:16 »
Witam
kolejny dzień, zatem jak "CNN" pragne was poinformować o nowych newsach.

Dziś z samego rana D-ca JRG zwołał całą nową przyjmujacą III zmianę na sali wykładowej. Oczywiście mowa  była o wykonywaniu poleceń słuzbowych i rozkazów!! Następnie zostały rozdane kserówki ankiety. Wytyczne jasne:

zadnej odmowy wypełniania ankiety,
pod żadnym pozorem nie wolno nikomu zakreślić więcej niż jedną odpowiedź.  Zmiana prawie cała młoda, sami stazyści więc wybory nie mieli, sprawa jasna, albo wypełniaja albo...

Jeden ze zmiany wczorajszej został wezwany na dywanik ( też młody, po szkole aspiranckiej ) I  usłyszał: albo wypełniasz poprawnie drugi raz ankiete, albo zostaniesz (cytat) "odstrzelony w póżniejszym terminie".

Pozostało nas pięciu ( choć ten jeden wcale się nie wyłamuje, to że wypełnił nie zmienia faktu jak z nim postapiono) w tym jeden stażysta. Było sześciu. Każda wypowiedź d-cy JRG jest w stylu:

Jeszcze tak jest ale to sie zmieni,
wobec Pana będzie prowadzone postepowanie dyscyplinarne!!!! itd.

Wychodzi na to, że teraz idzie nie tylko o zachowanie twarzy, ale teraz idzie o to czy wogóle bedziemy dalej pracowac.
Widać po jego zachowaniu, że dązy do zniszczenia nas na każdy możliwy sposób, łacznie ze zwolnieniem ze słuzby oczywiście w porozumieniu z KM.


Dla zainteresowanych ---   woj. pomorskie, KM Słupsk, JRG Ustka

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 28, 2007, 09:21:46 »
Po co tyle trudu, D-ca sam mógł wypełnić wszystkie. Nie zrobił tego bo wie czym to grozi dlatego lepiej wymusić to na podwładnych.
I o to mamy miarodajność po myśli twórców.
Komunizm wraca?

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 28, 2007, 09:27:22 »
strazon a czy u was działają jakieś związki ?
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline strazon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 28, 2007, 09:32:53 »
tak jest związek ZZ "Florian" zarząd wojewódzki.

Ich postępowanie jest takie, że zanim przewodniczący coś zadziałał to juz dzwonili do niego próbujac go zastraszyć. Myslę że trochę na naszą niekorzyść w tym wypadku jest to, że zarząd wojwódzki jest w naszej jednostce i związkowcy są bezposrednio w to zaangazowani. dletego aby z nimi walczyc potrzebujemy "silniejszych argumentów"

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 28, 2007, 09:37:57 »
W najbliższym czasie a może właśnie teraz d-ca jrg będzie miał telefon od miłej pani dyrektor biura z kg, może to go trochę powstrzyma - miłej nie zawsze i nie dla wszystkich.
Informujcie na bieżąco o rozwoju sytuacji.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 28, 2007, 09:49:05 »
Witam
kolejny dzień, zatem jak "CNN" pragne was poinformować o nowych newsach.

Dziś z samego rana D-ca JRG zwołał całą nową przyjmujacą III zmianę na sali wykładowej. Oczywiście mowa  była o wykonywaniu poleceń słuzbowych i rozkazów!! Następnie zostały rozdane kserówki ankiety. Wytyczne jasne:

zadnej odmowy wypełniania ankiety,
pod żadnym pozorem nie wolno nikomu zakreślić więcej niż jedną odpowiedź.  Zmiana prawie cała młoda, sami stazyści więc wybory nie mieli, sprawa jasna, albo wypełniaja albo...

Jeden ze zmiany wczorajszej został wezwany na dywanik ( też młody, po szkole aspiranckiej ) I  usłyszał: albo wypełniasz poprawnie drugi raz ankiete, albo zostaniesz (cytat) "odstrzelony w póżniejszym terminie".

Pozostało nas pięciu ( choć ten jeden wcale się nie wyłamuje, to że wypełnił nie zmienia faktu jak z nim postapiono) w tym jeden stażysta. Było sześciu. Każda wypowiedź d-cy JRG jest w stylu:

Jeszcze tak jest ale to sie zmieni,
wobec Pana będzie prowadzone postepowanie dyscyplinarne!!!! itd.

Wychodzi na to, że teraz idzie nie tylko o zachowanie twarzy, ale teraz idzie o to czy wogóle bedziemy dalej pracowac.
Widać po jego zachowaniu, że dązy do zniszczenia nas na każdy możliwy sposób, łacznie ze zwolnieniem ze słuzby oczywiście w porozumieniu z KM.


Dla zainteresowanych ---   woj. pomorskie, KM Słupsk, JRG Ustka

Jak masz możliwość nagraj na dyktafon mp3 swojego palanta i trzymaj jako dowód.
Informować Prokuratory juz nie musisz bo Pan KG czytuje to forum i ma świadomośc co się dzieje, a skoro ją ma to teraz na nim spoczywa obowiązek poinformowanie prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Zobaczymy jak się nasz najlepszy i jedyny w swoim rodzaju KG zachowa. Z twarzą czy bez twarzy....
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 28, 2007, 09:49:42 »
Informacja dotarła także do ZK Florian
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline bombello1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 28, 2007, 10:27:50 »
Jak do jutra sprawa się nie wyklaruje ,to będzie to ciekawy kąsek dla gazety FAKT oraz TVN,(zastraszanie jest ścigane z urzędu) Zastraszanie i szantaż w JRG ustka -będzie ciekawym tytułem


Ps.poszukam telefonu do paru gazet,może się przydać.

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 28, 2007, 10:30:44 »
Jak do jutra sprawa się nie wyklaruje ,to będzie to ciekawy kąsek dla gazety FAKT oraz TVN,(zastraszanie jest ścigane z urzędu) Zastraszanie i szantaż w JRG ustka -będzie ciekawym tytułem


Ps.poszukam telefonu do paru gazet,może się przydać.
Napewno...i nie ma co nalezy nazywac rzeczy po imieniu...jak napiszesz coś konkretnego wklej to również tu...porozsyłamy do znajmomych mediów....
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline strazon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 28, 2007, 10:43:53 »
[ZZ "Florian"  zarzad wojewódzki.

Przewodniczący po telefonie jaki dostał od D-cy JRG zasłabł. Zostało wezwane pogotowie.
Nie zdążył zanieść pisma w którym ZZ zajmują stanowisko w tej sprawie.

Offline bombello1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 28, 2007, 11:14:56 »
No to się nawyrabiało - ku..a to nie komuna!!!!!!
D-ca JRG powinien pisać już raport o emeryture ze skutkiem natychmiastowym- wnioskuję z jego posunięcia że ma albo nóż na gardle albo jest wychowankiem komuny-ale nie zmienia to faktu że zostało popełnione przestępstwo.Poczekajmy do wieczora może KG się jakoś do tego ustosunkuje.

Ps.http://efakt.pl/redakcja.aspx

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 28, 2007, 11:16:26 »
Witam
kolejny dzień, zatem jak "CNN" pragne was poinformować o nowych newsach.

Dziś z samego rana D-ca JRG zwołał całą nową przyjmujacą III zmianę na sali wykładowej. Oczywiście mowa  była o wykonywaniu poleceń słuzbowych i rozkazów!! Następnie zostały rozdane kserówki ankiety. Wytyczne jasne:

zadnej odmowy wypełniania ankiety,
pod żadnym pozorem nie wolno nikomu zakreślić więcej niż jedną odpowiedź.  Zmiana prawie cała młoda, sami stazyści więc wybory nie mieli, sprawa jasna, albo wypełniaja albo...

Jeden ze zmiany wczorajszej został wezwany na dywanik ( też młody, po szkole aspiranckiej ) I  usłyszał: albo wypełniasz poprawnie drugi raz ankiete, albo zostaniesz (cytat) "odstrzelony w póżniejszym terminie".

Pozostało nas pięciu ( choć ten jeden wcale się nie wyłamuje, to że wypełnił nie zmienia faktu jak z nim postapiono) w tym jeden stażysta. Było sześciu. Każda wypowiedź d-cy JRG jest w stylu:

Jeszcze tak jest ale to sie zmieni,
wobec Pana będzie prowadzone postepowanie dyscyplinarne!!!! itd.

Wychodzi na to, że teraz idzie nie tylko o zachowanie twarzy, ale teraz idzie o to czy wogóle bedziemy dalej pracowac.
Widać po jego zachowaniu, że dązy do zniszczenia nas na każdy możliwy sposób, łacznie ze zwolnieniem ze słuzby oczywiście w porozumieniu z KM.


Dla zainteresowanych ---   woj. pomorskie, KM Słupsk, JRG Ustka

Dla mnie to sprawa dla prokuratury nic dodać  nic ująć..

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline seba1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 122
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 28, 2007, 11:42:03 »
Uważam, że powinna również iść informacja do CBOSu. Niech wiedzą co fimują swoim logiem i w jaki sposób "zachęca" się zainteresowanych do wypełniania tej ankiety.

A może CBOS nic nie wie, że taka ankieta powstała ???  .....  nie no tak się tylko zastanawiam. 
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2007, 17:40:02 wysłana przez seba1 »

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 28, 2007, 12:24:05 »
[ZZ "Florian"  zarzad wojewódzki.

Przewodniczący po telefonie jaki dostał od D-cy JRG zasłabł. Zostało wezwane pogotowie.
Nie zdążył zanieść pisma w którym ZZ zajmują stanowisko w tej sprawie.

Cóz takiego mógł mu powiedzieć owy d-dca???
Taki mocny jest?? A może pociotak Skomry??


A swoją droga wysłałem zapytanie do CBOS-u:

Witam
Może nam Państwo wyjasnia na jakich warunkach i kto powinien Ankiete
prowadzić ,?? Wy czy pracownicy CBOS.

Oto co się dzieje w jednej z polskich Jednostek ratowniczo-gasniczych w
Ustce:

cytat. ze strony:
http://www.strazak.pl/forum/index.php?topic=3863.msg48843#new

Witam
kolejny dzień, zatem jak "CNN" pragne was poinformować o nowych newsach.

Dziś z samego rana D-ca JRG zwołał całą nową przyjmujacą III zmianę
na sali wykładowej. Oczywiście mowa  była o wykonywaniu poleceń
słuzbowych i rozkazów!! Następnie zostały rozdane kserówki ankiety. Wytyczne
jasne:

zadnej odmowy wypełniania ankiety,
pod żadnym pozorem nie wolno nikomu zakreślić więcej niż jedną
odpowiedź.  Zmiana prawie cała młoda, sami stazyści więc wybory nie mieli,
sprawa jasna, albo wypełniaja albo...

Jeden ze zmiany wczorajszej został wezwany na dywanik ( też młody, po
szkole aspiranckiej ) I  usłyszał: albo wypełniasz poprawnie drugi raz
ankiete, albo zostaniesz (cytat) "odstrzelony w póżniejszym terminie".

Pozostało nas pięciu ( choć ten jeden wcale się nie wyłamuje, to że
wypełnił nie zmienia faktu jak z nim postapiono) w tym jeden stażysta. Było
sześciu. Każda wypowiedź d-cy JRG jest w stylu:

Jeszcze tak jest ale to sie zmieni,
wobec Pana będzie prowadzone postepowanie dyscyplinarne!!!! itd.

Wychodzi na to, że teraz idzie nie tylko o zachowanie twarzy, ale teraz
idzie o to czy wogóle bedziemy dalej pracowac.
Widać po jego zachowaniu, że dązy do zniszczenia nas na każdy możliwy
sposób, łacznie ze zwolnieniem ze słuzby oczywiście w porozumieniu z KM.

Dla zainteresowanych ---   woj. pomorskie, KM Słupsk, JRG Ustka


Informuje , że idziemy z ta profesjonalnie prowadzoną przez Was ankieta do mediów. Media sprawdza jak profesjonalnie działacie.

Strażacy Państwowej Straży Pożarnej
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2007, 12:54:52 wysłana przez Ogniowy »
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 28, 2007, 15:51:43 »
I tak trzymać daj znać   jak będziesz miał odp..

Swoją drogą to aż się nie chce wierzyć aby byli tacy D-cy jrg  ...Ohyda ..

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline DSP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 28, 2007, 16:21:37 »
Ogniowy - tak trzymać, ja czekam na info z jednej z KP/M organizacyjnie przynależnych do DSP. Jeżeli pozwolisz to również, mając oczywiście odpowiednią informację wyślę do jakiejś TV, lub PR (polskie radio?). Jeżeli bym mógł skorzystać z Twojej info to byłbym wdzięczny, po co powielać - mogą doczepić się do interpunkcji...? Żałuję bardzo, że ankieta trafiła nie do tego(ych) powiatu(ów) co powinna trafić - wtedy CBOP? vide KG  miałoby odpowiednią odpowieź!!! PROTESTUJEMY!!! A propo's do moderatorów, lub życzliwych, podpowiedzcie Mi - tylko się nie śmiejcie, jestem człowiekiem starszej już daty- jak dopisać dolny podpis. np. INTERNETOWY PROTEST STRAŻAKÓW i KUBEŁ NA ANKIETĘ???

Offline bombello1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 28, 2007, 17:21:58 »
strazon-coś tak zamilkł? co z przewodniczącym,wyjdzie z tego?
Pan R.Smysło jeszcze siedzi na swoim stołku czy już na walizkach?
informuj na bieżąco.
Ustka jestem z wami.

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 28, 2007, 17:44:25 »
Ogniowy - tak trzymać, ja czekam na info z jednej z KP/M organizacyjnie przynależnych do DSP. Jeżeli pozwolisz to również, mając oczywiście odpowiednią informację wyślę do jakiejś TV, lub PR (polskie radio?). Jeżeli bym mógł skorzystać z Twojej info to byłbym wdzięczny, po co powielać - mogą doczepić się do interpunkcji...? Żałuję bardzo, że ankieta trafiła nie do tego(ych) powiatu(ów) co powinna trafić - wtedy CBOP? vide KG  miałoby odpowiednią odpowieź!!! PROTESTUJEMY!!! A propo's do moderatorów, lub życzliwych, podpowiedzcie Mi - tylko się nie śmiejcie, jestem człowiekiem starszej już daty- jak dopisać dolny podpis. np. INTERNETOWY PROTEST STRAŻAKÓW i KUBEŁ NA ANKIETĘ???
Macie kilka adresów osób i mediów, które moga się nami zainteresować:
widzowie@tvn.pl, biuro@janrokita.pl, przeglad@przeglad-tygodnik.pl, Ryszard.Kalisz@sejm.pl, marek.biernacki@sejm.pl , listy@superexpress.pl, redakcja@rmf.fm, contact@agora.pl, widzowie@tvp.pl, gosc@radiozet.com.pl, j.czarnecki@radiozet.com.pl, redakcja@eFakt.pl, redakcja@trybuna.com.pl       
Wystarczy skopiować i wkleić w DO:
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline MCh

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 131
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 28, 2007, 17:56:54 »
Gratuluję postawy kolegom z Ustki. Nie mozna dać się zastraszyć, ja próbowałbym jeszcze powiadomić w pierwszej kolejności właściwego prokuratora o mozliwości popełnienia przestępstwa. Dość juz "prywatnych" folwarków panów KM/P czy nawet d-ców JRG i ich popleczników.

Offline strazon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 28, 2007, 18:37:34 »
strazon-coś tak zamilkł? co z przewodniczącym,wyjdzie z tego?

cisza, gdyz nie mam teraz nowych wiadomości. Sam czekam na newsy. Co się dzieje w JRG nie wiem.
 Z przewodniczącym mam nadzieje, że jest lepiej. Pismo zostało dostarczone do KM. Czekam na dalsze wiadomości. Przyznam, że z niecierpliwością i pewną obawą.

Offline strazon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 28, 2007, 18:56:33 »
Gratuluję postawy kolegom z Ustki. Nie mozna dać się zastraszyć, ja próbowałbym jeszcze powiadomić w pierwszej kolejności właściwego prokuratora o mozliwości popełnienia przestępstwa. Dość juz "prywatnych" folwarków panów KM/P czy nawet d-ców JRG i ich popleczników.

Dzięki. Oczywiście, że nie mozna dawać się zastraszac. My mamy dość to co u nas się dzieje to nie jest to tylko ta jedna sprawa.  cały czas stosują środki perswazji, coraz to wymyslniejsze aby utrudnić i uprzykrzyć nam słuzbe. Stwierdzenia typu poproszę na pismie. Na wszystko co by się nie stało, z czym byś się nie zwrócił. Natomiast spróbuj dostać coś na pismie...  hehe tylko oficjalne pisma i odgórne.
Dalej-  zasługi oczywiście to Ja ( czyt. D-ca JRG) porażki cała załoga itd. nawet drobnostka urasta do rangi wielkiego wydarzenia co wiąże się z wyciąganiem wniosków.

Na wszelkiego rozmowach "motywacyjnych" np. przed opinia na awans wyciagany jest zeszyt ( teraz elektroniczny) i odczytywanie " zasług" żeby nikt nie miał pretensji co i dlaczego. itd. Zresztą duzo pisania. Dodam, ze niestety praktycznie każda impreza towarzyska w pewnym momencie zostaje popsuta gdyż temat schodzi na to co sie dzieje i co znowu wymyślili.

Kiedyś na urlopie będąc nie moglem sie doczekać końca urlopu, kiedy wrócę na służbę, uwielbiam wyjazdy, a u nas jest ich jak na lekarstwo, teraz urlopu za mało i nigdy nie bedzie za duzo. Wszyscy byśmy chcieli aby się to zmieniło.  I nie chodzi tu o to, że D-ca od nas za duzo wymaga. Nie chcemy obnizania poziomu. Chcemy aby nas traktowano jak ludzi, Jak dorosłych ludzi, fachowców i ratowników, a nie idiotów i stado baranów!! Wiemy co do nas należy, chcemy być profesjonalistami. Niestety nie jest nam to dane. o młodzieży-stażystach to już nawet nie wspomne. A wyniki u nas b. dobre. W woj. zajmujemy czołowe miejsca w wyszkoleniu, po przegladach pierwsze miejscew ojewództwie!!

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 28, 2007, 19:13:52 »
Cytuj
Kiedyś na urlopie będąc nie moglem sie doczekać końca urlopu, kiedy wrócę na służbę, uwielbiam wyjazdy, a u nas jest ich jak na lekarstwo, teraz urlopu za mało i nigdy nie bedzie za duzo
Większość ma takie odczucia, a zaraza rozprzestrzeniła się na cały kraj.

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 28, 2007, 19:24:01 »
Ja jestem bardzo ciekawy jak ustosunkuje się do tego JEKG. Czy napisze coś na forum czy też uda ze nie widzi tematu ni nie wypowie się w tej kwestii tak jak w innych.