Autor Wątek: Pytanie.  (Przeczytany 7062 razy)

Offline kamillost

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Pytanie.
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 17, 2007, 20:47:37 »
mam pilne pytani czy jak jestem uczulony TROCH NA KUSZ I NA BILICE moge sostac strazakiem bo jak przez takie guw.. nie zostane strazakiem to nie wiem co zrobie

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Pytanie.
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 17, 2007, 22:55:47 »
Dlaczego nazywasz kurz (żaden kusz !!!) gównem? Ja nie widzę żadnego podobieństwa :D A tak serio to strażak bardzo często, przede wszystkim w okresie letnim musi działać w dużym zakurzeniu. Dlatego się nie zdziwię jak Cię nie puszczą. Ale próbuj, a nóż widelec nie będą mieli zastrzerzeń na komisji lekarskiej. pozdrawiam
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Pytanie.
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 17, 2007, 22:57:30 »
gdzie dzielili według wzrostu chyba Ci sie coś pomyliło
Tak było, jest i będzie - mam nadzieję. Z kilku powodów, co absolutnie nie dyskwalifikuje, foruje w żaden sposób "większych, czy mniejszych" Czyt. wyższych lub nieco niższych ^_^

No... i kolejny raz wychodzi brak.... Wiem w CSP tego na razie jeszcze nie uczą, ale przychodzi z czasem samo ^_^
Sorki za pewną zgryźliwość, ale sam to robisz - może nieopatrznie?
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Pytanie.
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 18, 2007, 06:41:52 »
no Ajax jakos nie załapałem co to jest CSP może jako uczona osoba mi wytłumaczysz

Offline Kangoor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • niby strażak ;)
Odp: Pytanie.
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 18, 2007, 08:22:48 »
Centralna Szkoła Pożarnicza ?
Strażacy są nienormalni - gdy się pali to wszyscy ludzie uciekają - a oni idą w stronę ognia :)

Offline TmK_00

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: Pytanie.
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 18, 2007, 12:42:12 »
"28 sekund" napewno nie jest kontynuacją "Sekcji 998" która ośmieszała naszych polskich firefighterów. Chłopaki z "28 sekund" to nie z zawodu aktorzy jak w sekcji 998 tylko strażacy z którejś JRG w Warszawie, także inna bajka. Dobry serial dokumentalny ukazujący codzienność służby na podziale bojowym. Pozdrawiam :):)
"Wystarczy odrobina tlenu , by wybuchł w śmiertelnym szale ..."

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: Pytanie.
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 18, 2007, 15:17:32 »
to nie z zawodu aktorzy jak w sekcji 998 tylko strażacy z którejś JRG w Warszawie :):)

W sekcji 998 to tez strażacy byli, a nie aktorzy, ich gry już chyba nie trzeba komentowac a w 28 sekund to wszystko na prawde idzie i nikt nie musi udawać.
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........