Autor Wątek: Czyżby cenzura w ZZS Florian ?  (Przeczytany 23856 razy)

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Czyżby cenzura w ZZS Florian ?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 23, 2007, 20:23:19 »
Cytuj
Dlatego uważam, że jest znany adres e-mailowy "Floriana" i można do ZK napisać i poprosić o wyjaśnienia lub zapytać o sprawy Przewodniczacych ZW. Bić w stary bęben tez nie ma sensu.

Już to widzę jak ze szczegółami wszytko ci wyjaśnią .Spróbuj napisać , na wiele ważnych pism i apeli - zero reakcji np służba na PSK, tak pisali szybko że nie zdążyli odpisać.

Cytuj
Z tego co do mnie dociera to  przekaz wiadomości na Zarządy Wojewódzkie też jest spory bo regularnie dostaję na ZT.Myślę że ZK idzie na razie w dobrym kierunku.

Tak tak w bardzo dobrym kierunku, wielka łaska że coś dostaniesz, jak inne centrale ZZ mają na swoich stronach informacje - to trudno żeby Florian ich nie podawał. Po zatym nikt się nie interesuje forum Floriana z centrali. takie czasy wszyscy chcą rządzić !
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2007, 20:25:31 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline pytek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Czyżby cenzura w ZZS Florian ?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 23, 2007, 20:33:08 »
Powiedz czy coś Cię zadowoli ? Co takiego więcej jest na stronach pozostałych z tych ważnych spraw. Na paplaninę szkoda czasu.
Na to, że "Florian" jest be to zaraz odpowiedziałeś a pozostałe bez echa. Zrozumiałem. Szkoda czasu. Poz Pytek

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Czyżby cenzura w ZZS Florian ?
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 23, 2007, 20:34:53 »
Cytuj
Zrozumiałem. Szkoda czasu. Poz Pytek

Też cie bardzo pozdrawiam
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk