Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Nowy Europejski Nr Alarmowy...

(1/2) > >>

Ajax:
Witam!
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/nowy-numer-alarmowy-do-zglaszania-zaginiec-dzieci,871703,2943
Ciekawe hm... komu to niebawem "przywalą" :huh: i kilka kolejnych "w zanadrzu" - następnych :angry:
Ja chyba wiem ^_^ SK-CPR-CZK - oczywiście w PSP, a co! Czemu nie? Jeszcze... z jednym "dodatkowym" /112, a co tam/ nie uporaliśmy się tak naprawdę do końca. U mnie ok 95% połączeń to Policja i Pogotowie z.. na razie stacjonarnych. Już szykują??? się kolejne! Obym się mylił :wacko:
Pozdr.

darekpsp:
jeszcze do tego niech nam dołożą "telefon zaufania" i bedziemy w pełni zadowoleni

aspire:
Saluto Dispositore:)
U mnie 112 dzwoni sam i tylko szum słychać, a jak noc jest (czytaj: mogłaby być) spokojna to wtedy piękna monofoniczna melodyjka rozlega się po całej komendzie a ja muszę wstać po to, żeby wcisnąć przycisk w celu "zamknięciu mordy" temu cholernemu urządzeniu z którego nie przyjąłem jeszcze żadnego zgłoszenia(!!!) Ciekawe czy u kogoś jeszcze ten telefon gra 100 razy dziennie i czy komuś się zdarza, jak mnie, że rozłącza rozmowy zanim je odbierze bo w 99.7% przypadków jest tak: "numer alarmowy 112... " - nie pamiętam kiedy zdążyłem wypowiedzieć całą regułe...:)) 
Pozdrawiam wszystkich Bywalców CyberPSK, ja też tu czasem zajrzę bo w końcu jestem jednym z "pięciu", DOPy i tym podobni z małych powiatów wiedzą o co chodzi"))

aniolstroz:
No raczej tego nowego numeru nie dostaniemy :)


--- Cytuj ---U mnie 112 dzwoni sam i tylko szum słychać, a jak noc jest (czytaj: mogłaby być) spokojna to wtedy piękna monofoniczna melodyjka rozlega się po całej komendzie a ja muszę wstać po to, żeby wcisnąć przycisk w celu "zamknięciu mordy" temu cholernemu urządzeniu z którego nie przyjąłem jeszcze żadnego zgłoszenia(!!!)
--- Koniec cytatu ---
Ja u siebie wyciszyłem numery na których były trzaski i szumy. A na noc robię dzwonek z sygnałem stopniowo wzrastającym.


--- Cytuj ---Ciekawe czy u kogoś jeszcze ten telefon gra 100 razy dziennie
--- Koniec cytatu ---
Nic tylko ciesz się że dzwoni to 100 razy dziennie. U mnie gra on ponad 300 razy dziennie.

piotrfire:
Niestety to jest chyba bolączka niedopracowania 112 przez tepsę u mnie też dzwoni sam w 99,8%

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej