Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

System SWD ST

<< < (189/190) > >>

Wiktor89:
Coś nowego w temacie 3.0? Kolejne przesunięcie daty?

Mroovka:
3.0 już jest. Od dawna pracują na nim SKKW.
Jeżeli chodzi Ci o nowe SWD, to obiło mi się o uszy, że prace ruszą od nowa, a to co zrobiono do tej pory trafia do kosza.

MT:
Wiedzą co robią, podobno od samego początku nowy system był zbyt nieintuicyjny i skomplikowany, a co za tym idzie, wydłużyłoby to czas na dysponowanie.

Pawello6:

--- Cytat: firepl w Marzec 17, 2007, 23:00:24 ---Dokładnie tak jest jak piotrfire napisał,, karta manipulacyjna i długopis nic więcej nie trzeba, SWD może jest dobre jak masz jeden góra dwa wyjazdy. Pyzaty ten system powinien nosić nazwę SUD czytaj: System Utrudniania Decyzji kto pracuje na nim ten  wie, ja pracuje już ponad rok pomijam fakt uruchomienia ( może to wina sprzętu ) ale czasem trzeba czekać 3 min zanim odpali rejestr wyjazdów , ponadto na otwarcie zmiany musze wypełnic nast. Programy :
SWD , EWID, ABAKUS, RSK, pytam  po co?? Nie wystarczy jeden dobry program??
Do tego dochodzi RATOWNIK, NR PRO, Teleadresy
Możliwe ze o czymś zapomniałem wszędzie informacje się dublują , należy zmieniać wysyłać pisać wyjaśnienia, to wszystko chyba po to by na WSKR mieli co robić i za co nas je…ć
Takie wrażenie.

--- Koniec cytatu ---


To prawda ten system jest bardzo nieintuicyjny. Przydałoby się usystematyzowanie pracy w jeden dobry i skuteczny program, a tak tylko same utrudnienia i problemy z obsługą
___________________________________________
https://procarte.pl/kategoria-produktow/inwertery/foxess/

deejayslonio:

--- Cytat: Pawello6 w Czerwiec 29, 2023, 12:11:57 ---
To prawda ten system jest bardzo nieintuicyjny. Przydałoby się usystematyzowanie pracy w jeden dobry i skuteczny program, a tak tylko same utrudnienia i problemy z obsługą

--- Koniec cytatu ---

Mówisz o aktualnie używanym SWD?
Co takiego stwarza same utrudnienia i problemy z obsługą?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej