Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

System SWD ST

<< < (2/190) > >>

firepl:
mario to była aluzja "przecież on ma czas"

piotrfire:
U mnie całość danych dotyczących sprzętu wpisuje kwatermistrz do mnie tylko należy bierząca aktualizacja.

stępień:
każdy z osób funkcyjnych powinien odpowiadać za swoje wpisy do SWD, przeważnie najwięcej wpisuje dyżurny. :mellow:
EXPON to chyba działka kwatermistrza lub technika sprzętowego i oni powinni to uzupełniać do spółki z dyżurnym aby coś nie poknocili a często to zdarza się
Pozdr

Ajax:
Witam!
U mnie również zdecydowaną większość wpisów dokonuje dyżurny. Nieraz pomaga "techniczny". Reszta trzyma się z daleka. -_-
Przykre, że mimo tak wielu danych w tym programie nadal - zwykle po 15.30 często KW wymaga rzeczy które bez "problemu" osoba nieco obeznana z tym programem tam znajdzie :angry: Wiem..wiem ^_^
Inna sprawa, że szereg danych jak np. obsadę podziału mógłby wykonywać samodzielnie d-ca zmiany, ale tak się jakoś przyjęło i trwa, choć akurat nie jest to jakiś wielki problem. Są inne "ciekawsze" :angry:
Czekamy na kolejna modyfikację w związku ze zmianą systemu służby na SK. Ponoć ma być do 20.03.br Zobaczymy.
Pozdr.

piotrfire:
Stawiam pifko temu kto wskarze choć jeden moduł w tym systemie wspomagajacy pracę dyżurnego.
Program nawet nie jest przystosowany do obsługi przez monitory dotykowe (przyspieszyło by to pracę) Mało tego zapytałem panów z abakusa dlaczego w rejestrze zadysponowanie samochodu z JRG nie jest równoznaczne z jego wyjazdem. W odpowiedzi dostałem , że góra tak sobie zarzyczyła. Jak zwykle nikt nas nie słuchał.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej