Autor Wątek: Podwyżki na 2007  (Przeczytany 127559 razy)

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 22, 2007, 00:26:50 »
ja się na to nawet nie załapię :wacko:

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 22, 2007, 00:35:00 »
@sam_go, trzeba było iść do MSK, jak Ci 02 proponował, a teraz będziesz mi bezcał w rękawy  :mellow:
Pewnie, Paniska chcialiby po bańce za słuzbę?
Tak to maja tylko w erze :wacko:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline bombello1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 22, 2007, 00:36:53 »
Cytuj
10. Strażakowi pełniącemu służbę w stanowisku kierowania, przyznaje się, ustalany kwotowo, dodatek za pełnienie służby w stanowiskach kierowania Państwowej Straży Pożarnej w wysokości 1/170 uposażenia określonego w  § 4 za każdą faktycznie pełnioną służbę.
Co to jest?
870 + ok500 za stopień strażaka /170 =8 zł.brutto za służbę
ohoho

no niby masz racje ale na 6 grupie to wychodzi około10zł razy 16=160zł
lepszy rydz jak nic.
ja się na to nawet nie załapię :wacko:
dlaczego nie?

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 22, 2007, 11:32:50 »
Cytuj
§ 4. Najniższym uposażeniem w rozumieniu rozporządzenia jest uposażenie przewidziane dla najniższego stanowiska służbowego strażaka, obejmujące stawkę przewidzianą dla najniższej grupy uposażenia zasadniczego i dodatek za stopień strażaka.

Optymistycznie za stopień strażaka przyjąłem 500zł. a jest 380, więc jeszcze raz przeliczę:
870 + 380 = 1250 / 170 = 7,35 brutto i to nie nalicza się z gr. 6, a z 1

Pewnie niemcy już zwiększają produkcję mercedesów, bo polscy dyspozytorzy tak pobogacieją ^_^

Offline bombello1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 22, 2007, 12:08:50 »
no tak przepraszam nie wziełem pod uwage paragrafu 4 a to zmienia postać żeczy-zajebista kasa,teraz zaczną się budować.

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 22, 2007, 13:34:16 »
Nosz kur..a, a mój 02 proponował mi powrót do MSK, nie przewidziałem taaakiej podwyżki :mellow:

No niech mi tylko ktoś wyjaśni, dlaczego naliczanie ma się odbywać od grupy i stopnia stażysty, a nie grupy i stopnia na której pracuje dyżurny?
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline strazakSam

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 22, 2007, 17:29:02 »
Robard podpowiadam...
...bo w tym wszystkim tak naprawdę chodzi o to zeby.....

ZABRAĆ ...a jak nie można to...OGRANICZYĆ...a jesli nie mozna i trzeba już dać to...JAK NAJMNIEJ.

Jestem ciekaw jak te pieniądze będą wyglądać gdy zmaterializują się na samym szarym końcu czyli na moim koncie.... kupie sobie dużą lupę bo mogę nie zauwazyć tej niesamowitej różnicy.

Offline Tokles_Wawa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 22, 2007, 18:59:20 »
do Robert Osmycki
...odnoszę wrażenie,że moją wypowiedź odniósł Pan do siebie czy też do zz
jako zarzut nic nie robienia...
nie taki był sens ani intencja.Chodziło tylko przypomnienie,że nie raz już coś
nam obiecywano i nie wywiązano sie z tego.Było porozumienie i rząd go nie
zrealizował.
Wszelkie podwyżki pensji przez te 10 lat odbieram jako rekompensate
inflacji,podwyżek cen,a także za zwiększenie obowiązków i zadań(ratownictwo
przedmedyczne,ekologiczne i.tp.).Poza tym....ratownik-podstawa PSP ile
zyskał przez ten czas? bardzo niewiele,coś.ok.400-500 zł.
A dzisiaj ? Ratownik z tej zapowiadanej na 2007 r podwyzki,wg.tabel ze stron zz
otrzyma ok.90 zł.netto.Więc gdzie jest te 170-200zł?
A co do policjantów...nadal wskaźnikami jesteśmy za nimi,a dodatkowo
zwiększono nam od stycznia ilość godzin służby...więc nie ma realizacji porozumienia.
Taka jest moja opinia.Może sie mylę,ale tak to wszystko odbieram.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 22, 2007, 20:38:03 »
Nosz kur..a, a mój 02 proponował mi powrót do MSK, nie przewidziałem taaakiej podwyżki :mellow:

No niech mi tylko ktoś wyjaśni, dlaczego naliczanie ma się odbywać od grupy i stopnia stażysty, a nie grupy i stopnia na której pracuje dyżurny?

Przypuszczam, że zawsze jest nadal taka możliwość ^_^ Na te stanowisko nigdy nie było i na pewno nie będzie długo - przy takich podwyżkach i grupach zaszeregowania, systemie służby, odpowiedzialności itd... kolejek!!!  :wacko:
Cytuj
No niech mi tylko ktoś wyjaśni, dlaczego naliczanie ma się odbywać od grupy i stopnia stażysty, a nie grupy i stopnia na której pracuje dyżurny?
Ja bym to może i wyjaśnił, ale.... musiałbym się pierwej mocno znieczulić -_-
Pozdr.

Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline Lemmy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 23, 2007, 17:14:47 »
Rozporządzenie ws. podwyżek dla Policji już podpisane(http://www.policja.pl/download.php?s=1&id=6607).       
A nasze kiedy????


Offline strazakRob

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 23, 2007, 18:58:14 »
Nasze będą wtenczas jak EKSPRES POLARNY zatrzyma się we WŁOSZCZOWEJ.
Szkoda gadać i tak nas wszystkich mają w du...........
Gdy obowiązek wezwie mnie tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj bym życie ludzkie ocalił.
Pozwól niech dziecko póki czas z płomieni cało wyniosę.
Przerażonego starca daj ustrzec przed strasznym losem.  Daj Panie, czujność abym mógł najsłabszy słyszeć krzyk  Daj sprawność i przytomność bym ugasił pożar w mig.  Swe powołanie pełnić chcę i wszystko z siebie dać. A jeśli taka wola Twa bym życie dał w ofierze.  Ty bliskich mych w opiece miej, o to Cię proszę szczerze.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 26, 2007, 19:29:22 »
W końcu coś zaczyna się dziać w naszej formacji !
http://www.skpnszz.dmkproject.pl/news.php?readmore=72

Warszawa, dnia 25 marca 2007r.


KOMUNIKAT NR 8/2007
Przewodniczacego Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ "Solidarność"

Informuję, że w dniu 23 marca 2007r. odbyło się posiedzenie Prezydium Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ”Solidarność”. W trakcie spotkania omówiono:
1. sytuację bieżącą – Prezydium po analizie zdarzeń, jakie miały miejsce w ostatnim czasie uznało, że bieżąca sytuacja w Państwowej Straży Pożarnej jest najtrudniejszą od czasów powstania naszej formacji. Na powyższą ocenę złożyły się takie fakty jak różnorodne, często sprzeczne z sobą informacje Komendanta Głównego PSP
o sposobie rozliczania czasu służby; brak jednoznacznych zasad nadawania kolejnych stopni, zamieszanie przy przygotowaniu przepisu płacowego; brak nowelizacji ustawy o PSP, która pozwoliłaby skonsumować środki na nagrody uznaniowe zabezpieczone w budżecie państwa; próby pozbawienia strażaków dodatkowego urlopu, projekt zwiększenia normatywu czasu służby do 48 godzin tygodniowo, próby ograniczenia możliwości dodatkowego zarobkowania przez strażaków, próba wprowadzenia bardziej restrykcyjnych niż w Policji zapisów antykorupcyjnych. Ponadto, informacje dotyczące prac analitycznych nad modernizacją systemu emerytalnego, rozpowszechniane w drodze informacji nieoficjalnych, bez jednoznacznego stanowiska strony służbowej, wpływa negatywnie na atmosferę w służbie;
2. projekt nowelizacji ustawy o Państwowej Straży Pożarnej przygotowaną przez Departament Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych MSWiA –
za niedopuszczalne dla naszego związku należy uznać próby zwiększenia normatywu czasu służby z 40 do 48 godzin tygodniowo. Propozycja ta jest niezgodna z normami czasu służby innych służb mundurowych oraz wykracza poza ogólnie przyjęte normy prawne w Polsce. Projekt nie przewiduje możliwości skonsumowania dodatkowych środków na nagrody uznaniowe (nie ma projektu wydzielenia funduszu nagrodowego z funduszu wynagrodzeń, jak jest w innych służbach). Projekt przewiduje zabranie
5 dniu urlopu dodatkowego, bez żadnej rekompensaty, oraz przewiduje bardzo restrykcyjne normy antykorupcyjne, co także nie znajduje akceptacji naszego Związku. Prezydium KSP uznało, że powyższy projekt należy uznać jako prowokację wobec strażaków. Nie wiadomo przy tym, czy prowokacja ta jest wynikiem przemyślanego działania, czy też wynikiem nie przemyślanego działania osób, które są dyletantami w sprawach pracowniczych i pożarniczych;
3. projekt przepisu płacowego na rok 2007 – Prezydium KSP, po przeanalizowaniu przepisu oraz uwag zgłoszonych do jego konstrukcji, po bardzo burzliwej dyskusji, przyjęło opinię pozytywną ale z bardzo dużym zastrzeżeniem co do formy zaproponowanego dodatku motywacyjnego. Zdaniem Prezydium, dodatek ten będzie praktycznie dostępny tylko dla funkcjonariuszy pełniących funkcje kierownicze lub posiadający stanowiska w systemie codziennym. W sposób minimalny, dodatek motywacyjny zostanie skonsumowany w jednostkach ratowniczo-gaśniczych, dlatego projekt ten powinien zostać zaopiniowany negatywnie. Jednak ze względu, na fakt, że przepis ten ma być zmieniony w roku 2008, oraz na fakt znacznego już opóźnienia
w procesie legislacyjnym, Prezydium KSP postanowiło przyjąć warunkową opinię pozytywną, żeby nikt nie mógł zrzucić opóźniania w procesie legislacyjnym i w realizacji podwyżki na nasz Związek;
4. prace zespołu ds. nowego przepisu płacowego wskaźnikowo-motywacyjnego – Prezydium KSP uznało, że nie włączy do prac tego zespołu swojego przedstawiciela, pomimo zaproszenia ze strony Komendanta Głównego PSP. Prezydium KSP uważa, że w chwili obecnej należy doprowadzić do pilnej nowelizacji ustawy o Państwowej Straży Pożarnej w zakresie możliwości skonsumowania dodatkowych środków nagrodowych lub rekompensacyjnych za przesłużone nadgodziny. W dalszym „kroku” należy jednoznacznie określić kwestię normatywu czasu służby. W kolejnym „kroku” należy opracować nowy przepis kwalifikacyjny, a dopiero na samym końcu należy opracowywać przepis płacowy. Prezydium KSP nie będzie się włączać do prac zespołów, które będą „budowały dom od dachu” i to „na gwizdek” Dyrektora Departamentu Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych. Wyznaczenie przez Departament terminu przygotowania projektu na 13 kwietnia br., należy uznać
za kuriozum, szczególnie, że nie został znowelizowany przepis kwalifikacyjny. Taka praca mija się całkowicie z celem, dlatego Prezydium KSP, nie będzie marnować czasu na coś, co nie ma najmniejszej racji bytu. Ponadto Krajowa Sekcja Pożarnictwa NSZZ”Solidarność”, była zawsze przeciwna propozycji tworzenia przepisu mnożnikowego (wskaźnikowego), jako takiego, ponieważ to rozwiązanie jest najmniej korzystne dla strażaków pełniących służbę w jednostkach ratowniczo-gaśniczych oraz na stanowiskach wykonawczych w systemie codziennym, czyli dla olbrzymiej większości strażaków;
5. przygotowanie do Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów KSP NSZZ”Solidarność” – Prezydium KSP omówiło wstępnie zadania, jakie muszą zostać zrealizowane w trakcie NWZD KSP NSZZ”Solidarność”. Zebranie obejmie wybory uzupełniające do Rady Sekcji i Prezydium, omówienie sytuacji bieżącej, postanowienia o dalszych działaniach Sekcji, spotkanie z przedstawicielami zagranicznych związków zawodowych strażaków oraz inne sprawy organizacyjne;

W trakcie posiedzenia Prezydium Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ”Solidarność”, doszło do spotkana z przedstawicielami prezydiów ZK ZZS „FLORIAN” i ZG NSZZ Pracowników Pożarnictwa. Oceniono, że projekt nowelizacji ustawy o Państwowej Straży Pożarnej autorstwa Departamentu Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych MSWiA, jest nie
do przyjęcia i zagraża spokojnemu funkcjonowaniu służby. Istnieją przy tym podstawy do wszczęcia procedur sporu zbiorowego i akcji protestacyjnej. Dodatkowym elementem jest ogólna, zła atmosfera w szeregach formacji. Ustalono, że przewodniczący KSP NSZZ”Solidarność”, ZK ZZS „FLORIAN” oraz ZG NSZZ PP, wystąpią wspólnie o pilne spotkanie z Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji w celu przedstawienia opinii naszych związków, co do projektu ustawy oraz oceny sytuacji oraz przedstawienia wniosków i oczekiwań związków (a co za tym idzie strażaków). Uznano przy tym, że spotkanie
to byłoby spotkaniem ostatniej szansy na rozwiązanie w drodze rozmów i negocjacji najważniejszych problemów formacji. Ustalono, że w przypadku braku odzewu ze strony Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na wniosek o spotkanie, powołany zostanie wspólny Komitet Protestacyjny.

W wyniku dyskusji, Prezydium KSP przyjęło kierunki działań i ustaliło priorytety do czasu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów KSP NSZZ”Solidarność”. W chwili obecnej dalsze postępowanie uzależnione będzie od tego czy dojdzie do rozmów z Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji. W przypadku, kiedy nie dojdzie do rozmów, struktury Sekcji muszą być przygotowane do wprowadzenia akcji protestacyjnej. Dlatego Prezydium KSP, postanowiło podjąć kroki przygotowawcze, w tym wystąpić do Komisji Krajowej NSZZ”Solidarność” o stosowną pomoc.


Osmycki Robert

Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 26, 2007, 19:40:30 »

W wyniku dyskusji, Prezydium KSP przyjęło kierunki działań i ustaliło priorytety do czasu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów KSP NSZZ”Solidarność”. W chwili obecnej dalsze postępowanie uzależnione będzie od tego czy dojdzie do rozmów z Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji. W przypadku, kiedy nie dojdzie do rozmów, struktury Sekcji muszą być przygotowane do wprowadzenia akcji protestacyjnej. Dlatego Prezydium KSP, postanowiło podjąć kroki przygotowawcze, w tym wystąpić do Komisji Krajowej NSZZ”Solidarność” o stosowną pomoc.


Osmycki Robert


jestesmy gotowi i możemy zaczynać, pokierujcie tylko mądrze to akcją i załatwmy raz na zawsze problemy z jakimi nas ostatnio JEKG osamotnił i się na nas wypiął. Proponuję dodac stanowcze votum nieufności do postulatów. NIE CHCEMY TAKIEGO KOMENDANTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 26, 2007, 19:49:44 »
Cytuj
Proponuję dodac stanowcze votum nieufności do postulatów. NIE CHCEMY TAKIEGO KOMENDANTA!

mam nadzieję, że będzie to poczytane za złośliwość przez JEKG, więc gorąco się przyłączam do tego postulatu :wacko:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 26, 2007, 19:51:00 »
Nareszcie coś  z tym zrobią , ja bym już nie czekał , i tak już długo jesteśmy zmywani obietnicami , no ale warto znać stanowisko do naszej sprawy Pana ministra..Pozdrawiam

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 26, 2007, 19:56:54 »
Tylko żeby wszystkie ZZ teraz trzymały razem ?? Zamknąć stare niesnaski i nie patrzeć w tył tylko do przodu !
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2007, 20:00:24 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline grom@

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 26, 2007, 20:18:52 »

3. projekt przepisu płacowego na rok 2007 – Prezydium KSP, po przeanalizowaniu przepisu oraz uwag zgłoszonych do jego konstrukcji, po bardzo burzliwej dyskusji, przyjęło opinię pozytywną ale z bardzo dużym zastrzeżeniem co do formy zaproponowanego dodatku motywacyjnego. Zdaniem Prezydium, dodatek ten będzie praktycznie dostępny tylko dla funkcjonariuszy pełniących funkcje kierownicze lub posiadający stanowiska w systemie codziennym. W sposób minimalny, dodatek motywacyjny zostanie skonsumowany w jednostkach ratowniczo-gaśniczych, dlatego projekt ten powinien zostać zaopiniowany negatywnie. Jednak ze względu, na fakt, że przepis ten ma być zmieniony w roku 2008, oraz na fakt znacznego już opóźnienia
w procesie legislacyjnym, Prezydium KSP postanowiło przyjąć warunkową opinię pozytywną, żeby nikt nie mógł zrzucić opóźniania w procesie legislacyjnym i w realizacji podwyżki na nasz Związek;

No nie wiem czy to jest dobre wyjście, oby w przyszłym roku ktoś nie powiedział, że najpierw nam pasuje a teraz już nie.
Ale dobrze, że coś w końcu drgnęło. I wszystkie związki powinny od pozątku trzymać się razem bo w jedności siła, a nie każdy próbował coś na własną rękę.

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 26, 2007, 20:26:14 »
Rozmowa z ministrem i owszem niech człowiek się dowie jak się dzieje w jego firmie, o ile już o tym nie wie. Pewnie jako były prokurator ma swoje dojścia... -_-

Akcja jakakolwiek w tym i protestacyjna mile widziana bo PSP jest na etapie kiedy trzeba użyć defibrylatora albo pacjent zejdzie.

Wiem, że we wszelkich sytuacjach takowych jak dzisiejsza w naszej formacji wszystko opiera się na jakimś kompromisie. Tylko żeby ten kompromis nie równał się samym ustępstwom po stronie ZZ. Czego i nam i osobą reprezentującym ZZ życzę.

Offline Tuś

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 26, 2007, 21:25:59 »
Jestem jak najbardziej za ZZ - pierwszy postulat "taczka " dla JPKG z napisem dla nalepiej przygotowanego na te stanowisko
NARA

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 26, 2007, 21:29:15 »
Tuś> Twoja wypowiedź znowu pełna jest uszczypliwości i dlatego wzorem JEKG nie bedę tego komentował...tylko się pod tym podpiszę :mellow:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 26, 2007, 22:44:51 »
Tuś - jesteś rozrzutny na odchodne jednoślada bez napędu  chcesz podarować??

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 26, 2007, 23:02:29 »
Patrząc na to wszystko co nam zafundował JEKG od chwili swojego nastania obiektywnie należy stwierdzić jedno, że udało mu się w dostatecznym stopniu nastawic przeciwko sobie podległych mu strażaków, zintegrować środowisko do podjęcia stanowczych kroków w celu pozbycia sie chwasta ze swoich szeregów. Zamiast wprowadzić 2, góra 3 czytelne zapisy wziął sobie za cel "poprawienia" całych zapisów, ustawy i rozporządzeń pod swoją teorię spiskową, uzgodnioną z powołującym go na stanowisko ministrem. Fakt jest niezaprzeczalny, mamy go dość, to człowiek który jest politycznie uzależniony, narwany do wprowadzania rewolucyjnych zmian zamiast ewolucji a takich zmian środowisko nie toleruje i takich ludzi tolerowac nie będzie. Już nam PISU-arów wystarczy.
JEKG musi ODEJŚĆ !!!!
I najlepiej niech już skończy tu zatruwać atmosferę.
Temu Panu stanowczo DZIĘKUJEMY!!!.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2007, 23:13:29 wysłana przez Ogniowy »
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 27, 2007, 10:19:33 »
Ogniowy ale ,,pojechałeś,, ,
JEKG musi ODEJŚĆ !!!! - to hasło czy postulat ?  ^_^ ^_^ ^_^
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 27, 2007, 10:57:48 »
Ogniowy ale ,,pojechałeś,, ,
JEKG musi ODEJŚĆ !!!! - to hasło czy postulat ?  ^_^ ^_^ ^_^
I jedno i drugie........
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 27, 2007, 12:09:13 »
Ogniowy wiesz ile kosztują prawa autorskie?
...musi odejść!!!! - nie niemalże jest opatentowane :) przez "Blokadora" dróg i mostów.