Autor Wątek: MAMY REKOMPENSATE !!!!!!!!  (Przeczytany 8844 razy)

Offline grom@

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: MAMY REKOMPENSATE !!!!!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 21, 2007, 11:02:41 »
Witam wszystkich.
Czytając pismo "miłościwie nam panującego" :D, nie zgodzę się do końca z tym co piszą moi przedmówcy, że to jest przedłużenie naszego czasu służby do 48 godz. tygodniowo cytuję "Czasem ponadnornatywnym jest:
-...
-czas służby powyżej 40 godzin, o ile pozostanie w służbie nie było związana z zapewnieniem ciągłości służby
"
Według mnie czas służby będze się nam wydłużał jedynie w sezonie letnim, lub jezeli podniosą nam minimalne stany osobowe na zmianie służbowej.
Podam przykład z ostatniego okresu rozliczeniowego z mojej zmiany: obsada zmiany 11 osób minimum 6, gdzie maksymalna liczba nadgodzin wyniosła 28. Dodam, że były tam i urlopy i jeden z nas był na zwoplnieniu lekarskim ok 1 m-c.
Poprawcie mnie jeżeli się mylę!!
Pozdrawiam

Offline Zbych

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: MAMY REKOMPENSATE !!!!!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 24, 2007, 09:58:37 »
Cytuj
Ile czasu poświęcasz na herbatki, internecik, gazetki, pogaduszki z koleszkami w zaciszu cieplutkiego biura
na pewno mniej niż Ty w zaciszu cieplutkiego podziału, bo swoja robotę zawsze staram się wykonywać terminowo i porządnie. Mam stanowisko jednoosobowe i nikt mi nie pomoże, papierów zaś nie ubywa.
Cytuj
ile czasu spędzasz na załatwianiu prywatnych spraw „na mieście”często służbowym samochodem
nie mierz wszystkich miarą Waszej komendy. Wyobraź sobie, że nie bawię się w takie rzeczy.
Cytuj
A ten wypierdziany tapczanik i wątpliwej jakości sen na służbie ...
??? Człowieku gdzie Ty pracujesz?
W Państwowej Straży Pożarnej!Ciekawe jakich w takim razie Komend jest więcej?