Autor Wątek: Ciągle narzekamy więc dlaczego nadal pracujemy w PSP?  (Przeczytany 10664 razy)

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Ciągle narzekamy więc dlaczego nadal pracujemy w PSP?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 10, 2007, 12:53:48 »
Kiedyś do 1992 pracowałem dla sprawy pensja to był drugi plan było w miarę dobrze, nie myślałem czy da się przeżyć. Od końca 1992 roku coraz więcej odchodziło starej gwardii i coraz bardziej było niesprawiedliwie. Zarobki coraz gorsze w końcu stało się to problemem pierwszoplanowym dla mnie i nie tylko dla mnie. W 1992 r w JRG-4 w Warszawie dodatkowe pracę na 70 chłopa miało tylko 2 ludzi Kwatermistrz Adam i jeden z dowódców sekcji. Dorabiali sobie w jednym z teatrów warszawskich zabezpieczali przedstawienia czy coś tam była to praca na zlecenia. Dziś z tego co wiem w tej samej JRG dorabia 90% stanu osobowego. Inaczej musieliby umrzeć z głodu. A dla czego pracują w PSP. A gdzie mają się podziać przecież trudno było do niedawna o jakąkolwiek pracę. Pytanie trochę nie na czasie. Wcześniej czy później i tak zabroni się dorabiać i jak się nie poprawi finansowo wtedy zobaczysz jak się zrobi luźno. Gdyby dali dobrze zarobić chłopakom i nie musieliby myśleć o drugiej robocie to byś zobaczył że oni naprawdę kochaj tą robotę. Pomijając ich kłopoty finasowe na dziś dobrze działają i ratują jak wszędzie w JRG. Nie ma lipy po to jesteśmy. Myślę że wszędzie sobie poradzą w każdej pracy, szkoda że nikt tego nie docenia
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2007, 13:13:16 wysłana przez donhihotpsp »

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Ciągle narzekamy więc dlaczego nadal pracujemy w PSP?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 10, 2007, 15:33:21 »
Tu nie chodzi o narzekanie, ale o sprawiedliwość, normalność, uczciwość, etykę zawodową itp.
Jak będziemy siedzieć cicho jak d.......y to będą nas skopać nietylko po dupie, ale i po nabiale.
Dobrze, że jest jeszcze paru gniewnych, którzy nadstawiają głowę za wszystkich.