Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Do wszystkich dyżurnych - znowu według nowego rozporządzenia dostajemy po d.....

(1/2) > >>

asp:
A mianowicie: według nowego rozporzadzenia znowu dyżurni SK dostają po przysłowiowej d.... poniewż do tej pory bylismy na równej grupie z dowódcą sekcji czyli 7 gr. a w nowym projekcie jest dowódca sekcji jako grupa 8, a My dalej leżymy na 7. A pomyśleć że tak głośno mówiono że to dyżurnym podwyższy sie grupę uposażenia. Żałosne to jest zorganizujmy wreszcie jakiś protest bo nas zjedzą!!!!!!!!!!!!

firepl:
Tak zgadzam się , niestety czytając posty stwierdzam że właściwie wszędzie jest tak samo, jesteśmy na swoich stanowiskach wypełniamy obowiązki ( nawet  ponad obowiązki) traktowano nas do tej pory jak 5 koło  , taka zapasówka ,w tej chwili jesteśmy zepchnieci na "dojazdówke" ( takie wąskie kółko do niczego niepotrzebne ) i najlepiej żeby nas niebyło.
Myślę ze związki nas osikały. Delikatnie mówiąc,opinia jest jedna : siedzimy nic nie robimy , oglądamy tv, cieplutko milutko  pozazdrościć. Tylko jak trzeba kogoś na PSK to wtedy alarm nikt niechce, nikt sie nie nadaje , za duża ospowiedzialnośc.
Do chwili obecnej było to stanowisko równe d-cy sekcji wiec była to  dla niektórych jakas pokusa. w tej chwili?? Szanuje kolegów z podziału , popieram podniesienie  do 8 w grupie tylko że  my zostalismy zdegradowani ,pracowałem na podziale  byłem strazakiem , kierowcą, teraz jestem dyżurnym, mam porównanie, nie chce oceniac kto ma lżej kto trudniej ale obserwujac dziś kierowców maja prze.....e.Karty kwity , rozliczenia , remonty, itd.d-ca sekcji odpoczywa kierowca smaruje . podobnie jest z nami niejednokrotnie strażacy odpoczywaja a my walimy zdarzenia z OSP, a rano d-ca pisząc ksiązke dziwi sie że były jakieś wyjazdy.
Pozdrawiam i przepraszam  byłem tu dziś pierwszy raz.

Raf...:
  Brawo firepl jestem d-cą sekcji ale też dublerem i popieram powinna być dla was 8 gr.
Ale z tego co czytałem na stronie solidarności to pan Robert O. prosił żeby opiniować to rozporządzenie na jego e-majl tam podany. Więc do roboty.

fireman:
Przynajmniej tu się zachoweł ferr, można opiniować przypomnę, jak ktoś nie wie że opiniować to my oddolnie sobie możemy tak jak się odwoływać... przez okno. Choć... opisać kochane stanowisko kierowania i pracę na nim oraz nieadekwatność zaszeregowania wg projektu trzeba przesłać.

firepl:
Raf.. napisałem do Pana R.O. nie chowam głowy w piasek,  w lipcu spadam na emeryt. mam już dosyć pomiatania trzeba zrobić miejsce młodszym ( a pchają się oknami) ha ha ha, odchodzi nas trzech i teraz się zastanawiamy czy nas puszczą,
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej