Autor Wątek: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007  (Przeczytany 17022 razy)

Offline madzik:)

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 06, 2007, 14:54:47 »
A ja bede probowala do SGSP :mellow: Na maturze zdaje matme biologie i chemie,jesli sie nie uda bede starała sie na polibude a strazakiem i tak zostane :wacko:
Chlopaki trenujcie i dajcie z siebie wszystko,moze nam sie uda trzeba byc dobrej mysli :)

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 06, 2007, 21:18:49 »
SA PSP Poznań to mój cel!!! trening ostro trwa a na maturze zdaje matme i fize zobaczymy jak to będzie!!! jak nie teraz to za rok ale bądźmy dobrej myśli

Offline fubu

  • strażak
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 208
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 07, 2007, 16:30:42 »
Z tego co wiem, to aspiranki dzienne mają być zawieszone na 2 lata, szkoda troche... Zycze Wam chłopaki żeby tak nie było, bo wiem jakbym sie czuł jakby mi ktoś powiedział 2 lata temu ze szkołę do której chcę iść właśnie zamykają! Z tego co widze to prowadzonych jest więcej kursów szeregowych i podoficerskich. Tak jest w SAPSP Kraków. Mam nadzieje że ta szkoła bedzie dalej kształcić aspirantów, a nie tylko szeregowych czy podoficerów.
Pozdrawiam

Offline ratowniczka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 07, 2007, 20:09:49 »
Z tego co wiem, to w tym roku na pewno będzie nabór do szkół aspiranckich. Nie wiem jak w następnych latach. Ja Madzik zdaje maturę z chemii i fizyki i mam nadzieję, że uda mi się dostać do którejś ze szkół :)

Offline madzik:)

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 07, 2007, 20:21:08 »
Trzymam za Ciebie ratowniczko kciuki. Musi sie udac ^_^

Offline Herflik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 08, 2007, 10:28:41 »
Witam wszystkich.
Mam dla Was dobrą nowinę, przed kilkoma minutami wykonałem telefon do sekretariatu SA w Krakowie i miła Pani powiedziała, że na dzień dzisiejszy nabór na dzienne studium jak na razie bez żadnych zmian w egzaminach, jedynie co może ulec zmianom to terminy -  składania podań, oraz testów, ale dokładniej będzie wiadomo za jakiś czas, więc trzeba będzie to śledzić na stronie www. Niepotwierdzone pogłoski na temat zamrożenia naboru proponuje rozbić o kant stołu. Zachowajmy zimną krew, będzie dobrze :-).
Pozdrawiam serdecznie.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2007, 11:49:29 wysłana przez Herflik »
Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.

Offline ratowniczka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 08, 2007, 11:26:54 »
Ja Madzik :) również trzymam za Ciebie kciuki. Kto wie, może jeszcze się na egzaminach spotkamy ;)

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 12, 2007, 20:56:12 »
Ja też startuję, do Krakowa  :mellow:. Największy w tej chwili problem to jakiś zbiór testów ze wszystkich lat, jeśli ktoś wszedłby w posiadanie takiego wydawnictwa niech podzieli się informacją jak je zdobył...

Trenujcie ostro, kandydatów przybywa :P

gzyms

  • Gość
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 12, 2007, 23:16:44 »
Ja chciałem startować do SGSP, ale po tym co się tam teraz dzieje to lepszym wyjściem dla mojego rocznika jest SAPSP.
No i padło na Kraków.
Oczywiście na egzaminy idę tam i tu (jeśli terminy pozwolą).

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 13, 2007, 14:16:27 »
Hej ja chce isc do poznania ale widze ze duzo sie z was wybiera na krakow i czestochowe mam nadzieje ze nabor bedzie bo w koncu ktos musi ratowac ludzckie zycie i mienie ja jestem juz sporo lat w OSP a na akcje nie jezdze od 2 lat :) a wam powiem ze bardzo chce zostac strazakiem bo to jest moje zycie :) teraz pomalu powracam do formy z przez roku :) bo teraz w bieganiu spadłęm jak zaprzezstaełm treningi i tez biore sie za na nauke ostro i wam tez radze trzeb brac sie za siebie bo konkurencji jest sporo oby kazdemy sie te marzenia spełniły. ma ktos mzoe przykładowe testy do SA :)??? jesli tak prosze pisac na e-maila adik45@op.pl

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 13, 2007, 14:17:55 »
Hej ja chce isc do poznania ale widze ze duzo sie z was wybiera na krakow i czestochowe mam nadzieje ze nabor bedzie bo w koncu ktos musi ratowac ludzckie zycie i mienie ja jestem juz sporo lat w OSP a na akcje nie jezdze od 2 lat :) a wam powiem ze bardzo chce zostac strazakiem bo to jest moje zycie :) teraz pomalu powracam do formy z przez roku :) bo teraz w bieganiu spadłęm jak zaprzezstaełm treningi i tez biore sie za na nauke ostro i wam tez radze trzeb brac sie za siebie bo konkurencji jest sporo oby kazdemy sie te marzenia spełniły. ma ktos mzoe przykładowe testy do SA :)??? jesli tak prosze pisac na e-maila adik45@op.pl lub moje GG 3630576

i zapraszma na strone mojej OSP www.osp.kg.5y.pl  (jestem adminem)

Offline presio

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
    • http://
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 23, 2007, 22:13:57 »
Chciałbym zrobic takie małe referendum, aby wiedziec ile osób jest tutaj na forum ktorzy startuja do szkół pożarniczych w tym roku więc...

PROSZĘ TYLKO O WYPOWIEDZI OSOBY KTÓRE STARTUJA W TYM ROKU.


Oczywiście mile widziane uzasadnienia dlaczego ?

Pozdrawiam.



napalony. jestes żałosny.

Offline urbi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 23, 2007, 22:43:30 »
to moze presio ocenimy twoja sonde? ktorej jakos nie widze.
p.s mogles zalozyc wlasny temat , ankiete , a nie krytykowac innych.
Głowa do góry!- rzekł kat zarzucając stryczek...

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 24, 2007, 00:06:50 »
presio, jednym slowem zamulies..

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 24, 2007, 22:41:09 »
Chciałbym zrobic takie małe referendum, aby wiedziec ile osób jest tutaj na forum ktorzy startuja do szkół pożarniczych w tym roku więc...

PROSZĘ TYLKO O WYPOWIEDZI OSOBY KTÓRE STARTUJA W TYM ROKU.


Oczywiście mile widziane uzasadnienia dlaczego ?

Pozdrawiam.



napalony. jestes żałosny.

Cytuj
Cytuj
rzeczywiście potrafił być wredny
- i to jedno zdanie prawdy w końcu napisałeś, cieszy mnie to przeokropnie, bo to oznacza nadzieje, że resztki obiektywizmu w Tobie funkcjonują, tylko pobudzić je trzeba, a już myślałem, że jesteś beznadziejnym przypadkiem.  :P

Cytuj
nigdy nie musiałem uciekac się do metod o jakich piszesz bo akurat moja wiedza i doświadzcenie pozwoliło mi osiągnąć bardzo wiele
- chciałbym w to wierzyć, bo już Cię nawet lubić zaczynam, ale jak mogłeś osiągnąć sukcesy, kiedy Ty pisać nie umiesz - no pomyśl?  :P

Cytuj
a tak sie złożyło jego nastepca w mojej komendzie jest również wartościowy człowiek
- no i rady widzę mojej posłuchałeś, nie tracisz widzę instynktu samozachowawczego, już smarujesz w kierunku zastępcy - presio masz jednak refleks, tylko abyś dobrze trafił.  :P

Pozdrawiam wszystkich normalnych strażaków i presia również  :P
mieciu!! jestes żałosny!! jesteś dobrym fachowcem w tym co robisz, ale daruj sobie te uszczypliowości. to do ciebie nie pasuje. twoja prywatna wojna z WW nikogo nie interesuje!!  

Możesz mi wyjasnić o co ci chodzi, bo jakos nie podałeś argumentów....
A obrażać ludzi to i ja potrafie lecz nie mam takiego tupetu :)


Wszyscy są żałosni... w Twoim mniemaniu....
A Ty jaki jestes ? Najlepszy ?  Nie wydaje mi sie...

Pozdrawiam wszyskich. Tych załosnych i tych najlepszych.
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 25, 2007, 20:28:21 »
Witam wszystkich!

Ja się wybieram do jednej ze szkół aspiranckich PSP. Najprawdopodobniej Poznań, bo tam mam najbliżej:P Mam nadzieję, że moje marzenie się spełni i zdam dobrze maturke, a następnie się dostanę do którejś ze szkół. Przygotowania idą pełną parą. Na drążku już wyciskam 17 razy:P Myślę, że do czerwca dojdę do 20 przy dobrym wietrze. A jak u Was osiągnięcia?
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 25, 2007, 20:52:36 »
z 20 to Ty sie niedostaniesz chlopcze

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 25, 2007, 20:56:27 »
lol, nastepny zamulił. moj kolega podciagnal sie 11 i dostal sie ^_^

Offline gochniak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 25, 2007, 21:11:59 »
z 20 to Ty sie niedostaniesz chlopcze
hehe.. nawet i z 11 sie dostanie, o ile  dobrze testy napisze i zaliczy na poziomie resztę konkurencji sportowych :)

gzyms

  • Gość
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 25, 2007, 21:16:03 »
ty nie wyciskaj, tylko się podciągaj. ^_^

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 25, 2007, 21:24:18 »
z 20 to Ty sie niedostaniesz chlopcze
A Ty ile razy sie podciagniesz, ze mi tutaj z 20 wyjezdzasz ;>
Pewnie przy 100 wołasz mame, zeby Ci telewizor wlaczyla, bo sie zaczyna robic nudno:P
Pozdro chlopcze...
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 25, 2007, 23:19:57 »
Ja się podciągam 17 razy ale zostały mi jeszcze 3 lata więc mam czas. Ale ja_chce_do_psp  naucz się podciągać technicznie mój kumpel potrafi i powiem ci że to tak bez  zmęczenia idzie zrobił 30 i nawet nie dyszał prawie

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 26, 2007, 08:06:45 »
Każdy ma swoją technikę, ale jakoś mi się nie widzi, żeby nie było zmęczenia po 30. A nie wiesz na czym ta technika polega? To może popróbuje jak mi powiesz o co w tej technice chodzi:) Pozdro
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline Kangoor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • niby strażak ;)
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 26, 2007, 08:28:55 »
Hej ja chce isc do poznania ale widze ze duzo sie z was wybiera na krakow i czestochowe mam nadzieje ze nabor bedzie bo w koncu ktos musi ratowac ludzckie zycie i mienie ja jestem juz sporo lat w OSP a na akcje nie jezdze od 2 lat :) a wam powiem ze bardzo chce zostac strazakiem bo to jest moje zycie :) teraz pomalu powracam do formy z przez roku :) bo teraz w bieganiu spadłęm jak zaprzezstaełm treningi i tez biore sie za na nauke ostro i wam tez radze trzeb brac sie za siebie bo konkurencji jest sporo oby kazdemy sie te marzenia spełniły. ma ktos mzoe przykładowe testy do SA :)??? jesli tak prosze pisac na e-maila adik45@op.pl lub moje GG 3630576

i zapraszma na strone mojej OSP www.osp.kg.5y.pl  (jestem adminem)

:) Cześć ja jestem teraz na 2-gim roku w SAPSP w Poznaniu ... wszystkie testy z poprzednich lat można sobie legalnie kupic w sekretariacie szkoły za chyba 20 zł ;) jeśli chodzi o egzaminy to od sprawności fizycznej teraz dużo bardziej się ceni fize i chemie, więc proponowałbym na tym bardziej się skupić :)

a co do naboru w tym roku - mam nadzieję że wszelkie plotki o zawieszeniu aspirantek i głównej zaocznej okażą się tylko plotkami :)

z 20 to Ty sie niedostaniesz chlopcze

ja sprawnościowe miałem wszystkie praktycznie tylko minimalnie zaliczone a i tak dzięki fizyce i chemii byłem koło 20sty na liście więc głowa do góry ;)

pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2007, 08:34:01 wysłana przez Kangoor »
Strażacy są nienormalni - gdy się pali to wszyscy ludzie uciekają - a oni idą w stronę ognia :)

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 26, 2007, 11:53:50 »
Wlasnie slyszalem, ze sprawnosciowka to nie wszystko i duza wage przywiazuja do teorii. Na szczescie z fizyka i chemia u mnie jest dobrze:) Dobre przypomnienie materialu z liceum i powinno byc dobrze.

Pozdrawiam wszystkich, którzy wybierają się w tym roku do SA PSP w Poznaniu i życzę powodzenia.
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"