Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

to jak będziemy pracować od 1 stycznia?

<< < (2/11) > >>

buczekpsp:
m mnie w Komendzie Powiatowej od 1 listopada pracuje jako pom. dyz. oper. 12x24x48 też mnie ciekawi sytuacja po 1 stycznia. Podobno Komendant Główny jest za takim systemem pełnienia służy a jego zastępca przeciw...jak narazie wprowadzanie systemu 12x24x48 na SK jest wstrzymane!

el Fuego:
W mojej komendzie system 12/24/48 w MSK jest już od ponad roku...

Ajax:
Witam!

--- Cytuj ---Podobno Komendant Główny jest za takim systemem pełnienia służy a jego zastępca przeciw...jak narazie wprowadzanie systemu 12x24x48 na SK jest wstrzymane!
--- Koniec cytatu ---
Dobre informacje buczekpsp -_-
Tak jest faktycznie!!! Jutro ponoć wiele się rozstrzygnie!!! Puki co już kilku kol. ze ZZ stwierdziło, że na dzień dzisiejszy jeżeli Kierownictwo ZZ nie potrafi obronić i daje "cichaczem" narzucać odgórnie wszystkim - zaznaczam wszystkim /narazie../ dyżurnym SK system 12/24/48 to bardzo dziękują :angry: Przypuszczam, że tak będzie nie tylko u mnie :angry:
Napisałem wszystkim, bo obowiązuje zmianowy system pracy 24/48. W ramowym regulaminie czy coś takiego z KG - napisano może być wprowadzony. Wydaje mi się dlatego, gdyż szereg większych często 1 osobowych SK często przy wspólnym CPR już tak pracuje wbrew jw. Po prostu tak jak już kiedyś napisałem zostawmy możliwość decyzji o systemie pełnienia służby K-t Pow. Miejskim, a szczególnie samym dyżurnym Nie "uszczęśliwiajmy" nikogo na siłę :angry:. Będzie wówczas napewno ok -_-
Pozdr.

kamo001:
Ponoć od stycznia Mazowieckie i Wielkopolskie 12/24,12/48.Reszta Polski od marca 2007 .
 Niech to szlag trafi !!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam

pompi:
żródło informacji też mozesz podac?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej