Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

to jak będziemy pracować od 1 stycznia?

<< < (10/11) > >>

meremre:
Witam
Ajax dlaczego chcesz zamykać ten temat, przestudiowałem rozporządzenie odnośnie czasu pracy i 12- stki są tam tylko dopuszczane alternatywnie. ponadto decyzję o ich wprowadzeniu może podjąć Kp/m i nikt więcej. Przypominam, że na poziomie KP możemy sami walczyć o utrzymanie obecnego systemu pracy. Osobiście nie znajduję żadnych argumentów na korzyść 12.
Pozdrawiam.

Czytaj jak niżej. Też tak uważam - zobaczymy. Ajax.

mario:
meremre: Który powiatowy lub miejski wychyli się dostając pismo w/s wprowadzenia 12-tek dla wygody 5 dyżurnych? To powinno byc pytanie retotyczne, ale odpowiem: "ŻADEN"!
I wcale się nie będę dziwił. A ty?

meremre:
Macie sporo racji, będzie to przypominać walkę z wiatrakami. Ale nikt z wyjątkiem KP/M nie może nam zmienić systemu pracy. W rozporządzeniu znowu pojawia się niezwykle ważne w przypadku awansów na pierwsze stopnie oficerskie słowo "można" i paradoksalnie znowu jest inaczej interpretowane niż nam pasuje. Dodatkowo niezwykłe jest jak przełożeni w pedzie by nam zrobić "dobrze" zapominają nas zwyczajnie zapytać. Ja na 100 % będą pisał do swego 01 z zapytaniem jakie to ważne powody ma by mnie uszczęśliwić.
Pozdrawiam 

mario:
No to Ci odpowiem: pismo CKR I-5554/1-3/07 z dnia 31.01.07r. które podobno niektórzy z nas już widzieli, a które narzuca wszystkim stanowiskom kierowania system pracy 12/24/48. Co prawda jestem z PSK ale takiego pisma jeszcze nie widziałem.

Nawiasem mówiąc kilka dni temu  mieliśmy spotkanie z naszym Kwojewódzkim i padło jego stwierdzenie potwierdzające fakt, że decyzja leży po stronie powiatowego w zakresie wprowadzenia dowolnego systemu i on (Kwojewódzki) nie będzie nikogo do niczego przymuszał!

Ajax:
Witam!

--- Cytuj ---awiasem mówiąc kilka dni temu  mieliśmy spotkanie z naszym Kwojewódzkim i padło jego stwierdzenie potwierdzające fakt, że decyzja leży po stronie powiatowego w zakresie wprowadzenia dowolnego systemu i on (Kwojewódzki) nie będzie nikogo do niczego przymuszał!
--- Koniec cytatu ---
No.. to zapewne jak już hm... nie będzie za długo wojewódzkim, albo będziecie mieli szybko kolejnego Pow. -_- Zobacz np: "obecnego" minstr. spr. wojskowych ^_^
Pozdr.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej