Autor Wątek: badania lekarskie - jak i co  (Przeczytany 973871 razy)

Offline Skyo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #3325 dnia: Czerwiec 15, 2023, 17:05:12 »
Czółko!

Czy poziom oznaczenie bilirubiny całkowitej jest przedmiotem oceny Rejonowej Komisji MSWiA. Znalazłem wypowiedź na YouTube, że się to zmieniło i już na to nie patrzą. Czy to prawda?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zależy gdzie, we Wrocławiu w ogóle bilirubina nie była sprawdzana

Offline KlimonPL

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #3326 dnia: Czerwiec 18, 2023, 22:28:11 »
Rzeczywiście nie ma na skierowaniu, które dostałem od Lekarza - Przewodniczącego Komisji w Katowicach. Pytanko jeszcze takie - męczy mnie lekki katar - coś jakieś przeziębienie. Podleczyć się czy iść zrobić RTG zatok? Ma taki zwykły katarek na to wpływ? Nigdzie nie mogę znaleźć w necie info - poza tym, że jak często masz katar to warto iść zrobić RTG  :o

Offline matys243

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #3327 dnia: Czerwiec 24, 2023, 19:13:48 »
Witam. Ostatnio dostałem "N" na RKL i mianowicie mam pytanie, oczywiście składam odwołanie ale chciałbym zapytać w tym temacie czy moze ktoś słyszał o możliwości zrobienia psychotestow prywatnie np w innej RKL i dołączenie do dokumentacji?
Podobno takie badania zrobione prywatnie w MSWiA dopuszczają dalej do karty obiegowej.
Czy ktoś zna temat? Proszę o info na priv.
PS: jeśli pomyliłem wątek lubi nie ta tematyka to bardzo przepraszam.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2023, 21:58:07 wysłana przez matys243 »

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #3328 dnia: Wrzesień 20, 2023, 10:02:43 »
Wydaje mi się, że to nie przejdzie w innym przypadku, każda osoba, która dostała N od psychologa robila sobie prywatnie jakies kwity a potem dołączała do dokumentacji ale to tylko moja opinia moge sie mylic. Nie po to kierują Cie do właściwej RKL, żebys potem przynosil papiery od innej prywatnie, jesli dostales N odwoluj sie do centralnej komisji i tyle w temacie.