Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

badania lekarskie - jak i co

<< < (665/666) > >>

CVY:
Raczej skłaniałbym się ku nie chwaleniu się aż nadto mało istotnymi rzeczami. ;) Jeśli lekarze będą chcieli coś znaleźć, to znajdą. Ja osobiście srałem przed badaniami, bo myślałem, że Bóg wie co będą sprawdzać i przywalać się o wszystko. Rzeczywistość była taka, że rzeczywiście sprawdzano wszystkie najważniejsze parametry, ale np. bez koszulki to widziały mnie tylko pielęgniarki od EKG. Nawet ciśnienie mi lekko skoczyło ponad 140 skurczowe, a tętno 126 (sick! spoczynkowe miewam nawet 55) i bardzo się tego bałem, ale komisja rozumie, że stres itp. Koniec końców zero zastrzeżeń i skończyło się na "Z".
Pozdrawiam

mixxol1998:
Dobra a jak z przegrodą nosową wasze przygody ?

Ja zrobiłem sobie rtg pokazało że mam krzywą ale lekarz napisał na badaniu

RTG Zatok przynosowych. Przyścienne zgrubienia śluzówki zatoki szczękowej prawej, poza tym zatoki przynosowo prawidłowo powietrzne. Prawostronne skrzywienie przegdrody nosa

To zrobiłem przed badaniami (oczywiście ja nie odczuwam większej różnicy przy oddychaniu)

matys243:
Witam. Aktualnie czekają mnie badania psychologiczne. Czy można jakoś się do nich przygotować? Jakieś porady i jak to wygląda w GD ? Wszyscy straszą ale czy faktycznie?

Radhezz:

--- Cytat: mixxol1998 w Marzec 30, 2023, 21:34:44 ---Dobra a jak z przegrodą nosową wasze przygody ?

Ja zrobiłem sobie rtg pokazało że mam krzywą ale lekarz napisał na badaniu

RTG Zatok przynosowych. Przyścienne zgrubienia śluzówki zatoki szczękowej prawej, poza tym zatoki przynosowo prawidłowo powietrzne. Prawostronne skrzywienie przegdrody nosa

To zrobiłem przed badaniami (oczywiście ja nie odczuwam większej różnicy przy oddychaniu)

--- Koniec cytatu ---
To ja napiszę jak jest w innej "firmie" - kiedyś nie było gadania że cywilny lekarz stwierdził, że nie ma utrudnionej drożności, jeśli orzecznik stwierdził że jest. Co stwierdził orzecznik to było święte, więc jedyną opcją przy jakichkolwiek problemach z przegrodą była operacja... No więc właśnie piszę odwołanie i mam zabieg 6 czerwca.


--- Cytat: matys243 w Maj 30, 2023, 21:46:47 ---Witam. Aktualnie czekają mnie badania psychologiczne. Czy można jakoś się do nich przygotować? Jakieś porady i jak to wygląda w GD ? Wszyscy straszą ale czy faktycznie?

--- Koniec cytatu ---
Wyspać się porządnie, podejść do tego zrelaksowanym. Możesz sobie popróbować robić testy które są ogólnodostępne, ale ze względu na to ile tych testów jest, szanse trafienia są raczej marne.

KlimonPL:
Czółko!

Czy poziom oznaczenie bilirubiny całkowitej jest przedmiotem oceny Rejonowej Komisji MSWiA. Znalazłem wypowiedź na YouTube, że się to zmieniło i już na to nie patrzą. Czy to prawda?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej